cena za metr kwadratowy do vzm 2013 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Kary za nieodśnieżony dach!!

Kary za nieodśnieżony dach!!

odśneiżaniem dachów i ile to koszutje?! xenia.s Prywatne firmy które min myją też okna w wierzowcach. Różne sa ceny, jak jest sezon i dużo roboty toz tego co wiem cena wachać się może od 1,80 (...)

Wymiana okien

Wymiana okien

zwraca do 50% wg. tzw. ryczałtu, u nas około 400 zł za metr kwadratowy, chociaz dopiero czekam, ale pod warunkiem zachowania poprzedniego rozkładu pionowego. Nurtuje mnie jednak (...)

jak często należy usuwać śnieg z dachu...?

jak często należy usuwać śnieg z dachu...?

, jest śnieg to trzeba go zgarniać. Lepiej zapłacić panom od czyszczenia dachów niż potem mandat dostać. W Krakowie cena za metr kwadratowy wynosi jakieś 8 złotych w śródmieściu. (...)

Czynsz w spółdzielni

Czynsz w spółdzielni

;upiornego komunizmu" była określona kwotą (jedną- niepodzielną) opłata za metr kwadratowy umownej powierzchni użytkowej.I tu już było niedookreślenie ( bo kwadratowy - (...)

Urząd miasta żąda zwrotu zwolnienia z opłat czynszu

Urząd miasta żąda zwrotu zwolnienia z opłat czynszu

, zniżki, zwolnienia z czynszu? Czy gmina ma prawo żądać zwrotu czynszu i to w obecnych stawkach za metr kwadratowy?

Zakopane: mają obory, więc zapłacą podatek od luksusu

Zakopane: mają obory, więc zapłacą podatek od luksusu

Zakopane: mają obory, więc zapłacą podatek od luksusu Witam. Za metr kwadratowy stajni górale pod Giewontem płacą 6 zł. To aż 11 razy drożej od podatku za dom, który wynosi... (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w pazdzierniku i (...)

boje ze spółdzielnią

boje ze spółdzielnią

garażo-parking" w wysokości 1,20 zł netto za metr kwadratowy, co podnosi całość opłaty o blisko 100%! - zatem pytanie drugie: czy zarząd spółdzielni może wprowadzać takie zmiany (...)

Ulgi w czynszu!!!

Ulgi w czynszu!!!

ze nie można mi skorzystać z ulg. Bazowa stawka czynszu w Poznaniu wynosi 5,10 zł za metr kwadratowy. W BOM-ie powiedziano mi że nie przysługuja mi żadne ulgi. Ponieważ niedługo podpisuję (...)

wynajem a współwłasność

wynajem a współwłasność

jego udziału we własności. Chyba, że jest orzeczenie sądu o podziale nieruchomości do używania przez poszczególnych współwłaścicieli lub za zgodą wszystkich współwłaścicieli doszło (...)

Nowy pałac NFZ jeszcze w 2012, ile będzie kosztował??

Nowy pałac NFZ jeszcze w 2012, ile będzie kosztował??

noych murach bo jak wiadomo tynk oraz kolor scian ma zbawienny wpływ na łącza i predkosc przesyłu. NFZ nie chce tez podac do informacji publicznej ile obecnie płaci za metr kwadratowy, (...)

unieważnienie czynności prawnej osoby ubezwłasnowolnionej

unieważnienie czynności prawnej osoby ubezwłasnowolnionej

będąc W akcie cena jaką uzgodnili to 75000 za 1/3 nieruchomości zabudowanej dwoma budynkami mieszkalnymi (w tym jeden dwurodzinny) - cena rynkowa to ok 500 000. Akt notarialny sporządzono (...)

nie chcę wyroku za friko co zrobić? wszystko opisałem

nie chcę wyroku za friko co zrobić? wszystko opisałem

odpowiedzi. Za około dwie godziny podjechała do mnie policja. Mnie wtedy nie było w domu. O całej sprawie dowiedziałem się około godziny 16 kiedy otrzymałem telefon z policji i kiedy weszli (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

. Zniechęca klientów do korzystania z usługa a pamiętajcie że dłużnik taki czy owaki może być jeszcze kiedyś Waszym klientem. Jeśli zadzwoni do niego ktoś z tej kancelarii tak jak do (...)

Witam. Mam pytanie odnośnie kredytu z dopłatą \

Witam. Mam pytanie odnośnie kredytu z dopłatą \"rodzina na swoim\". Otóż, chcę kupić mieszkanie

. 45mkw, za cenę 145 tyś. Cena za mkw jest więc 3222 zł. Limit za mkw dla rodziny na swoim w moim mieście to 2845 zł. Sprzedająca zaproponowała mi, że spiszemy umowę na 128 (...)

Warunki sprzedaży mieszkania inwestorowi

Warunki sprzedaży mieszkania inwestorowi

inwestor, właściciel sąsiadujących działek z propozycją zakupu wszystkich mieszkań w kamienicy razem z nią i działką pod nią. Chciałbym zapytać, jak traktować tą sytuacje. Czy cena za (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

zadł. ok 1000zł jak nie to sprawę kierują do sądu, Dodam, że wpłacałem co miesiąc kwotę taką jaką mogłem od 200zł do 10zł stwierdzili, że za mało i sprawa ma trafić do (...)

Działka niebudowlana i kontener mieszkalny

Działka niebudowlana i kontener mieszkalny

zamiaru paula dostałem wczoraj taki kontener za darmo. Jest cały zdemolowany przez bezdomnych. Tylko koszta remontu i transportu. Transport do mnie podobno 450 zł. Ale ten remont... Nigdy nie zbiłem (...)

Bardzo dobry adwokat Warszawa (ale nie tylko) - prawo karne

Bardzo dobry adwokat Warszawa (ale nie tylko) - prawo karne

sali sądowej jest nie do zagięcia :) Radzę umówić się właśnie do niego. Długowłosy Ostatnio byłam u młodej adwokat Pauliny Kornackiej. Trafiłam do niej, bo poprzedniemu prawnikowi (...)

Działka rekraacyjna a działka budowlana - różnice?

Działka rekraacyjna a działka budowlana - różnice?

sąsiedzi mogą sobie na terenie położonym vis a vis mojej działki (należącym do gminy) zrobić parking? 17) jakie są koszta przekształcenia oraz ile czeka się na decyzję? 18) jaka jest różnica (...)

Błędne zapisy w akcie notarialnym - ew. zwrot kredytu hipotecznego

Błędne zapisy w akcie notarialnym - ew. zwrot kredytu hipotecznego

za 1 metr kw., powinniśmy dostawać inny stosunek dopłat do odsetek (było liczone 50,00:64,00 a powinno być 50,00:60,05 - dopłaty są tylko do 50 m kw.). Deweloper nie wie jak to (...)

Summer Party Camp - najlepsze wakacje 2013

Summer Party Camp - najlepsze wakacje 2013

do Bułgarii, Grecji, Chorwacji, Hiszpanii, lub na wielki 11 dniowy EUROTRIP do Hiszpanii (Barcelona, Lloret de Mar), Włoch (Mediolan, Rzym, Wenecja), Francji (Nicea, Grasse, Cannes) i Monaco (Monte

termin zapisów na akcje alior banku 2012

termin zapisów na akcje alior banku 2012

. Alior Bank nie planuje wypłacać dywidendy z zysków za 2012 i 2013 rok. No dobra, ale jaka jest cena wywoławcza jednej akcji, tyle pan napisał to nie mógł pan napisać tego? severek