ch140993 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Uwaga na ALL WORKS!!

Uwaga na ALL WORKS!!

i pieniedzy . NEDERPOL ( PRZEWOZNIK ) ma umowe z All-Works - jedno ch***** i drugie.... NIESZCZESCIA CHODZA PARAMI ! -beznadziejny przewoźnik POLSKA-HOLANDIA -wysoki koszt przejazdu 270zl - I BRAK

VAT zagraża pakietom zdrowtnym dla pracwowników i ch rodzin

VAT zagraża pakietom zdrowtnym dla pracwowników i ch rodzin

VAT zagraża pakietom zdrowtnym dla pracwowników i ch rodzin Witam Zaczynam się martwić ponieważ już dochodzą więci o tym , że firmy zlikiwduja pakiety zdrowotne dla swoich pracowników i ich rodzin

Unieważnienie ślubu kościelnego -jak zacząć i co dalej?

Unieważnienie ślubu kościelnego -jak zacząć i co dalej?

złożona w sądzie cywilnym), nadmienię,iż osoba starająca się o orzeczenie nieważności zw. małż. jak i o rozwód,musi zdawać sobie sprawę, iż powinna zaangażować się w dwóch (...)

wypadek art 177 .

wypadek art 177 .

żal za spowodowanie tego wypadku. ogolnie mam 26 lat prawojazdy od jakiś 2ch lat 0 punktów i mandatów zawsze jezdze przepisowo a pech chciał że bus przyslonil mi droge i nie widzialem tego motocyklisty

Spadek 2006, dział 2009, sprzedaż mieszkania 2010 - podatek?

Spadek 2006, dział 2009, sprzedaż mieszkania 2010 - podatek?

powiadomił US w formie oświadczenia o zamiarze wydatkowania całej kwoty na cele mieszkaniowe w ciągu 2-ch lat. Jak to teraz wyprostować? Czy po prostu teraz (w 2013 r.) złożyć PIT-39 za rok 2010? Czy (...)

Będzie więcej fotoradarów?

Będzie więcej fotoradarów?

które wjadą na odcinek pomiędzy radarami? albo z niego zjadą? Radary nie pomylą dwóch identycznych samochodów? Da się tak dokładnie sczytać rejestrację? filon 45

Spadek po ojcu.

Spadek po ojcu.

(nie pozostawił testamentu). 5.Czy we wniosku o stwierdzenie nabycia spadku występował będę tylko z bratem, czy uwzględnić należy także pozostałych 2-ch braci? Witam. Mam pytanie co i jak (...)

karmienie piersią

karmienie piersią

piersią ma prawo do dwóch półgodzinnych przerw w pracy wliczanych do czasu pracy. Pracownica karmiąca więcej niż jedno dziecko ma prawo do dwóch przerw w pracy, po 45 minut (...)

Sprawa rozwodowa!  Pytanie

Sprawa rozwodowa! Pytanie

ma sensu. Ten człowiek ginie w oczach i naprawdę to jest szczyt ch..., by człowieka w takim stanie ciągać po sądach. On nikogo nie ma! Prócz mnie, która walczy o PRAWDĘ. Czy sąd może oddalić (...)

czy bede winny rozwodu?

czy bede winny rozwodu?

zona moze teraz powiedziec ze ja zdradzam skoro te kobiete poznalem po 3+ch latach od mojego wyprowadzenia sie z domu. Czy rozwod moze byc z mojej winy? Nadmieniam ze na dzieci przesylam regularnie

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

alimentów ojca? Z tego co przeczytałamw odpowiedziać to wywnioskowałam ze nie ale wolałabym sie dowiedzieć tak na 100% zanim złoże wniosek zeby nie wyszło potem że chce wysępić od ojca za dużo! kk_ch (...)

Kim dla sędiego jest ławnik?

Kim dla sędiego jest ławnik?

, przecietnie w m-cu liczac że jest 20 dni a kazdego dnia w śądzie orzeka conajmniej 3-ch sędziow wynikalo by z tego ze powinnam byc wzywana na rozprawe przynajmniej 1 raz w m=cu.Tymczasem w tym roku (...)

Agresywny sąsiad

Agresywny sąsiad

tymi oto slowy: 'jak jeszcze raz sie tam do mnie odezwiesz to ci przyp***, ch*** zlamany, morda w kubel'- bylem zaskoczony i probowalem sie dowiedziec o co chodzi, niestety odpowiedzial tylko stekiem

montaz płyt

montaz płyt

zareklamowac ale maz ma podpisac prodokół ze jest wszystko od i ch prace odbieramy, umowy pisemnej nie ma. umowa słowna badz emailowa tez jest wazna tylko ze nie mamy wyceny płyt jak prosilismy bo wyslano (...)

Mój brat

Mój brat

zadzwonić na policje bo mają agresywnego w domu.. On zawsze bez winy bez wyrzutów sumiena.. Pytam czy tak bardzo chcą sie mnie pozbyć Tomasz149 Brat nazywa mnie (brzydkie słowo na ch), bez ambicji

Wydziedziczenie Ojca

Wydziedziczenie Ojca

jeśli faktycznie wyszedłby i chciał mnie (czyli syna najstarszego , mam jeszcze 2ch młodszych braci ) podać o alimenty bądź u mnie zamieszkać ? Dodam tylko,że mama ma orzeczony rozwód , Ojciec (...)

Palący robotnicy - problem

Palący robotnicy - problem

drugie słowo używane w dyskusji to "ku**a" albo "ch*j" (obowiązkowo wypowiadane jak najgłośniej). Tak mam teraz codziennie rano od 6:30. Normalnie mógłbym wstać o 7:30, a żona i 3-letni synek (...)

Altus RMS wezwanie do zapłaty

Altus RMS wezwanie do zapłaty

. Oczywiście mówię o sprawie sprzedawania danych z allegro - jeśli ścigają was za coś innego, to się nie wypowiadam, aczkolwiek podejrzewam że i tak tną w tego przysłowiowego ch***. Firma krzak, (...)

Podsłuch biologiczny-Telemedycyna GSM-EEG,ECH

Podsłuch biologiczny-Telemedycyna GSM-EEG,ECH

nie mamy wystarczy odejsc tylko kawałek dalej i o dobrym suchu usłyszeć, że mówią ch..j mu w łeb co nam może zrobic mamy przeciez znajomosci w Policji do piachu z takim, wykazywałem do nich pare (...)

Solid Security Katowice banda złodziei

Solid Security Katowice banda złodziei

takich firm jest sporo co tylko patrzą jak wykończyć fizycznie i psychicznie pracownika. Opisany tutaj sposób działania SOLID SECURITY ma miejsce na Śląsku w miescie Sosnowiec osiedle środula CH (...)

la sécurité adidas superstar 2 homme

la sécurité adidas superstar 2 homme

pas cher de combat pas ch?res ou des jupes et c'est quelque chose qui est fait par de nombreux lanceurs de mode. www.adidasoriginals2016.com/

Parfaitement sur adidas zx flux weave cette itération

Parfaitement sur adidas zx flux weave cette itération

soldes est réglé pour réapprovisionner ce vendredi ? vol 23. Rappel de sortie stan smith pas ch?re bambou. Alors que nous attendons les plusieurs nouvelles versions futures superstar adidas original femme

Et la talonni?re adidas superstar pas cher femme

Et la talonni?re adidas superstar pas cher femme

chaussures stan smith homme est l'une des meilleures marques offrant une grande vend sur les sport baskets-la plus belle signature conçu est toujours indiqué sur la moins ch?re fraction. Il peut y avoir

Darowizna/Przepisanie domu na żonę/na nas

Darowizna/Przepisanie domu na żonę/na nas

wykończony, piętro nie (ot stan deweloperski - choć poprawek i przeróbek co nie miara :) ). Po ślubie od 2-ch tygodni mieszkam z żoną u jej rodziców tak jak tego sobie życzyła. Wszystko fajnie (...)

Elżbieta Górska Leszno - alienacja, znecianie się, matczyna kreatura!

Elżbieta Górska Leszno - alienacja, znecianie się, matczyna kreatura!

Gorski 21:26 Klaudiusz Gorski prosze bardzo . ja sie policji nie boje . ale o was Nedze, Przydrozne, Stachowiakowe, czy Kortylewskie bedzie w ch... glosno . I nie likwoduj tego konta

Kuzynostwo???

Kuzynostwo???

Kuzynostwo??? Mam pytanie? Moja babcia miała dw?ch męż?w...z jednym miała mojego tatę a z drugim ciocię. Ja zakochałam się w tej cioci synu a on we mnie...jesteśmy razem...My uważamy ,że nie jesteśmy

Poszukuję dobrego prawnika od prawa pracy z Łodzi

Poszukuję dobrego prawnika od prawa pracy z Łodzi

zawsze wszystko było jak najlepiej :) polecam, bo taki profesjonalistów jak tam to ze świecą szukać! Mirabelka Umów się najlepiej do Pana Wawrzyńca Ch, albo do kogoś innego, ale koneicznie z jego

Adwokat od prawa karnego - Poznań

Adwokat od prawa karnego - Poznań

mnie sprawe prowadzi adwokat Bartosz Chudziński. dobry mecenas. nie leci sobie w ch.. tylko dobrze pracuje. dużo moich znajomych też go poleca. zawsze odbiera telefon Ściślak Witam wszystkich na forum

Odszkodowanie za pobicie w ośrodku wychowawczym

Odszkodowanie za pobicie w ośrodku wychowawczym

obowiązanej do jej naprawienia. Zgodnie z pa. 4 przedawnienie roszczeń osoby małoletniej o naprawienie szkody na osobie nie może skończyć się wcześniej niż z upływem lat dwóch od uzyskania (...)

darowizna samochodu od rodziny

darowizna samochodu od rodziny

wartości, więc 7.000zł, ale od dwóch osób, więc po 3.500zł, zatem darowizna jest zwolniona i nie muszę jej nawet zgłaszać do US? Dobrze rozumuję, czy naciągam na swoją korzyść? (...)