bezpłatny wzór umowy kupna sprzedaży przyczepki samochodowej Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

takie umowy kupna sprzedaży z komisem są "podejrzane" i oni dla weryfikacji wymagają rachunku od tego komisu. Papiery na Vat wycofałem. Próbowałem uzyskać kontakt z tym turkiem w celu (...)

Umowa kupna - sprzedaży samochodu - dwóch kupujących / sprzedających !!!

Umowa kupna - sprzedaży samochodu - dwóch kupujących / sprzedających !!!

grepso Witam gdzie znajde w zór umowy kupna samochodu, a dokładnie chodzi mi o taki wzór gdzie kupno auta wykonane przed dwie osoby.Z góry dziękuję za pomoc maniek32 Witam! Jutro jestem (...)

WYPOWIEDZENIE UMOWY POŚREDNICTWA NIERUCHOMOŚCI

WYPOWIEDZENIE UMOWY POŚREDNICTWA NIERUCHOMOŚCI

zobowiązuje się do zapłaty pośrednikowi wynagrodzenia w wysokości 3,57% ceny sprzedaży nieruchomości brutto wyrażonej w umowie sprzedaży"" - w kolejnych punktach są dokładne terminy wpłat (...)

Sprzedawca zataił wady podczas sprzedaży samochodu

Sprzedawca zataił wady podczas sprzedaży samochodu

kupujący oświadcza, że zna stan techniczny pojazdu. Czy kupujący może żądać ode mnie zwrotu pieniędzy albo pozwać mnie do sądu? wernyhora Witam Gdzie znjade wzór umowy kupna-sprzedaży (...)

wzór umowy kupna- sprzedaży samochodu (współwłaściciel)

wzór umowy kupna- sprzedaży samochodu (współwłaściciel)

wzór umowy kupna- sprzedaży samochodu (współwłaściciel) Witam Czy może ktos mi pomóc gdzie znajdę wzór umowy kupna-sprzedaży samochodu?Z góry dziekuję

Umowa kupna sprzedazy

Umowa kupna sprzedazy

jakimś czasie od zawarcia umowy - gdy tak się zdaży kupujący jak najbardziej może skorzystać z przysługujących mu uprawnień z tytułu rękojmi. Pozdrawiam. Adrian wzór sprzedaży (...)

Podpisanie umowy kupna mieszkania a nieważny dowód osobisty

Podpisanie umowy kupna mieszkania a nieważny dowód osobisty

Podpisanie umowy kupna mieszkania a nieważny dowód osobisty Witam, za 3 dni mam kupić mieszkanie. Dostałam wzór umowy sprzedaży/kupna od notariusza w której trzeba (...)

Podział majątku

Podział majątku

majątku małżonków. Chciałabym dokonać go na podstawie umowy cywilnej. Czy mogłabym liczyć na wzór takiego pisma? julianka Witam Mam pytanie jak będzie wyglądać podział majatku w (...)

Darowizna

Darowizna

sie dobierze do nas i zacznie weszyc skad rodzice mieli pieniadze? czy tata bedzie mial nieprzyjemnosci z powodu tego ze nie ma tej umowy o unikaniu podwojnego opodatkowania? (mieszkamy w malej

Odzyskanie zadatku

Odzyskanie zadatku

Odzyskanie zadatku Witam, Jestem kupującym mieszkanie własnościowe, podpisałem umowę kupna -sprzedaży , najprostszy wzór(pierwszy z googli) Po 3 dniach chciałem zrezygnować z dwóch (...)

Fałszerstwo?

Fałszerstwo?

wzór do napisania właściwej umowy. Okazuje się że on jej użył i sprawa wyszła na jaw. Mam się zgłosić na policję - na razie jako świadek w jego sprawie. Jaka może mi grozić kara za (...)