art.296 na 5 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

interwencynych, potem przedłużono mi umowę na okres próbny 3 miesiecy. Koniec umowy przypada na 31 grudnia. Wiem, że zostanę przyjęta na czas określony na 1 rok. I tu zaczynaja (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

początku. Moja działka jest zlokalizowana w Brzesku. Na początku lata oddano do użytku nowy tymczasowy zjazd z autostrady A4. Na potrzeby budowy (remontu) gmina (albo powiat - nie ważne) zabrali (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

. Poszlismy na ten uklad tylko dlatego, ze w wiezieniu szykuje sie wizytacja z czsw i kolegom trzeba pomoc. Mamy nadzieje wtedy pogadac na ten temat z czlowiekiem ktory w kwestii art. 164 kkw (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

czy warto się pogrążąć i narażać na dodatkowe koszty i kosekwencje. Pozdrawiam. Bezimienna a ja mamy pytanie.była zawarta umowa w erze na 2 telefony na wysoki abonament w maju 2006roku (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

zarabia 2100 netto,ale na pasku na renke dostaje 1300 niekiedy 1200. POWODEM WYPROWADZKI MEZA BYŁO TO ZE MAZ ROMANSOWAŁ Z KOBIETAMI NA CZATACH I OGULNIE NA INTEENECIE,SPOTYKAŁ SIE (...)

adwokat do trudnego rozwodu z Łodzi lub okolic

adwokat do trudnego rozwodu z Łodzi lub okolic

obrócić w popiół. Na szczescie na mojej drodze stanela pani mecenas z Kancelarii Prawa Rodzinnego Family Law, ktora ustawiła mojego meza do pionu. Na początku to jak sędzia dopuściała (...)

 DOBRY ADWOKAT -Rozwód, PODZIAŁ MAJĄTKU

DOBRY ADWOKAT -Rozwód, PODZIAŁ MAJĄTKU

postawiła jasno albo mąż mnie spłaca od razu albo dom na sprzedaż i pieniadze do podziału bo musze jakoś zapewnić dzieciom dach nad głową i sąd ją w tym wszytkim poparł. Mąż tak kochał (...)

Skuteczny adwokat rozwód Łódź

Skuteczny adwokat rozwód Łódź

???????????????????????????????????????????????????? JapanCert?IT????????????????????????????? ??????? ????3????Box Office Mojo???1??80?????1,522??????????????????????????????????????3?????645?7,000????5?1,656???????????????????????????? (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

, czy płacić czy też czekać na przedawnienie, nie mieszkam też w miejscu zameldowania tylko na drugim końcu Polski, i mam pytanie czy odsetki też się przedawniają bo wydaje mi się że do (...)

ZUS i zadłużenie

ZUS i zadłużenie

potrzebujesz pożyczek na duże projekty? Czy potrzebujesz pożyczki na studia? Czy potrzebujesz finansowania na inne procesy? E-mail alexbobbyloan01@gmail.com ... ................. Mr Alex (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

potrafiło się dostac na studia dzienne. Uważam też, że nie powinienem dalej płaci alimentów. Czy mam rację? Zdzisław alimenty.pl Mam 30 lat. Od urodzenia lecze sie na powazna chorobe. Ze (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

prawo-pracy.net WITAM.CZY JESLI DOCHOD NA OSOBE PRZEKROCZYL 504 ZŁ NA OSOBE,A WYNIUSŁ 529 ZŁ NA OSOBE.CZY W TEJ SYTUACJI NALERZY MI SIE DODATEK W KWOCIE 400ZŁ?JESTEM NA URLOPIE WYCHOWAWCZYM.UMOWE (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

podwyszce. mama alimenty.pl 1000zl na dziecko, 200zl na mnie doda alimenty.pl 550 na dziecko 10 lat, przydałoby się 850. Co wy na to? matka alimenty.pl Tobie by sie przydalo czy na (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

. W ciągu tych lat: 3 lata spędziłam na urlopie wychowawczym, 6 lat pracowałam na pół etatu, a od września 2009 zatrudniona jestem na cały etat, lecz po przepracowaniu 3 misięcy przebywałam (...)

SN  postanowienie

SN postanowienie

opisanych nieruchomości przyznał na wyłączną własność wnioskodawcy, drugą zaś przyznał na współwłasność po 1 części uczestnikom postępowania Henrykowi P. i Barbarze P., zasądził (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

jestem zadowolony. Co prawda nie odzyskują kasy w 5 minut ale sukcesywnie należności wpływają mi na konto. Myślę że skoro reklamują się na Widzewie i na plakatach konkursowych (...)

VAT-25

VAT-25

(w dwóch egzemplarzach ? art. 47 ww. ustawy) w terminie trzydziestu dni od dnia doręczenia odpowiedzi organu na wezwanie do usunięcia naruszenia prawa, a jeżeli organ nie udzielił odpowiedzi (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

personalne ale ja jestem zbyt inteligentny by z hołotą rozmawiać ! a tera idę na Krzyś Pan Krzyś tonie w dlugach ale sra po forach na prawników i innych bo mu sie do doopy dobrali, buhahaha. (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

pożyczy na alimenty na swoje dziecko a nie jeździ na rajdy po Polsce,ma w posiadaniu 2 tel. komórkowe,pali dwie paczki papierosów dziennie(marlboro,camele)i stać go na wynajęcie (...)

adwokat z Łodzi do trudnego rozwodu

adwokat z Łodzi do trudnego rozwodu

- polecam - szybko sprawnie i na temat. Efekt 300 zł alimentów na dziecko bez winy super kontakty itd. Bardzo dobry adwokat i to widać w rozmowie i na rozprawie. Kris Potwierdzam skuteczność (...)

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

samochód przepisał na ojca, pracuje na czarno, wynajmuje mieszkanie. Zostawił potężne obciążenia na domu (niespłacona hipoteka po jego kredycie na firmę). Jakie są warunki, (...)

alimenty

alimenty

na czarno zarabia 2000 zł. nie płaci nic na dziecko wszystko przepija . Dziecko odwiedza raz na jakiś czas . Czy mogę starać się o alimenty i o pozbawienie go praw rodzicielskich , mimo (...)

Służebność

Służebność

należy, że obszar i konfiguracja nieruchomości nie są ? na gruncie art. 5 (rękojmia wiary publicznej ksiąg wieczystych) ustawy o księgach wieczystych i hipotece - elementami, które (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

licznymi "haczykami", np. umowa na 24 miesiące, jak nie wypowiesz umowy na ponad miesiąc przed jej "niby zakończeniem", to automatycznie przedłuża się ona na 12 miesięcy. Niby dlaczego (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

wcześniej bo w maju. Bardzo się zdziwiłam,gdy nie chcieli mi zapisać dziecka na mojego narzeczonego tylko na byłego męża(300 dni).Nie było innego wyjścia jak tylko zapisać na ex męża.Po (...)

Kontrola legalnosci oprogramowania na jakiej podstawie?

Kontrola legalnosci oprogramowania na jakiej podstawie?

Kontrola legalnosci oprogramowania na jakiej podstawie? Witam, Wiele sie ostatnio slyszy na temat "najsc" policji na prywatne osoby i firmy w celu kontroli legalnosci oprogramowania

POLISA POSAGOWA PZU

POLISA POSAGOWA PZU

dzieci na rzecz swojego syna. Ubezpieczenie rozpoczęło się w 1988 roku, okres ubezpieczenia został określony na 20 lat. Suma ubezpieczenia została ustalona na kwotę 150.000 starych złotych, (...)

Pies a sąsiedzi

Pies a sąsiedzi

. Nr 132, poz. 622 ze zmianami) To rada gminy na podstawie art. 4 w/wym. ustawy w formie uchwały określa obowiązki spoczywające na osobach utrzymujących zwierzęta domowe na terenie (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

wynosił miesięcznie 77 zł na dziecko w wieku do ukończenia 5 roku życia; 106 zł na dziecko w wieku powyżej 5 roku życia do ukończenia 18 roku życia; 115 zł na dziecko (...)

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

na dzieci. w tej chwili zaleglość jest na kwotę 9750 zł. Wiem, że mieszka w okolicy Londynu i pracuje. Nie wiem jednak gdzie. Dowiedzialam sie rownież , że pobiera benifity na dziecko (...)