broszura do pit o za rok 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

lat czy na ten ostatni rok mogę się starać o wychowawczy płatny jak się to załatwia e_kinia prawo-pracy.net co do mojego pytania to się dowiedziałam można się starać o ostatni (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

urodziłam i chciałam załatwić sprawy z becikowym. W mopsie Pani powiedziała mi że mam jej przynieść pity 11 za rok 2011 i 2012 oraz zaświadczenie z urzędu skarbowego o wysokości (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

krajowa w roku 2011 chodzi o kwotę na rękę?Z góry dziekuję za informacje karina41 Najniższą krajową 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto. W 2011 roku stawka (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

wakacje i ferie i sama placilam za wszystkie loty do Polski i spowrotem, za 2 i pol roku policzylam iz syn byl w Polsce 12 razy. Wiec teraz do mojej odpowiedzi do sadu na zarzuty (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

informacje uttka Witam Mam pytanie jakie dokumenty trzeba złożyć jesli chcę się starać o zasiłek wychowawczy?Chodzi mi już o rok 2011 z góry dziękuję za informacje (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

o zapłatę za służebność na ten kabel? Jeśli tak to, do kogo rościć moje pretensje? Starostwo, gddik czy może do elektrowni? Mniej więcej, o jakich kwotach mogę z nimi (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

podpisałm umowe o wynajem mieszkania na czas okreslony(do maja)w umowie byla zawarat klauzura o miesiecznym wypowiedzeniu i o kaucji o ktorej dowiedzielismy sie w dniu podpisywania (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

. Najpierw konultantka nie wiedziała o czym móie, poźniej na chwilę przerwała rozmowe a jak wróciła powiedziała, ze list został do mnie wysłany, 350zl miało być wpłacone do 4 sierpnia. (...)

Składka zdrowotna a likwidacja działalności

Składka zdrowotna a likwidacja działalności

; Trzeba tylko pamietać , że kwota składki na ubezpieczenie zdrowotne , o którą zmniejszqa się podatek, nie może przekroczyć 7,75% podstawy wymiaru tej składki !!! źródło cyt. broszura (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

pracownika... prosiłabym o szybką poradę:) pozdrawiam goskavd prawo-pracy.net pracowałam w sklepie sporzywczym na pół etatu i nie wiem ile mi sie nalerzy za urlop za siedem i pół miesiąca (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

wypełnić PIT, i wykazać nasze dochody. bruno szulc Szybkie pytanie, jaka była kwota wolna od podatku rok temu? Do sprawdzenia rozliczenia potrzebuje. naftalina W 2011 roku kwota (...)

Spadek 2006, dział 2009, sprzedaż mieszkania 2010 - podatek?

Spadek 2006, dział 2009, sprzedaż mieszkania 2010 - podatek?

powodowałoby brak podatku do zapłaty, powinien (o ile mi wiadomo ? czy prawidłowo?) złożyć do 30 kwietnia 2011 r. formularz PIT-39. Niestety przez błędne informacje jakie (...)

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

mają wynosic progi podatkowe na 2013 rok? klikuś Na ten rok progi podatkowe pozostają bez zmian? monika54 Nie wiem nic o żadnych zmianach w tym temacie. judyta45 Skala podatkowa 2013 Do (...)

PIT 37 instrukcja !!!

PIT 37 instrukcja !!!

samotnie wychowująca dziecko. Sposób opodatkowania na pit 37 druk zawierają punkty od 6 do 8. Gdy wypełnimy tę część wstępną pit 37 druk, należy następnie zająć się częściami (...)

Niepoprawne dane w pit 37

Niepoprawne dane w pit 37

, że nie sprawię moderatorom kłopotów. Problem jest skomplikowany. Postaram się go przedstawić. Mam problem związany z pitem 11 złożonym w 2012 za rok 2011. Jestem zameldowany i tym (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

grozby, poniewaz toczy sie postepowanie w sprawie uchylenia alimentow? I wlasnie sie o tym dowiedziala. Czy jesli poda mnie do komornika to moge podac ja do prokuratury o podanie falyszywych (...)

PIT 2010 - jakie e-PITy złożymy przez Internet bez podpisu elektronicznego ?? SPRAWDŹ !

PIT 2010 - jakie e-PITy złożymy przez Internet bez podpisu elektronicznego ?? SPRAWDŹ !

oraz kwota przychodu wskazana w zeznaniu lub rocznym obliczeniu podatku za rok podatkowy o dwa lata wcześniejszy niż rok, w którym składane są deklaracje.

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

się a mam 27 lat wiec już zaczołem myslec jak tu ułozyc z nia życie by dziecko miało wszystko , na początku pomyslałem o slubie potem o całej rescie , po przyjeździe do kraju udałem (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

od nich usprawiedliwionych świadczeń ? do rodziców, w ostatniej kolejności do rodzeństwa. W naszym porządku prawnym niejednokrotnie zapomina się o zobowiązanych w dalszej kolejności, (...)

PIT 2010 - koszty uzyskania przychodu !!!

PIT 2010 - koszty uzyskania przychodu !!!

. Standardowo wynoszą one ? gdy mamy jedną umowę o pracę ? 111,25 zł miesięcznie, a za rok podatkowy nie więcej niż 1335 zł. W przypadku osób dojeżdżających do pracy są (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

? Domyślam się, że o alimenty, więc do ewentualnej oceny twoich szans potrzebne są informacje o twojej rodzinie, czyli o rodzicach, o tym kto jest zobowiązany do alimentów (...)

rozliczenie  PIT 12

rozliczenie PIT 12

pracowałaś na umowie o pracę u jednego pracodawcy to możesz złożyć PIT 12 do dzisiaj. vainte65mn Jeśli się spóźniłeś (tak, jak ja...) i będziesz musiał teraz sam wypełniać (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

. Zniechęca klientów do korzystania z usługa a pamiętajcie że dłużnik taki czy owaki może być jeszcze kiedyś Waszym klientem. Jeśli zadzwoni do niego ktoś z tej kancelarii tak jak do (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

abonament RTV wiem, że będzie on droższy a o ile?Jaka będzie obowiązywała kwota za ten abonament?Z góry dziekuję za informacje irek28 Wysokość opłat za używanie (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

momencie poddał się ale kiedy mnie poznał zaczęlismy walczyć o jego córeczke. Wprawdzie jego żona cały czas napiera na nas ale walro walczyć o swoje.Złożył pozew o rozwód a później (...)

Zakup auta z tzw

Zakup auta z tzw "kratką" - Ostatnie chwile na odlicznenie VAT

. Firmy prowadzące uproszczoną księgowość: PIT (z załącznikami, np. PIT-B) za ostatni zamknięty rok obrachunkowy, zestawienie z Podatkową Księgą Przychodów i Rozchodów z (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

małżeństwo przez 4 lata, wracając do mojego rozwiedzionego Męża w ciągu 24 do 48 godzin, tak jak czytałem w internecie. Byłem naprawdę zszokowany, gdy mój mąż wrócił do domu, (...)

PIT-11 za 2010 - obowiązek wystawienie do końca lutego !!!

PIT-11 za 2010 - obowiązek wystawienie do końca lutego !!!

PIT-11 za 2010 - obowiązek wystawienie do końca lutego !!! Zgodnie z przepisami ustawy o PIT płatnicy mają obowiązek wystawić PIT-11 do końca lutego roku następnego (...)

zeznanie PIT za 2011 rok przez internet

zeznanie PIT za 2011 rok przez internet

zeznanie PIT za 2011 rok przez internet Witam mam ważne pytanie, czy z jednego komputera(IP) można wysłac tylko jedno zeznanie podatkowe czy więcej? To może troche dziwne pytanie (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

do 2 lipca czy do 18 lipca? bo juz 02 lipca był tez moim ostatnim dniem pracy. czy pracodawca rozliczy sie ze mna za lipiec za 2 dni czy zaplaci mi do 18 lipca, mimo ze juz nie (...)