cena abonamentu rtv na caly rok 2012 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r Witam Ile wynosi abonament RTV za rok 2011?Z góry dziekuję za pomoc i wszystkie iformacje. Pozdrawiam Witam Mam pytanie od nowego roku zmienia się opłata (...)

firma Kruk i Cyfra + to oszuszuści...

firma Kruk i Cyfra + to oszuszuści...

moje przemyślenia na temat firm typu Kruk i Presco, to proponuję moją odpowiedź do postu zatytułowanego "Presco atakuje!!! co robić?" Moja wiadomość jest obecnie wyświetlana na trzeciej stronie (...)

Nr konta bankowego za abonament rtv

Nr konta bankowego za abonament rtv

. danutastreusel Witam Jak ajest kwota abonamentu RTV na rok 2011?Będę wdzięczna za informacje kasia58 Witam Na jakie konta wpłaca sie opłate za abonament rtv?Z góry (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

przekazuję przez Internet od razu do windykacji na koszy dłużnika na eNakazpl maciej99 szukam kogoś kto korzysta lub korzystał kiedyś z firmy windykacyjnej-Alibi Bartłomiej Kucharski z Warszawy (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

cholery linii przechodzących przez pole jakieś 250 m naliczyli 6 tyś i 500 zł na rok a na końcu prawnik powiedział że się nie opłaca Remek55 Jeśli jest to za rok to oczywiście (...)

Dobry adwokat - warszawa

Dobry adwokat - warszawa

chyba nie czyta i zasadzili mi zabezpieczenie alimentów na 5000 zł na żonę i dziecko (3 latka). Kosmiczne. Wtedy trafiłem do adw. Magdaleny Staszewskiej. Konkretną i bardzo wygadana. Złożyła (...)

Ratunku Kruk ściga PILNE

Ratunku Kruk ściga PILNE

frakach pozniej zamienili na polska i regularnie placili w polskich zlotych po 1900 zl i placa do dzis rrrregularnie choc juz rok temu sad zabral im z komornikiem te mieszkanie rok temu to (...)

opłata za rtv 2012

opłata za rtv 2012

opłata za rtv 2012 Co mi grozi za niepłacenie abonamentu RTV? Chodzą jakieś kontrole słyszałem. ok.600zl kary ariadna1 jaki dokładnie abonament? radio czy radio i tv? zreszta, (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

pożyczy na alimenty na swoje dziecko a nie jeździ na rajdy po Polsce,ma w posiadaniu 2 tel. komórkowe,pali dwie paczki papierosów dziennie(marlboro,camele)i stać go na wynajęcie (...)

Zona z Filipin

Zona z Filipin

sprowadzeniem ich tutaj i jak to może wyglądać ze strony prawnej. Jeśli ktoś coś wie na ten temat bardzo proszę o odpowiedź na forum lub na maila: WidgetSFOR@gmail.com A tak nawiasem (...)

Windykator po 10 latach?

Windykator po 10 latach?

nie płaci. Dziś (mamy rok 2012) dostajemy karę 3 tys złotych do zapłacenia windykatorowi. Moje pytanie brzmi czy można jakoś udowodnić, że to nie my korzystaliśmy z abonamentu (rachunki (...)

ile będzie wynosić opłata za rtv w 2012

ile będzie wynosić opłata za rtv w 2012

, a za sam odbiornik radiowy - 0,15 zł. waż Czyli 18,50 i 5,50 zł ale jeżeli zapłacisz z góry za cały rok to cena będzie mniejsza! zzoossiiaa

Darowizna przed śmiercią a zachowek

Darowizna przed śmiercią a zachowek

minie rok i zamelduje sie w tym mieszkaniu. Ale nawet jak rozlozą mi kwote - roszczenie wuja na raty na rok... odsetki by szły. dziekuje i pozdrawiam betel Ojciec przechodząc na (...)

Komornik za .... zaufanie...;o(

Komornik za .... zaufanie...;o(

(moze to byc nawet wiecej niz 2000, ale wtedy bede mial pewnosc, ze pieniadze ida na malucha, a nie na kobiete, ktora maltretowala mnie psychicznie i fizycznie. A na rozwód bez orzekania o (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

[cytat] My friend. Jeśli pracujesz legalnie na umowe o prace (nie przez agencje) przysługuje ci od państwa (UK) zasiłek który wynosi około 100 funtów na każde dziecko, a to wystarczy (...)

Konkubinat a podzial majatku

Konkubinat a podzial majatku

brałam faktury na siebie!.Jestem tu zameldowana na stałe (to mieszkanie jego matki, która nie mogąc z nim dłużej wytrzymać wyprowadziła się).Co dzień jestem stąd wulgarnie wyrzucana(czy (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

województwach się one różnią? anetka55 Mam pytanie jak to jest z zasilkiem dla bezrobotnych jezeli pracowalo sie na pol etatu tzn pracowałam 14msc na pol etatu,pozniej 6 msc na caly (...)

Ile będzie wynosić opłata rtv 2012 za radio?

Ile będzie wynosić opłata rtv 2012 za radio?

59,40 zł za rok, Brut A telewizor możecie podać?:> tez na rok oczywiście oliwka14 199,80 zł za rok. Brut

Dobry adwokat -Płock

Dobry adwokat -Płock

spokojny i cierpliwy a na sprawie skutecznie zaatakował. Cena u niego rozsądna i zgodził się rozłożyć na raty. Uczciwy człowiek Myszka1980 Z tego co słyszałem to adwokat Wach jest (...)

termin zapisów na akcje alior banku 2012

termin zapisów na akcje alior banku 2012

termin zapisów na akcje alior banku 2012 Zapisy na kacje Alior Banku zaczną się od 22 listopada. Oferta publiczna Alior Banku obejmuje do 51 mln akcji. Papiery będą oferowane w czterech (...)

zmiana ceny aplikacji komorniczej 2012

zmiana ceny aplikacji komorniczej 2012

dopiero uzgodnienia ale jak dobrze pójdzie to faktycznie;) kosiar Projekt jest spóźniony raczej, bo zmiany zostały przewidziany na początek 2012 r, a rok szkoleniowy zaczął się 1 stycznia. (...)

Ksiazeczka mieszkaniowa

Ksiazeczka mieszkaniowa

Witam, mam takie pytanie. Posiadam książeczkę mieszkaniową z 1976 roku i chciałabym ją scedować na siostrę, która 4 lata temu kupiła mieszkanie na rynku wtórnym (spółdzielni), zaciągając (...)

Zachówek brata po mamie

Zachówek brata po mamie

został wyburzony (na co mam świadków) i na jego miejscu powstał nasz nowy - dwupiętrowy dom. Tylko moje i mojego męża. W między czasie jeden z moich braci (ten który zrzekł się wszystkiego) (...)