art.798est za paragraf 299 paragraf 1 i 5 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

dłużników wpierają im, że dzwonią z biura firmy Ultimo co jest kłamstwem i przypuszczam, że na to też znalazłby się paragraf. A co do straszenia sądem i komornikiem jest na to poniższy (...)

art. 286 § 1 kk

art. 286 § 1 kk

samochód ( 5 tyś funtów),powiedział mężowi że dostanie za jakiś wypadek claima ,zwrot podatku,sprzeda swój stary samochód,no i że troche dołoży z wypłaty i do końca wakacji (...)

odstąpienie od umowy przed terminem

odstąpienie od umowy przed terminem

Zamawiającemu i poinformuję go, że idę na urlop na 5 dni roboczych (czyli do końca terminu), to czy poniosę z tego powodu konsekwencje tj. nie dostanę wypłaty i dodatkowo obciążą (...)

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

u teścia. Nie był i nie jest tam zameldowany, za mieszkanie swoje, żony i syna płacił 350zł/m-c teściowi. Wczoraj miała miejsce kłótnia i brat wyprowadził się do rodziców. (...)

spotkanie z diabłem PILNE

spotkanie z diabłem PILNE

sformułowania "za seks" jak to możliwe, że zarzucono mi (art. 286 paragraf 2), że żądałam tak wielkiej kwoty za dowód który kosztuje 30 zł? Co to za prawo... 5. Czy (...)

Zmiana kategorii wojskowej

Zmiana kategorii wojskowej

fizycznie i psychicznie, czytalem na forum ze to mozliwe ale nie mam potwierdzenia czy istnieje mozliwosc zmiany kat."D" na "A" i jakie trzeba podjac w tym kierunku kroki??? Z góry dziekuje i (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

pracownika... prosiłabym o szybką poradę:) pozdrawiam goskavd prawo-pracy.net pracowałam w sklepie sporzywczym na pół etatu i nie wiem ile mi sie nalerzy za urlop za siedem i pół (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

bez ogrzewania, przez co zamarzła woda.W tej chwili lokatorka domaga się zmniejszenia czynszu za okres zimna ponieważ uważała ,ze w mieszkaniu jest za zimno i zużywa za dużo (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

złodzieji bo oni straszą jak mogą i gdzie mogą,są wulgarni i uwaga bo wysyłaja podstawionych ludzi co to wtargnieciem do domu wchodza i na siłe próbują coś zabrać bez nakazu.Moja (...)

psychiczne nękanie przez sąsiadkę

psychiczne nękanie przez sąsiadkę

brzęk drżącej ceramiki i szkła. Innym sąsiadom nie przeszkadza to z dwu powodów. 1 - istnieje klatka schodowa i piony kominowe. 2 - uważają tego młodego człowieka za bandziora (...)

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

wykroczenia.Tez mialem zabrane prawo jazdy na okres 5 lat i zawiasy 3 na 1 ale po 2 latach napisalem pismo do sadu o wczesniejsze odzyskanie prawka i udalo sie jedynie co to koszty sadowe (...)

adwokat do trudnego rozwodu z Łodzi lub okolic

adwokat do trudnego rozwodu z Łodzi lub okolic

polecam Kancelarię Adwokata Jarosława Szkudlarka, bardzo dobry i doświadczony mecenas w sprawach rozwodowych i rodzinnych. Polecam martinka1976 Kancelaria Prawa Rodzinnego Family Law i (...)

 DOBRY ADWOKAT -Rozwód, PODZIAŁ MAJĄTKU

DOBRY ADWOKAT -Rozwód, PODZIAŁ MAJĄTKU

postawiła jasno albo mąż mnie spłaca od razu albo dom na sprzedaż i pieniadze do podziału bo musze jakoś zapewnić dzieciom dach nad głową i sąd ją w tym wszytkim poparł. Mąż tak (...)

Skuteczny adwokat rozwód Łódź

Skuteczny adwokat rozwód Łódź

???????????????????????????????????????????????????? JapanCert?IT????????????????????????????? ??????? ????3????Box Office Mojo???1??80?????1,522??????????????????????????????????????3?????645?7,000????5?1,656???????????????????????????? (...)

Zwolnienie z pracy

Zwolnienie z pracy

zwolnienia i pracowałam z tą dziewczyną przez 2 tyg w tym czasie miała kontrolę przez kierownika regionalnego i o dziwo jak nigdy zaczął sprawdzać daty i się okazało że kilka (max (...)

Więziennictwo

Więziennictwo

sobie z takimi 20 jak ty frajerze uważający się za "człowieka" poradził. Taki silny i mocny to ty frajerzyno jesteś w necie ,ale jak bym cię dorwał w realu to byś klęknął i potulnym (...)

Alimenty dla rodziców

Alimenty dla rodziców

żaden paragraf. Ja z moją żoną opiekujemy się jej rodzicami, bo tego chcemy, a gdyby brakowało im pieniędzy z chęcią byśmy dali, a wiemy, że i tak to za mało za uczucia i (...)

adwokat z Łodzi do trudnego rozwodu

adwokat z Łodzi do trudnego rozwodu

moją sprawą rozwodową. Od początku było wiadomo, że sprawa będzie trudna, bo chodziło i o orzekanie o winie, i o alimenty dla mnie i dla dzieci, i o to, żeby dzieci zostały (...)

Palenie śmieci na własnej posesji?

Palenie śmieci na własnej posesji?

i ogniska i żyli długo i szczęśliwie a teraz "żrą tablicę mendelejewa a marketów " i co? umierają młodo? Otóż średnia długość życia 200 lat temu mężczyzn wynosiła (...)

Fotoradary - legalizacja

Fotoradary - legalizacja

fotoradarów w oparciu o jedno świadectwo legalizacyjne www.safetycam.pl W licznych publikacjach i dyskusjach rozważane są obecnie sposoby uniknięcia płacenia mandatu za przekroczenie prędkości. (...)

paragraf 286 pkt 1

paragraf 286 pkt 1

paragraf 286 pkt 1 Witam, mam wezwanie na sprawe odnosnie wyzej podanego artykulu i zwiezle, okolo 3 lat temu wzialem dekoder cyfrowy na umowe i i naleznosci zadnej nie splacilem, (...)

ODSIADKA 1 ROKU ZA ZLAMANIE ZAKAZU!!!!!- PIERWSZA Z 5

ODSIADKA 1 ROKU ZA ZLAMANIE ZAKAZU!!!!!- PIERWSZA Z 5

ODSIADKA 1 ROKU ZA ZLAMANIE ZAKAZU!!!!!- PIERWSZA Z 5 WITAM. BLAGAM POMOZCIE MI!!! DZIS ZAWINELI MOJEGO PRZYSZLEGO MEZA DO ZAKLADU KARNEGO NA BIALOLEKE NA 1 ROK. OPOWIEM OD POCZATKU; (...)

Garaż Blaszany

Garaż Blaszany

to trzeba go rozebrac i przejsc cała procedurę administracyjną do pozwolenia a ja już czekam 3 rok na to wszystko blacha mi pordzewiała i nie wiadomo kiedy pozwolenie wydadzą? Architektura jeżdzi (...)

Odpowiedzialność za długi współmałżonka

Odpowiedzialność za długi współmałżonka

za granica. Czy komornik moze mi odebrac rzeczy za jego dlugi dotyczace tamtego dziecka? monika prawo-cywilne.net A ja zadam Wam cięzkie pytanie,moj mąż odziedziczył dług spadkowy i odpowiada (...)

Szukam dobrego,sprawdzonego  skutecznego adwokata-prawa rodzinnego z Bydgoszczy

Szukam dobrego,sprawdzonego skutecznego adwokata-prawa rodzinnego z Bydgoszczy

godziny zaplacilem 5 dych a za cala pomoc od a do z ale bez prawnika na sali zaplacilem kolo 3 i pol stowy. ciesze sie bo kolega z udzialem mecenasa zaplacil za praktycznie taka sama (...)

Rozwód - dobry adwokat

Rozwód - dobry adwokat

ogromne zaangażowanie. Niezwykła skuteczność. Jestem ogromnie wdzięczna za prowadzenie mojej sprawy, za pomoc i złote serce. Gorąco polecam usługi Pana Mecenasa Klimkowskiego. hudubudu (...)

System 4-brygadowy

System 4-brygadowy

- 3 zmiana Poniedziałek , wtorek - wolne Środa , czwartek - 1 zmina itd. I czy to normalna praca ?????? Mirek U mnie w firmie nazywa się to czterozmianowka. 5 dni mam na rano i (...)

Orzeczenie o winie ? dobry prawnik Łódź

Orzeczenie o winie ? dobry prawnik Łódź

oceniał mnie tylko przez pryzmat tego ze mnie zna i z samego startu stawki za prowadzenie sprawy szły dla mnie o 200%. Dopiero przy 4 poradzie trafiłam do Kancelarii prawa rodzinnego Family Law (...)

kindergeld dla dziecka mieszkajacego w pl

kindergeld dla dziecka mieszkajacego w pl

polsce JACEK alimenty.pl mam pyatnie i potrzebuje konkretnej odpowiedzi mieszkam poltora roku w niemczech a w czerwcu otworzylam swoja firme teraz sie staram o kindergeld wyslalam juz wszytskie dokumenty (...)

Darowizna -I grupa

Darowizna -I grupa

bedzie to te 2500zl i ewentualnie niewielkie odsetki to jestem sklonny na to przystac. Tu lezy problem. Pomniejszyc zysk kapitalowy i zaplacic niski podatek. Paragraf148

1

2

3

4

5

...

37