artykul 207 kk Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Jaki to artykul? PILNE

Jaki to artykul? PILNE

Jaki to artykul? PILNE Witam, mam pytanie co oznacza skazany z z art. 205 par.1 kk w zw. z art. 36 par. 2 i 3 kk. Chodzi o mojego znajomego który mi mówi ze odbywal kare za alimenty a ostatnio

Depresja a rozwód

Depresja a rozwód

swoja historie. Mysle ze to jest bardzo wazny temat i artykul by pomogl innym w takiej sytuacji. Mieszkam teraz w Warszawie i prosze o kontakt na anna.olejarczyk@gmail.com Dziekuje bardzo, anna AnnaKat

art 207 kk

art 207 kk

art 207 kk Od maja 2013 roku byłam w związku z partnerem. Mamy dziecko.Odchodziłam od niego ale zawsze obiecywał poprawę a ja myślałam że sie zmieni. Trwało to jakiś czas aż w końcu jak (...)

Art. 224 § 2 kk w zb z art. 226 § 1 kk w zw. z art. 11§ 2 kk

Art. 224 § 2 kk w zb z art. 226 § 1 kk w zw. z art. 11§ 2 kk

art. 226 & 1 kk w zw. z art. 11 & 2 kk oraz 193 kk. Od września 2013 do września 2018 miał zawieszona karę pozbawienia wolności również za te artykuły plus art. 157. No więc nie miał (...)

Eksmisja rozwiedzionego wraz z dzieckiem na które przyznano mu opiekę

Eksmisja rozwiedzionego wraz z dzieckiem na które przyznano mu opiekę

zarzucono kwalifikowane znęcanie, tj. znęcanie połączone ze stosowaniem szczególnego okrucieństwa lub skutkujące targnięciem się pokrzywdzonego na własne życie (art. 207 par. 2 lub 3 Kk). (...)

Oskarżony z Art 190 kk - Jak mam się bronić ???

Oskarżony z Art 190 kk - Jak mam się bronić ???

ZA DRZWI . Rozumiem cię ja mniałem taką sama sytułację z sąsiadem. Ale ja jego zlapałem na kradzieży i ten mnie oskarzył o przęstępstwo z tego samego art. 190 kk. Ale dzieki bogu skaczyło się (...)

groźby karalne art190kk

groźby karalne art190kk

płacenie faktur to kradzież i podlega karze więzienia. Przemo kupic wibrator hwdpjk i lajzom mam pytanie chodzi mi o grozby pod moim adresem w sadzie jaki to artykul kasia Mam 14 lat. Ojciec po pijaku

W pełni udokumentowany przypadek przygotowywania sprawy karnej z art.207 kk

W pełni udokumentowany przypadek przygotowywania sprawy karnej z art.207 kk

W pełni udokumentowany przypadek przygotowywania sprawy karnej z art.207 kk Panowie! Mam w pełni udokumentowane przygotowanie sprawy przeciwko mnie z art. 207kk czyli znęcanie psychiczne i fizyczne

please help!!!

please help!!!

ona psychiczie tego nie wytrzyma, a po drugie nikt nie ma prawa jej bić. Poradźcie proszę, czy mamy jakieś szanse na policji, plese!!! Odnosnie znęcania: Art. 207 kk § 1. Kto znęca się fizycznie (...)

TATUS WEZWAL POLICJE!!!!!!!!!!!

TATUS WEZWAL POLICJE!!!!!!!!!!!

uywnie slow ogolnie przyjetych za obelzywe grozi karaz z kodeksu karnego. to sie nazywa : art. 207 KK par. 1. Kto znęca się fizycznie lub psychicznie nad osobą najbliższą lub nad inną osobą (...)

Wysokosć odsetek umownych

Wysokosć odsetek umownych

do sądu- masz sprawę wygraną. Powodzenia. Był piękny artykuł o tym w gazecie prawnej i wiadmości mam z niej. Pesteczka Moglabys podac w ktorym numerze G.prawnej jest ow artykul? Mam identyczna

czy maz moze wyjsc z aresztu i co musial by zrobic

czy maz moze wyjsc z aresztu i co musial by zrobic

czy maz moze wyjsc z aresztu i co musial by zrobic czy maz moze wyjsc z aresztu i co musial by zrobic Maz trafil do aresztu 17.10 z paragrafu 207 kk,na okres 3 miesiecy, 12.11 mial rozprawe z tego

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

powalonym kraju matka może zabić legalnie dziecko i jej nic nie zrobią. Ja mom podobną sytuację z tym że moja leje córkę i ma sprawe karną z art 207 kk i sąd nie widzi żadnych problemów. (...)