broszura pit 37 za 2011 rok Wyszukiwarka e-prawnik.pl


PIT 37 instrukcja !!!

PIT 37 instrukcja !!!

PIT 37 instrukcja !!! Pit 37 druk składa się z kilku części, które należy odpowiednio i poprawnie wypełnić, aby oddać druk do urzędu skarbowego. Najpierw jest część wstępna (...)

Niepoprawne dane w pit 37

Niepoprawne dane w pit 37

działalność w roku 2011 w mieście Y. W lutym 2012 dostałem pit 11 z danymi urzędu miasta X. Przekazałem ten pit 11 wraz z informacją o dochodach znajomej księgowej. Ta z kolei w (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

. rok na urlopie wychowawczym płatnym i 31,12,2008 kończy mi się umowa o prace czy w takiej sytuacji należy mi się urlop wypoczynkowy platny za rok 2008 ? Prosze o odpowiedz... magda prawo-pracy.net (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ze nie trzeba ich pisac. I mam problem bo w zeznaniu za 2011 roku skladek na ubez zdrowotne nie wykazano a w 2012 roku wykazałam czy to jest powazny blad? czy grozi mi za to jakas kara jesli (...)

Rozliczenie podatkowe ucznia

Rozliczenie podatkowe ucznia

Rozliczenie podatkowe ucznia Czy zatrudniając ucznia wystawiam mu PIT-11 za rok podatkowy tak samo jak dla pracownika zatrudnionego na umowę o pracę? wiem, że jeśli podpisał PIT-12 (...)

PIT 2010 - jakie e-PITy złożymy przez Internet bez podpisu elektronicznego ?? SPRAWDŹ !

PIT 2010 - jakie e-PITy złożymy przez Internet bez podpisu elektronicznego ?? SPRAWDŹ !

PIT 2010 - jakie e-PITy złożymy przez Internet bez podpisu elektronicznego ?? SPRAWDŹ ! Od 1 stycznia 2011 r. podatnicy będą mogli przesyłać dziewięć zeznań za 2010 rok bez (...)

(PIT37) koszty uzyskania

(PIT37) koszty uzyskania

(PIT37) koszty uzyskania Witam mam problem z rozliczeniem PIT 37 problem jest z kosztami uzyskania. Mianowicie w zeszłym roku byl moment, ze pracowałam 2 firmach. w jednej otrzymałam 12 (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

wypełnić PIT, i wykazać nasze dochody. bruno szulc Szybkie pytanie, jaka była kwota wolna od podatku rok temu? Do sprawdzenia rozliczenia potrzebuje. naftalina W 2011 roku kwota wolna (...)

zeznanie PIT za 2011 rok

zeznanie PIT za 2011 rok

zeznanie PIT za 2011 rok co moge odpisac od podatku, krotka liste prosze, byle tresciwą. - Ulgi rehabilitacyjnej - Wydatków na sieć - Darowizn w PIT - Wychowywania dziecka - (...)

Spadek 2006, dział 2009, sprzedaż mieszkania 2010 - podatek?

Spadek 2006, dział 2009, sprzedaż mieszkania 2010 - podatek?

powiadomił US w formie oświadczenia o zamiarze wydatkowania całej kwoty na cele mieszkaniowe w ciągu 2-ch lat. Jak to teraz wyprostować? Czy po prostu teraz (w 2013 r.) złożyć PIT-39 za rok (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

informacje uttka Witam Mam pytanie jakie dokumenty trzeba złożyć jesli chcę się starać o zasiłek wychowawczy?Chodzi mi już o rok 2011 z góry dziękuję za informacje katarina29 Witam Mam (...)

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

nie, a akcyza będzie rosła o 4 proc. rocznie, a od 2012 r. zmieni się sposób płacenia grudniowej zaliczki CIT i PIT przez przedsiębiorców- tak mówi Ministerstwo Finansów makro zmiany przewiduje

Zasiłek dla bezrobotnych oraz koszty uzyskania przychodu

Zasiłek dla bezrobotnych oraz koszty uzyskania przychodu

, gdzie wpisać w PIT 37. Czy też może to jest inne źródło? I czy koszty uzyskania przychodu podwyższam w związku z pracą poza miejscem zamieszkania za cały rok kalendarzowy, (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

wydatków.O jakie alimenty mogę się starać?[/b] ONA26 alimenty.pl Troche ciezko jest wychowac dziecko za 450 zl...sprobuj ty jeden miesiac zyc za te pieniadze. Zapewniam Cie, ze znalezienie pracy (...)

PIT 2010 - koszty uzyskania przychodu !!!

PIT 2010 - koszty uzyskania przychodu !!!

pracodawcę, to będą wynosiły 139,06 zł miesięcznie, a za rok podatkowy ? maksymalnie 1668,72 zł. Pracownicze koszty uzyskania przychodów w latach 2009 - 2011 roku nie mogą być wyższe (...)

Z jakich ulg podatkowych można skorzystać w zeznaniu PIT za 2011??

Z jakich ulg podatkowych można skorzystać w zeznaniu PIT za 2011??

Z jakich ulg podatkowych można skorzystać w zeznaniu PIT za 2011?? witam szukam informacji na temat zeznań podatkowych za rok 2011, chodzi mi o to jakie ulgi podatkowe (...)

rozliczenie  PIT 12

rozliczenie PIT 12

rozliczenie PIT 12 Kto może skorzystać z możliwości rozliczenia z dochodów przez pracodawcę? I gdzie trzeba złożyć taki PIT 12 by to szef mógł nas rozliczyć z fiskusem? Jeżeli przez (...)

zeznanie PIT za 2011 rok przez internet

zeznanie PIT za 2011 rok przez internet

zeznanie PIT za 2011 rok przez internet Witam mam ważne pytanie, czy z jednego komputera(IP) można wysłac tylko jedno zeznanie podatkowe czy więcej? To może troche dziwne pytanie (...)

Rozliczenie od programów typu Bug Bounty w Polsce

Rozliczenie od programów typu Bug Bounty w Polsce

(poz. 76 w pit 37). Nie wykazałem, żadnych kosztów z tym związanych. Gdyby urząd się przyczepił w ciągu tego roku to napiszę aktualizację, ale jako że wyższego podatku od tego nie da (...)

PIT-11 za 2010 - obowiązek wystawienie do końca lutego !!!

PIT-11 za 2010 - obowiązek wystawienie do końca lutego !!!

rozliczenie. Zatem za 2010 rok będzie to 28 lutego 2011 r.

Nie złożony w terminie formularz SD-3

Nie złożony w terminie formularz SD-3

również czy mogę ten formularz złożyć razem z PITem za ubiegły rok i czy powinienem otrzymany zachowek jakoś uwzględnić w formularzu PIT 37 ? Z góry dziękuję za (...)

Zakup auta z tzw

Zakup auta z tzw "kratką" - Ostatnie chwile na odlicznenie VAT

. Firmy prowadzące uproszczoną księgowość: PIT (z załącznikami, np. PIT-B) za ostatni zamknięty rok obrachunkowy, zestawienie z Podatkową Księgą Przychodów i Rozchodów z (...)

Ulgi dla studentów? - tańsze bilety dla studentów

Ulgi dla studentów? - tańsze bilety dla studentów

Ulgi dla studentów? - tańsze bilety dla studentów Ustawa budżetowa na 2011 rok zwiększa wysokość ulgi dla studentów za przejazdy pociągiem na podstawie biletów jednorazowych. Ich wysokość (...)

PIT 2011 a praca za granicą w 2011

PIT 2011 a praca za granicą w 2011

PIT 2011 a praca za granicą w 2011 Przez cały zeszły rok pracowałam w Wielkiej Brytanii. W Polsce nie zarobiłam nawet złotówki. Czy muszę więc w polskim urzędzie skarbowym (...)

PIT 2011 ile mogę maksymalnie odliczyć za samochód!?

PIT 2011 ile mogę maksymalnie odliczyć za samochód!?

podaktu z tego faktu za ubiegły 2011 rok?? 410zł może pan odliczyc. sprawiedliwy555

Rozlicznie za rok 2011-wezwanie do urzedu

Rozlicznie za rok 2011-wezwanie do urzedu

Rozlicznie za rok 2011-wezwanie do urzedu Witam!Mam pytanie odnosnie rozliczenia za rok 2011. Czy moglam wpisac w rozliczeniu do zalacznika pit 0 corke ktora jest pelnoletnia (...)

Czy ulgę internetową można przenieść na drugi rok ??

Czy ulgę internetową można przenieść na drugi rok ??

Czy ulgę internetową można przenieść na drugi rok ?? W 2010 roku zapłaciłem za używanie internetu w sumie 1 tys. zł. Chcę skorzystać z ulgi internetowej. Czy w PIT za 2010 (...)

pit z 2009 do bonów premiowych

pit z 2009 do bonów premiowych

brać pitów za 2010? Czy mam to doliczyć do dochodu 2010 jak wszyscy? Czy dopiero za rok? Czy może w ogóle ze względu na niską kwotę?

PIT 2011 przez internet.

PIT 2011 przez internet.

PIT 2011 przez internet. można już przesyłać Pit za ubiegły rok przez internet? ostatnio jak próbowałem nie można jeszcze było... juz można;) ośka tak, od dzisiaj. ssasku

PESEL zamiast NIP 2011 ,  a rozliczenie roczne za 2010 rok !!!

PESEL zamiast NIP 2011 , a rozliczenie roczne za 2010 rok !!!

PESEL zamiast NIP 2011 , a rozliczenie roczne za 2010 rok !!! witam. chciałbym się dowiedzieć, czy już przy złożeniu rozliczenia rocznego PIT za 2010 rok wystarczy (...)

1

2