cennik abonamentu rtv na 2012 r Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Jak nie płacić abonamentu RTV?

Jak nie płacić abonamentu RTV?

parka Witam, dostałem zawiadomienie od Poczta Polska Wydział Abonamentu RTV że nie wpłyneła wpłata abonamentu telewizyjnego za okres 2005 - 2010. Moje pytanie czy trzeba (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r Witam Ile wynosi abonament RTV za rok 2011?Z góry dziekuję za pomoc i wszystkie iformacje. Pozdrawiam Witam Mam pytanie od nowego roku zmienia się opłata (...)

Kto nie musi płacić abonamentu RTV?

Kto nie musi płacić abonamentu RTV?

Kto nie musi płacić abonamentu RTV? Czy jako emeryt z pierwszą grupą jestem zwolniony od płacenia abonamentu rtv? Czy w tym roku zmieniło się coś w związku ze zwolnieniem z opłat (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

r Bank sprzedal dlug z odsetkami 47 tys zl do Raport.Dlug zostal sprzedany w listopadzie 2017 r. W lutym 2018 r otrzymalam pismo od firmy Raport ze mam do splacenia 75 tys zl. W polowie (...)

abonament za TV i radio

abonament za TV i radio

poczty rozkładany stolik. Jeśli nikt nie wejdzie do Waszego mieszkania to nie będziecie mieć problemów ze złodziejami chcącymi kraść Wam pieniądze na podobnych zasadach na jakich odbywa (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

wystawienia faktury lub w innym terminie, jaki nadawca lub odbiorca uzgodnił na piśmie z UPS." Nie wyraziłam zgody na dopłatę, bo wg mnie są to żądania bezpodstawne, nie jest napisane na (...)

opłata za rtv 2012

opłata za rtv 2012

opłata za rtv 2012 Co mi grozi za niepłacenie abonamentu RTV? Chodzą jakieś kontrole słyszałem. ok.600zl kary ariadna1 jaki dokładnie abonament? radio czy radio i tv? zreszta, (...)

firma Kruk i Cyfra + to oszuszuści...

firma Kruk i Cyfra + to oszuszuści...

moje przemyślenia na temat firm typu Kruk i Presco, to proponuję moją odpowiedź do postu zatytułowanego "Presco atakuje!!! co robić?" Moja wiadomość jest obecnie wyświetlana na trzeciej stronie (...)

abonament rtv od radia w laptopie

abonament rtv od radia w laptopie

abonament rtv od radia w laptopie Poczta Polska przyłapała w moim sklepie pracownika który słuchał radia z laptopa przy kasie i wydała nakaz zapłaty 30 krotności abonamentu rtv, powołując (...)

Skąd wziąć regulamin sklepu internetowego

Skąd wziąć regulamin sklepu internetowego

paru założeń. Przyjmijmy zatem, iż: 1) regulamin sklepu internetowego sporządzono na dzień 14 listopada 2012 r., 2) na tą datę regulamin nie zawierał klauzul niedozwolonych (...)

Bezpodstawne wezwanie do zapłaty TAURON!

Bezpodstawne wezwanie do zapłaty TAURON!

) .Wysłaliśmy do taurona protokół zdawczo-odbiorczy 1 maja 2012, a tauron kazał nam zapłacić fakturę za cały czerwiec 2012 r. (??) W czerwcu ani tam nie mieszkaliśmy, ani nie mieliśmy (...)