Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • udział w bójce art.158.paragraf 123 Marca 2006

  Policja zatrzymała 4 osoby za bójkę w miejscu publicznym ( 2 biło się z 2) .Podczas bójki nie nastąpiły poważniejsze uszkodzenia ciała, jedyne uszkodzenia uczestników to rozbite głowy i siniaki. Jeden (...)

 • Zwolnienie z pracy5 Maja 2001

  Jeżeli dostałem wymówienie z pracy ze wzgledów ekonomicznych firmy-redukcja to czy przysługują mi dodatkowe pieniądze - wielokrotność miesięcznego wynagrodzenia. Jeżeli tak to ile i od czego to jest zależne. (...)

 • Zmiana kategorii wojskowej2 Sierpnia 2004

  Posiadam kategorię E chciałbym zmienic na A czy to mozliwe?Byłem chory zostałem wyleczony 3 lata temu,i własciwie tylko kategoria E przeszkadza mi w znalezieniu pracy. (marcinet) Ja tez mam taki problem. Dzisiaj (...)

 • Wpisanie spółki do rejestru spółek jawnych26 Marca 2013

  Witam serdecznie, Jestem studentem Akademii Morskiej w Gdyni. Specjalizację którą studiuje to Zarządzanie Przedsiębiorstwem. W ramach projektu musiałem stworzyć wirtualną firmę, która zmaga się z realnymi (...)

 • sprawa spadkowa2 Września 2004

  Moze ktos sie orientuje w takiej sprawie. Umiera maz i ojciec 3 dzieci, nie zostawia testamentu. Spadkobiercy dziedzicza zgodzie z prawem. Najwieksza czesc majatku ma oczywscie zona. Sprawa spadkowa juz sie zakonczyla. (...)

 • WYGRAŁEM Z FIRMĄ KRUK- DZIĘKUJE8 Stycznia 2006

  Chciałbym wszystkim uczestniką formum podziękować za wskazówki w prowadzeniu sprawy umożenia długu której windykatorem BYŁA firma kruk(wrona ??). Było gorąco ale się udało co ciekawe firma kruk odmówiła (...)

 • 286 paragraf 1 k.k6 Czerwca 2006

  Witam, Chciałbym się dowiedzieć czy popełniając czyn karalny z art. 286 paragraf 1 k.k na cudza niekorzysc na kwotę 875zł, (kwota zwrucona) zastosowano przyznanie kuratora z pouczeniem. (...)

 • Odwołanie od odmowy wszczęcia postępowania karnego - groźby karalne.2 Października 2012

  Witam dostałem właśnie odpowiedź od prokuratury. Na podstawie art. 305 paragraf 3 i 325e paragraf 2 kpk zatwierdza się powyższe postanowienie o odmowie wszczęcia dochodzenia. Chodziło (...)

 • Pracownik banku wyłudzał kredyt podrabiając podpis - czy ubiegać o odszkodowanie18 Stycznia 2005

  Sprawa dotyczy mojej Mamy. Pracownik oddziału banku wykorzystując dane mojej Mamy oraz podpis wyłudził kredyt od swojego banku (SKOK) w wys. 5 tys zł. W dochodzeniu policja miała podejrzenia, co do mojej Mamy (...)

 • czy to właściwa kwalifikacja czynu?26 Lutego 2014

  zostałem zaatakowany przez ojca alkoholika nożem i oblany wrzątkiem, złożyłem zeznania na policji i skierowałem sprawę do prokuratury ale została ona zakwalifikowana przez naczelnika policji jako " wypowiadanie (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane