art.770 na reklame Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

przekazuję przez Internet od razu do windykacji na koszy dłużnika na eNakazpl maciej99 szukam kogoś kto korzysta lub korzystał kiedyś z firmy windykacyjnej-Alibi Bartłomiej Kucharski z Warszawy (...)

NIEŚLUBNE DZIECKO a alimenty

NIEŚLUBNE DZIECKO a alimenty

. Mam 20 lat. Uczę się w szkole średniej. Obecnie jestem w 4 klasie technikum. Zamierzam kontynuować naukę na studiach. Nigdzie nie pracuję mieszkam z mamą, utrzymuje mnie również mama. W styczniu (...)

reklama na ogrodzeniu

reklama na ogrodzeniu

ruchu.Czeka sie 3 miesiace. jerzyciszewski Witam, jestem właścicielem działki obok której biegnie droga wojewódzka. Chciałbym powiesić na ogrodzeniu informację, że to miejsce jest przeznaczone (...)

ZEZWOLENIE NA REKLAME

ZEZWOLENIE NA REKLAME

ZEZWOLENIE NA REKLAME Witam. Problem jak w temacie, a dokladniej chodzi o reklamy w gablotach na klatkach schodowych. Mialem zalozyc dzialalnosc, zrobilem naklejki, porozklejalem je na (...)

Reklama na budynku

Reklama na budynku

Reklama na budynku Jestem członkiem wspólnoty mieszkaniowej małego bloku. Sąsiad pwiesił sobie na ścianie swojego balkonu reklamę swojego skelpu- duża, brzydka. Czy miał do tego prawo? Czy (...)

reklama na zabytku

reklama na zabytku

reklama na zabytku moj budynek jest z 1917r i teraz chca powiesic na nim reklame wielkoformatowa czy to legalne zaslonic zabytek? jesli okaze sie nielegalne kto ponosi koszty zerwania umowy (...)

Tekst na stronie ????

Tekst na stronie ????

Tekst na stronie ???? Zamiesciem na swojej stronie teks ktory skopiowalem z innej strony . Tekst typu : Tylko u nas najtansze loga . Chcesz miec najlepsze loga w sieci??? Wpadnij do nas itd

Bzudra ktora zrujnuje mi zycie!

Bzudra ktora zrujnuje mi zycie!

kolejne 14 dni na złożenie odwołania - niewiem dokładnie więc nie przegap terminu ). Oczekiwanie na sprawę w sądzie apelacyjnym może trochę potrwać ( 1-2 mies. ) a więc wyrok będzie nieprawomocny (...)

pawilon handlowy - reklama sąsiada na moich oknach,  odcięcie od szamba

pawilon handlowy - reklama sąsiada na moich oknach, odcięcie od szamba

sąsiada OKNA (DO DNIA DZISIEJSZEGO ZABITE) wymieniłem stolarkę okienną w istniejących otworach okiennych na nową. Jednak stare okna były zasłonięte REKLAMĄ umieszczoną na Słupach stojących (...)

prawo własności a ograniczenia dla sąsiednich nieruchomości

prawo własności a ograniczenia dla sąsiednich nieruchomości

prawo własności a ograniczenia dla sąsiednich nieruchomości witam 1 Wynająłem lokal handlowo- usługowy, który posiada na ścianie mojego budynku będącego na lini granicznej działki sąsiada (...)

opłat za reklamę na słupach stojących na posesji sąsiada 10 cm od mojego budynku

opłat za reklamę na słupach stojących na posesji sąsiada 10 cm od mojego budynku

opłat za reklamę na słupach stojących na posesji sąsiada 10 cm od mojego budynku czy mam prawo żądać opłat za zabranie powierzchni ściany mojego budynku gdy sąsiad postawił słupy wysokości (...)

Zastraszanie  przez intrum justitia

Zastraszanie przez intrum justitia

książki tel.) i wysłał mailem zamówienie on potwierdził również mailem kiedy przyszła faktura na kwote 500 zł Ja powiedziałem że nie zgadzam sie na tą reklamę i tego samego dnia pojechałem (...)

Prowadzenie portalu

Prowadzenie portalu

skusić się na reklame, również nie musisz zakładać działalności (chyba że chcesz). Możesz z reklamodawcami podpisywać umowy o dzieło, czyli tak jakbyś była zatrudniona w ich firmie. (...)

Franczyza proszę o porady

Franczyza proszę o porady

rozwiazaniem umowy, co moge zrobic jesli Faranczyzodawca nie dba o wizerunek ,reklame itp. Pozdrawiam i licze na pomoc.

Stadion narodowy otwarty!!

Stadion narodowy otwarty!!

nawet mediów o zakazie wnoszenia sprzetu rtv i aparatów ale wkoncu sobie chlopaki ochraniacze odpuscili i wpuszczali jak leci. ktoś z was jeszcze był;>?? no to teraz czas na reklame obiektu, i (...)

zerwanie reklamy

zerwanie reklamy

zerwanie reklamy Witam zerwałem komuś reklame baner jeśli ta osoba zgłosi to na policje i wskaże że np. taka osoba mogła to zrobić... ja dostane wezwanie .Jakie mog a być konsekwencje?

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

. Poszlismy na ten uklad tylko dlatego, ze w wiezieniu szykuje sie wizytacja z czsw i kolegom trzeba pomoc. Mamy nadzieje wtedy pogadac na ten temat z czlowiekiem ktory w kwestii art. 164 kkw (...)

art286

art286

art286 jestem samotna matka 4 dzieci,popelnilam przesyepstwo . wyglada to tak mam przyznane stypendu=ium szkolne dla dzieci na ksiazki,podstawilam fikcyjne faktury, ale pieniazkow niepobralam

Art. 278/144

Art. 278/144

Art. 278/144 Witam, otrzymalem dzisiaj poleconym list, gdzie miejscowa Policja wzywa mnie w charakterze świadka w sprawie XXXXXX ... z art. 278/144. Ktoś z Was umie to rozszyfrować? Z góry

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

czy warto się pogrążąć i narażać na dodatkowe koszty i kosekwencje. Pozdrawiam. Bezimienna a ja mamy pytanie.była zawarta umowa w erze na 2 telefony na wysoki abonament w maju 2006roku (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

potrafiło się dostac na studia dzienne. Uważam też, że nie powinienem dalej płaci alimentów. Czy mam rację? Zdzisław alimenty.pl Mam 30 lat. Od urodzenia lecze sie na powazna chorobe. Ze (...)

Służebność

Służebność

poprzedniego ? art. 222 § 2 k.c. - roszczenie negatoryjne. Należy pamiętać, że możliwe jest w postępowaniu wytoczonym przez Panią na podstawie art. 151 k.c. (jak również art. (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

. W ciągu tych lat: 3 lata spędziłam na urlopie wychowawczym, 6 lat pracowałam na pół etatu, a od września 2009 zatrudniona jestem na cały etat, lecz po przepracowaniu 3 misięcy przebywałam (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

(mimo mojego pisemnego sprzeciwu i bez mojej wiedzy) została przedłużona na czas nieokreślony. Po miesiącu otrzymałam FV opiewającą na kwotę przewidzianego, w zawartej wcześniej ze mną (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

interwencynych, potem przedłużono mi umowę na okres próbny 3 miesiecy. Koniec umowy przypada na 31 grudnia. Wiem, że zostanę przyjęta na czas określony na 1 rok. I tu zaczynaja (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

mojej działce tylko) szacuję na jakieś 60m. Na stary kabel była podpisana zgoda z elektrownią wraz ze skromnym odszkodowaniem. Na położenie nowego (niby to było tylko przełożenie (...)

SN  postanowienie

SN postanowienie

opisanych nieruchomości przyznał na wyłączną własność wnioskodawcy, drugą zaś przyznał na współwłasność po 1 części uczestnikom postępowania Henrykowi P. i Barbarze P., zasądził (...)

Kontrola legalnosci oprogramowania na jakiej podstawie?

Kontrola legalnosci oprogramowania na jakiej podstawie?

Kontrola legalnosci oprogramowania na jakiej podstawie? Witam, Wiele sie ostatnio slyszy na temat "najsc" policji na prywatne osoby i firmy w celu kontroli legalnosci oprogramowania

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

penitencjarny ale tych jak na razie duzo nie ma bo oczywiscie rozbija sie o kase. A ja jak mam obslugiwac zk podczas gdy w biurze czeka na mnie ok. 350 srodkow. Pozdrawiam legus Na czym (...)

CZY JEST TO MOŻLIWE....

CZY JEST TO MOŻLIWE....

przewidzianych w paragrafie pierwszym, chociażby nie były one zgłoszone w postępowaniu o zniesienie współwłasności. Art. 621. Projektowany sposób podziału nieruchomości na części powinien (...)