art.286 1 kk w zw. z art. 12 kk. Wyszukiwarka e-prawnik.pl


art 284 par.2 kk w zw. z art. 64 par. 1kk.

art 284 par.2 kk w zw. z art. 64 par. 1kk.

wierzyciela. reasumują czy obecny bank w porozumieniu z obecnym wierzycielem pwyczerpali znamiona przestępstwa z art. 284 § 1 lub 2 k.k. i art. 286 § 1 (...)

Jaki to artykul? PILNE

Jaki to artykul? PILNE

Jaki to artykul? PILNE Witam, mam pytanie co oznacza skazany z z art. 205 par.1 kk w zw. z art. 36 par. 2 i 3 kk. Chodzi o mojego znajomego który mi (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

promocja była. Wzięli odsetki, trochę opłaty w sądzie mnie kosztowały ale i tak się opłacało... kamil72 A ja mam problem z głównym wykonawcą. Jak z nimi walczyć? PiotrMich Piotr (...)

pobicie z \

pobicie z \"utwardzeniem dłoni\"...

kumulacja art. 159 kk. z art. 158 § 2 ? ponieważ pojawia się już skutek. Wówczas kwalifikacja będzie łączna na podstawie art. 11 § 2 kk. Może być również kumulacja (...)

Kradzież, Pobicie

Kradzież, Pobicie

z art. 57 a 1$kk Również jest napisane oskarżony art. 157$2kk w zw z art. 57 a 1$kk Na podstawie wyników prowadzonego dochodzenia, (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

skazanego obowiązków na podstawie art 72 par 1 kk znajdują się w sekretariatach wydziałów, kurator prowadzi tam kontrole okresu próby na zarządzenie sędziego w trybie (...)

Art. 224 § 2 kk w zb z art. 226 § 1 kk w zw. z art. 11§ 2 kk

Art. 224 § 2 kk w zb z art. 226 § 1 kk w zw. z art. 11§ 2 kk

Art. 224 § 2 kk w zb z art. 226 § 1 kk w zw. z art. 11§ 2 kk Witam. Mam pytanie odnośnie przestępstwa popełnionego w (...)

czy ja idę do więzienia ???

czy ja idę do więzienia ???

to zinterpretować ??? W liście było napisane tak: (...) , przy czym czyn stanowi wypadek mniejszej wagi, tj. o czyn z art.286&3kk. ORZEKA 1. oskarżonego uznaje się za (...)

Czy mogę ubiegać się o wcześniejsze zatarcie skazania?

Czy mogę ubiegać się o wcześniejsze zatarcie skazania?

? Bardzo mi na tym zależy, ponieważ chciałbym zacząć pracę w uberze/bolcie. W KRK istnieje dokładnie coś takiego: art. 278 § 3 kk w zw. art. 34 § 1 (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

działa w sposób określony w § 1 w celu wymuszenia zwrotu wierzytelności, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Zgodnie z art. 191 par. 1 (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

zadłużenia odbyła się sprawa w sądzie. Co z przedawnieniem w mojej sytuacji? Jan W 2001 R ZAŁOZYLEM KONTO BANKOWE W PKO S.A. TYM Z BYCZKIEM DOSTAŁEM LIMIT NA KARCIE (...)

Wydanie wyroku zgodnie z art 335 par 1 kpk

Wydanie wyroku zgodnie z art 335 par 1 kpk

uzgodnionej z nim kary za czyn I z art 226 par 1 kk - 2 mies pozbawienia wolnosci, za czyn II z art. 224 par 2 kk w zw. z art (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

prowadzonej przez administratora danych działalności gospodarczej, przetwarzanie danych w takim przypadku jest prawnie dopuszczalne. Administratorem danych - w świetle art. 7 pkt 4 w/w (...)

Art. 12., art. 91 kk.

Art. 12., art. 91 kk.

Art. 12., art. 91 kk. W dwóch prokuraturach toczą są przeciwko mojej osobie postępowania za czyny z tego samego artykułu które popełniłem w krótkich odstępach (...)

może Wy mi pomożecie

może Wy mi pomożecie

to zinterpretować ??? W liście było napisane tak: (...) , przy czym czyn stanowi wypadek mniejszej wagi, tj. o czyn z art.286&3kk. ORZEKA 1. oskarżonego uznaje się za (...)

Mam mały problem i nie wiem co mam zrobić???

Mam mały problem i nie wiem co mam zrobić???

Mam mały problem i nie wiem co mam zrobić??? Mam mały problem i nie wiem co zrobić? Chodzi mianowicie o to, że popełniłem przestępstwo z art. 278a § 1kk, 275 § 1kk, 276kk (...)

art. 286 § 1 kk

art. 286 § 1 kk

przestępstwa z art. 286 § 1. PPHUEDMAR Zapraszamy do zapoznania się z poradą prawną: Utracone korzyści w rozumieniu art. 286 kk. e-prawnikpl witam mam pytanie (...)

Proszę o fachową opinię  - interpretacja przepisu 72 § 1 i 2 KK

Proszę o fachową opinię - interpretacja przepisu 72 § 1 i 2 KK

Proszę o fachową opinię - interpretacja przepisu 72 § 1 i 2 KK Bardzo proszę o pomoc w zinterpretowaniu art 72 § 1 i 2 KK, szczegółowo opisanego na waszej stronie (...)

Witam, zostałem skazany z art.18 par 1 kk w zw. z art. 270 par 1 kk. Czy mogę być kierowcą zawodowym?

Witam, zostałem skazany z art.18 par 1 kk w zw. z art. 270 par 1 kk. Czy mogę być kierowcą zawodowym?

Witam, zostałem skazany z art.18 par 1 kk w zw. z art. 270 par 1 kk. Czy mogę być kierowcą zawodowym? Witam, zostałem skazany z art.18 (...)

Pomoc prawna w sprawie o rasizm PILNE!

Pomoc prawna w sprawie o rasizm PILNE!

art 126a kk i art 257 kk oraz w dniu 10 (tego samego miesiaca)tez z art 126a kk i 257 kk i na koncu jest w zw z art. 11 (...)

podejrzany z art. 286 §1 kk, czy Policja ma obowiązek pobrać odciski palców?

podejrzany z art. 286 §1 kk, czy Policja ma obowiązek pobrać odciski palców?

zawiadomienie ze jestem oskarzony z art. 286 1kk i 287 1 kk w zw z 11 2 kk sprawa wyglada tak kiedys wystawilem ksiazki przez konto mojego kolegi (...)

groźba

groźba

powołanie biegłego art 190/1kk i art.216/2kk w zw. z art 11/2kk i inne na podstawie art 193,194,195,202/1i2 kpk Tomaszstw na komendzie, oraz (...)

Prośba o wyjaśnienie wyroku sądu.

Prośba o wyjaśnienie wyroku sądu.

244 k.k. skazuje go, a na podstawie art. 244 k.k. w zw. z art. 58 § 3 k.k. wymierza mu karę 3 (trzech) miesięcy ograniczenia wolności, z obowiązkiem (...)

Art 18 3 kk

Art 18 3 kk

usłyszałam zarzuty ze działał w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, w zamian za obietnice wynagrodzenia choć nikt mi nic nie obiecywał za ten dzień. Postawiono mi zarzut o czyn z (...)

Eksmisja rozwiedzionego wraz z dzieckiem na które przyznano mu opiekę

Eksmisja rozwiedzionego wraz z dzieckiem na które przyznano mu opiekę

80 zł (par. 12 pkt 1, podp. 2 Ustawy o kosztach sądowych w sprawach cywilnych); 2. kosztów komornika - zaliczamy do nich (zgodnie z Ustawą o komornikach sądowych i egzekucji - (...)

Art. 200.  kk

Art. 200. kk

dzisiaj wiele nastolatek wygląda na nie swój wiek, na pewno 14 można pomylić z 17. Powiedzmy że przed stosunkiem nie było mowy o wieku. Czy osoba w wieku 18 lat może mieć problemu z (...)

czy możliwy jest wyrok w zawieszeniu za kradzież rozbójniczą i groźby karalne?

czy możliwy jest wyrok w zawieszeniu za kradzież rozbójniczą i groźby karalne?

czy możliwy jest wyrok w zawieszeniu za kradzież rozbójniczą i groźby karalne? Czy możliwy jest wyrok jeżeli osoba ma następujące zarzuty z art. 280 § 1 kk, 281 § (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

służebności przesyłu roszczenie o naprawienie szkody z powodu obniżenia jej wartości, związanego z normalnym korzystaniem z nieruchomości w zakresie odpowiadającym treści takiej (...)

Groźba karalna

Groźba karalna

redhourse nie mylic z grożbą bezprawną ujete w art.115 § 12 kk korylion łoł jest coś takiego jak grożba bez prawna? jaka różnica jest w skrócie miedzy nimi? (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

na syna w wysokosci 200,00 zł. Czy mogę starać sie o ich podwyższenie ? Do jakiej wysokości ? W jaki sposob mam to zrobić ? (Claudii) - W jednym z wczesniejszych postow przeczytalam, (...)