art.50 paragraf 1 dz.u.z 2000 r.nr.98.poz 1071 z późn.zm. Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Jak pozbyć sie lokatora zameldowanego na stałe

Jak pozbyć sie lokatora zameldowanego na stałe

dnia 29 listopada 1990r,o pomocy spolecznej (Dz.U.Z 1998R.Nr64 ,poz.414,z pozn.zm) lub ubezwlasnowolnionego oraz sprawujacego nad taka osoba opieke i wspolnie z nia zamieszkala, 3)obloznie (...)

Zawiadomienie o podziale środków !!!

Zawiadomienie o podziale środków !!!

społecznych ( tekst jednolity Dz.U z 2009 roku Nr 205 poz. 1585 z późn.zm) w związku z art. 61 § 4 ustawy z dnia 14 czerwca 1960r.- kodeks postępowania administracyjnego (...)

samowola budowlana

samowola budowlana

. 1623 z późno zm.) oraz art. 104 § l, art. 105 ustawy z dnia 14.06.1960 r. - Kodeks Postępowania Administracyjnego (tekst jednolity Dz. U. z 2000 r. Nr 98 poz. 1071 (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

dłużników wpierają im, że dzwonią z biura firmy Ultimo co jest kłamstwem i przypuszczam, że na to też znalazłby się paragraf. A co do straszenia sądem i komornikiem jest na to poniższy (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

wyliczen z gazowni jest to 10x1,75 + abonament czyli jakies 25 zł. NIestety nie ejstem zameldowana! problem wynika z tego, że wynajmująca wmówiła mi, że musi przy tym być i powiedziała, (...)

Garaż Blaszany

Garaż Blaszany

projekt (najlepiej trzy egzemplarze) wszelkie uzgodnienia, oraz prawo dysponowania działką (wypis z ksiąg wieczystych), mapkę ewidencyjną z zaznaczoną Twoją działką, wypis z rejestru (...)

Odpowiedzialność za długi współmałżonka

Odpowiedzialność za długi współmałżonka

anulowanie odsetek zostały ignorowane , żona spokojnie uciekla z Polski a ja zostałem z synem i pan komornik zciąga z mojej pęsji 1tyś. pln miesięcznie od 4 lat proszę was o pomoc , (...)

JAK ODZYSKAĆ ALIMENTY NA DZIECKO od byłego ale nie męża

JAK ODZYSKAĆ ALIMENTY NA DZIECKO od byłego ale nie męża

tego ile tatko zarabia- i walcz o to ,poproś sędzię niech ci wskaże paragraf z wyrażeniem " zarobki" wpisywać trzeba wszystko,pisałam kobiecie tak jak trzeba -dostała 900 zł alimentów (...)

Przywłaszczenie

Przywłaszczenie

, pozatym było ustalone ze zajmuje sie nim ale korzysta z niego do woli. Co mu mam powiedziec, co mu grozi za to i jaki to jest paragraf? Jezeli to nie ten dział to bardzo przepraszam kaba28 Art. (...)