ceny tp od 1 maja 2011 r. Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

wiem ponieważ nawet w TP nie mieli tego nr. Uiściłam należności niezależnie od tej firmy do TP we wrześniu i do dzisiejszego dnia była cisza. Dzwoni do mnie Pani, nie przedstawia się (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

sąd napisał wtedy własnie taką formułkę. Miałem też taki przypadek, że sąd I instancji, który orzekł odmownie nie ściągnął nawet akt od komornika i nie zażądał od niego wyjaśnień (...)

Czy mogę pozwać TPSA za przekazanie moich danych osobowych bez mojej zgody

Czy mogę pozwać TPSA za przekazanie moich danych osobowych bez mojej zgody

wyslalam reklamacje-powtorna 1.12 i do dzis nic..tylko telefony z Intrum...co mi grozi itp. Telefon mam zablokowany od 1 wrzesnia? SZOK ! tez nie wiem co mam zrobic? essi2 Ja bym to załatwiła tak: (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

czynić, jak ma wyglądać takie odwołanie od nakazu zapłaty i czy mogę się powołać na przedawnienie? easad Jeśli od roku 2005 nie potwierdziłeś w żaden sposób istnienia długu, to rzeczywiście (...)

intrum justitia - pilne

intrum justitia - pilne

telekomunikacyjnych i od kiedy takie terminy są liczone? Czy od momentu zaciągnięcia długu czy od momentu wymagalności? aga JA RÓWNIERZ PRACOWAŁĘM DLA INTRUM ALE TY CHYBA NIE PRAKTYCZNIE (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

pracuję nawiązała współpracę z tą Kancelarią ponad rok temu i od tej pory nie ma żadnego problemu z dłużnikami. Za usługi windykacyjne pobierają jedynie niewielką prowizję od odzyskanej (...)

Juwenalia w Krakowie - BILETY !!!

Juwenalia w Krakowie - BILETY !!!

15 zł KRAKOWSKIE JUWENALIA 2011 KRAKÓW, 21 MAJA 2011 Pas Startowy Muzeum Lotnictwa Polskiego (wejście od ul. Bora Komorowskiego) Otwarcie bram 15:00, start 16:00. KULT, Kamil Bednarek (...)

WARTA zaniża wypłatę odszkodowanie z OC

WARTA zaniża wypłatę odszkodowanie z OC

zdarzenia. W takim przypadku zgodnie z uchwałą Sądu Najwyższego z dnia 17 maja 2007r. ( sygn.III CZP 150/06 ) nawet gdy nie dokumentujesz przeprowadzonej naprawy swojego samochodu fakturami i (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

urlopu? ANETA prawo-pracy.net PRACOWAŁAM OD MARCA 2010 DO 31.12.2010 (UMOWA NA CZAS OKREŚLONY) I OD 01.01,.2011 (UMOWA NA CZAS NIEOKREŚLONY) DO KWIETNIA 2011 (W TYM MIESIĘCZNE WYPOWIEDZENIE (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r Witam Ile wynosi abonament RTV za rok 2011?Z góry dziekuję za pomoc i wszystkie iformacje. Pozdrawiam Witam Mam pytanie od nowego roku zmienia się (...)

Nieistniejąca umowa na neo+tv

Nieistniejąca umowa na neo+tv

poinformowała mnie, że możliwa prędkość to 2 Mb +tv. Zgodziłem się na to. Lecz umowa na nową usługę nie została wysłana przez TP do mnie w celu podpisania. A z informacji od TP (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

to zglosic u rpacodawcy lub w urzedzie gminy. ela_K Od przyszłego roku, dokładnie od nowe roku, zapomogę po urodzeniu dziecka dostaną tylko kobiety, które udowodnią, że były pod opieką lekarza (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

witam JESTEM ZATRUDNIONA OD 21 LISTOPADA 2010 NA CZAS OKRESLONY NA 2 LATA. W STYCZNIU ZASZLAM W CIAZE I OBECNIE JESTEM NA ZWOLNIENIU OD 20 KWIETNIA. W ZWIAZKU Z TYM MAM PYTANIE CZY NALEZY MI SIE URLOP

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

policjanta od 20-500zł. wszystko zawarte w ustawie o wychowaniu w trzezwości art. 43`1 oraz art.43`2. Wiec jeśli chcecie pisac na jakiś temat najpierw poczytajcie Dober no tu to raczej zależy (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

obowiązuje) ale jest tam jasno i wyraźnie napisane:USTAWA z dnia 18 stycznia 1951 r. o dniach wolnych od pracy. Art. 1. Dniami wolnymi od pracy są: 1) dni niżej wymienione: (...)

Juwenalia 2011 - Kraków - PEŁNY PROGRAM !!! AWF , UEk , Czyżynalia , Juwenaliowe Koncerty , Plaża na miasteczku , Scena na miasteczku , Juwenaliowy Kabareton , Kolorowód i inne

Juwenalia 2011 - Kraków - PEŁNY PROGRAM !!! AWF , UEk , Czyżynalia , Juwenaliowe Koncerty , Plaża na miasteczku , Scena na miasteczku , Juwenaliowy Kabareton , Kolorowód i inne

Kleparz 13 maja, piątek * UEk Noc Bowlingowa ? Fantasy Park 15 maja, niedziela * UEk Bieg UEK- Kampus UEK 16 maja, poniedziałek * AWF 20.00 ? BOWLINGOWE JUWENALIA AWF (Fantasy Park) 22.00 (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

twierdzić że masz 1 klienta . Jest to proste liczenie 1000 klientów X opłata sądowa powiedzmy 1500 zł = 1 500 000 do tego opłata biegłego powiedzmy 2000 zł. to kolejne 2 000 000 zł. (...)

adwokat z Łodzi do trudnego rozwodu

adwokat z Łodzi do trudnego rozwodu

Łodzi, bardzo solidny prawnik od spraw rodzinnych i co najważniejsze ceny też nie są wygórowane, tel. do mecenasa 606-100-017. Cecylia53 Potwierdzam adwokat Jarosław Szkudlarek jest bardzo znany (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

działa w sposób określony w § 1 w celu wymuszenia zwrotu wierzytelności, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Zgodnie z art. 191 par. 1 kodeksu karnego (dalej: (...)

Od 14 maja 2011 - strefa ruchu na drogach osiedlowych - ZA CO MANDAT ??

Od 14 maja 2011 - strefa ruchu na drogach osiedlowych - ZA CO MANDAT ??

Od 14 maja 2011 - strefa ruchu na drogach osiedlowych - ZA CO MANDAT ?? Od 14 maja 2011 na osiedlach można wyznaczać strefy ruchu. Złamanie tam przepisów zawsze skończy (...)

Szukam dobrego prawnika!!!! Pomocy!!!

Szukam dobrego prawnika!!!! Pomocy!!!

mam w toku, ale spotkałem się z dużą życzliwością i zrozumieniem. robert Od mniej więcej roku współpracuję na elastycznych zasadach z kancelarią Vis Legis z Olsztyna. Zoptymalizowali mi od (...)

Dobry adwokat - warszawa

Dobry adwokat - warszawa

juz od dłuższego czasu i mam dość adwokatów spychających mnie od rozprawy do rozprawy. Kto może polecić mi dobrego adwokata. gość Jaro_88 Witam Na czym polega problem z Pańskim rozwodem. (...)

Intrum Justitia

Intrum Justitia

Intrum Justitia Dostałem pismo od tej firmy,ze kupili dług od telekomunikacji i zobowiązany jestem go spłacic z ogromnymi odsetkami.Nadmieniam ze telefon był zapisany na moją matke która juz (...)

Slub pomiedzy Polka i Arabem

Slub pomiedzy Polka i Arabem

mu sie nie bedzie podobalu to mi powie ale gdybysmy pojechali do jego kraju to inne ubieranie... nie akceptuje pojecia Boga Trojjedynego nawet jesli opisac mu to na matematyce 1x1x1=1 oraz 1+1+1=3. (...)

Obywatelstwo niemieckie

Obywatelstwo niemieckie

/200407/Konsul%20radzi.htm „I jeszcze jedna ważna kwestia: od 1 maja obywatele polscy starający się o obywatelstwo niemieckie nie muszą zrzekać się obywatelstwa polskiego. Wcześniej (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego? Jaką wysokość alimentów zasądzi sąd od bezrobotnego młodego faceta, który uchyla się od legalnej pracy? ja w pozwie wpisałam 400zł,bo sama zarabiam (...)

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

płatności minął 12.10.2007 r i 26.10.2007 r. Zastanawiam się dlaczego dopiero w styczniu 2008 r. po dwóch miesiącach od upływu terminów zapłaty, firma IMP Sp. z o.o. przysyła (...)

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

wielokrotnie Sąd Najwyższy (np. uchwała z dnia 17 lipca 1969 r., sygn. III CZP 42/69, wyrok z dnia 6 lutego 1979 r., sygn. IV CR 491/78, uchwała z dnia 13 czerwca 1990 r., sygn. III CZP (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

to miejsce w kwietniu podczas robienia projektu organizacyjnego na nowy rok szkolny. Z dniem 4 maja 2011 pracownik poszedł na zwolnienie lekarskie, przypuszczam że na zwolnieniu będzie przebywał (...)

OFE od 1 maja 2011 !

OFE od 1 maja 2011 !

OFE od 1 maja 2011 ! witam. czy ktoś z forumowiczów ma dostęp do treści dotyczącej ustawy z 25 marca 2011 r. o zmianie niektórych ustaw związanych z funkcjonowaniem (...)

1

2

3

4

5

...

12