art.221k.k Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Art.244 KK

Art.244 KK

jeździ pijany- był trzeźwy)teraz będzie sądzony na podstawie art.244 kk co może zrobić aby uniknął więzienia? co mu grozi? bardzo proszę o pomoc.. zuzka88 ja mam podobną sytłacje moge (...)

art. 157kk

art. 157kk

art. 157kk Witam. Zostałem zatrzymany za art. 157 paragraf 1 gdzie poddałem się dobrowolnie karze, gdzie poddałem się dobrowolnie karze 6 miesięcy bezwzględnego wyroku. Tego czynu dopuściłem (...)

 art.42 2kk

art.42 2kk

art.42 2kk Dostałem karę i wyrok zakazu poruszania się rowerami na okres jednego roku. Mam pytanie czy dotyczy to też motoroweru? Motorower to nie rower, nawet policja tak twierdzi, tak wiec jak (...)

art.160 kk

art.160 kk

art.160 kk mam pytanie, czy ma wiekszy sens saskarżanie decyzji prokuratury o odmowie wszczecia postepowania. wniosek o popełnieniu przestępstwa przez mojego sasiada (w rozumieniu art.160) wniosłem (...)

groźba

groźba

.216/2kk i art 202/4b kk na podstawie art 217/1,2 i 5, art 219/1,2 oraz art 220/1 kpk na postanowieniu o zastosowaniu dozoru mam art 190/1kk i inne na podstawie art 249,250/4,275,277 kpk na (...)

JAKI GROZI WYROK ZA CZYN ART.270KK ???

JAKI GROZI WYROK ZA CZYN ART.270KK ???

JAKI GROZI WYROK ZA CZYN ART.270KK ??? JAKI GROZI WYROK ZA CZYN Z ART.270KK&1 JEŻELI TA OSOBA MA JUŻ WYROK ZA CZYN Z ART.286KK(WYROK 29.11.2003 - 1 ROK W ZAWIESZENIU (...)

art 300kk konsekwencje

art 300kk konsekwencje

poprawnym wnioskiem , z tego co czytałem grozi mi odp z art 300kk tylko w jakim zakresie poszkodowanymi w tej sprawie będą firmy ubezpieczeniowe(2 lub 3) sprawa będzie się ciągła około (...)

Świadek art207kk

Świadek art207kk

Świadek art207kk Witam Jakiś czas temu moja ex załozyla mi sprawę z art.207kk(znęcanie się nad naszym dzieckiem) zostali przesluchani świadkowie w tym i ja (w tej sprawie mam (...)

art.270 kk- pomocy !!!

art.270 kk- pomocy !!!

art.270 kk- pomocy !!! Witam Mam problem dotyczący art.270 kk, mianowicie przez jakiś czas byłam po za granicami Polski ( 3 lata ), w trakcie których studiowałam.Niestety studiów (...)

z art.244kk

z art.244kk

z art.244kk Mój konkubent jest zatrzymany w areszcie z tego artykułu ponieważ nie złożył apelacji z braku pisma z sądu nie widział z jakiego art. i jakiej sygnatury.Potrzebuje pomocy jak napisać

dot,art.207 k.k.

dot,art.207 k.k.

dot,art.207 k.k. Jak znależć wykładnię tego artykułu( o znęcaniu się nad rodziną)

art.190 k.k. - pokrzywdzona

art.190 k.k. - pokrzywdzona

art.190 k.k. - pokrzywdzona Do mojego mieszkania przyszedł mój szwagier niby do brata.Zaczął mu opowiadać ,że groziłam jego żonie nożem.Dwa dni wcześniej dzwonił do męża i groził przez (...)

groźby karalne art190kk

groźby karalne art190kk

groźby karalne art190kk mam pytanie. wczoraj w nocy mialem telefon podczas którego to grozono mi ze jezeli nie zaplace faktury to stanie sie cos zlego z moim zdrowiem. co najwazniejsze mam na

Groźba karalna - Art.190kk

Groźba karalna - Art.190kk

Groźba karalna - Art.190kk Witam!!! Za kilka dni czeka mnie rozprawa w sądzie grodzkim, jestem oskarżona o to, że do sąsiada kierowałam groźby karalne. Jest to nieprawdą, ponieważ to ja go (...)

Art.156 k.k-Pomóżcie.

Art.156 k.k-Pomóżcie.

Art.156 k.k-Pomóżcie. Trwa postępowanie w sprawie ciężkiego uszczebku w wyniku ,którego jest ofiara śmiertelna.Taki zarzut jest wstępny i postawila go policja po przesluchaniu.Prokurator rozpocząl

AKT OSKARŻENIA-art.278KK & 1KK i art 12KK

AKT OSKARŻENIA-art.278KK & 1KK i art 12KK

AKT OSKARŻENIA-art.278KK & 1KK i art 12KK Witam, Zostałem oskarżony o kradzież z art. 278kk oraz 12kk, dostałem wyrok roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na 4 (...)

Proszę pilną pomoc, art 286kk

Proszę pilną pomoc, art 286kk

Proszę pilną pomoc, art 286kk Witam. Mam zarzut za udział w zorganizowanej grupie przestępczej oraz 5 zarzutów z art 286 i 1 zarzut za posiadanie narkotyków. Byłam w areszście śledczym niecałe (...)

Czy art.270 kk i 286kk są powiązane ze sobą??????????????

Czy art.270 kk i 286kk są powiązane ze sobą??????????????

Czy art.270 kk i 286kk są powiązane ze sobą?????????????? Mam wyrok w zawieszeniu art.286 kk obecnie przedstawiono mi zarzut art.270kk. CZy w tej sytuacji istnieje zagrożenie (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

wspólnego z 212 kk mój sąsiad z zazdrości do mojej działalności wyraził się że nie mam kompetencji do prowadzenia firmy jestem hamówa i oszukuje i kradnę kasę im założyliśmy sprawę z mężem z art. (...)

Mam szanse na rozwód?

Mam szanse na rozwód?

? Poznałem wspaniała kobiete i chcemy zyc razem. Z zoną nie mieszkam juz od dłuzszego czasu. Prosze poradzcie mi co mam zrobic aby dostac rozwod? (M.L.) No prosze, z tego co się orientuje art.207kk.

pobicie z \

pobicie z \"utwardzeniem dłoni\"...

. Przedmioty posiadające takie cechy będą niewątpliwie podobnie niebezpieczne jak chociażby nóż. I wtedy ma zastosowanie art.159 KK. Użycie któregokolwiek z tych narzędzi nie musi być skuteczne. (...)

Oskarżenie oszustwa z art. 286.1kk - pomocy!!

Oskarżenie oszustwa z art. 286.1kk - pomocy!!

Oskarżenie oszustwa z art. 286.1kk - pomocy!! Witam, Proszę o pomoc dotycząca problemu związanego z według mnie pomyłka sprzedającego. Nie wiem jaka jest w tym moja wina ja chciałem kupić (...)

Proszę o pomoc- zamieszki na stadionach

Proszę o pomoc- zamieszki na stadionach

drugą sprawę: art. 223 kk i art. 254§1 kk przy zastosowaniu art.11§2kk Brat wcześniej nie był karany, uczy się i aktualnie szuka pracy. Wiem, że sprawa nie wygląda ciekawie ale co można (...)

UBLIŻANIE

UBLIŻANIE

.190 a k.k. /ściganie na wniosek pokrzywdzonego/, a także ewentualnie stosowanie gróźb karalnych z art.190 k.k./ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego/. Można również skorzystać (...)

Art 191/2 kk

Art 191/2 kk

Art 191/2 kk Art 191/2 kk Mój brat przebywa w Areszcie Śledczym na 3 miesiace za Art.191/2 kk moje pytasnie co bedzie potem i czy słusznie go przetrzymuja w Areszcie Śledczym? co mu grozi? czy (...)

Pomoc prawna w sprawie o rasizm PILNE!

Pomoc prawna w sprawie o rasizm PILNE!

głupotę zapłacę zawieszeniem wyroku... Niestety kilka dni temu przyszedł mi dokument w którym prokurator stwierdza ze przekazuje wniosek o ukaranie mnie bez rozprawy karą taką jak wyżej za art 257kk (...)

W pełni udokumentowany przypadek przygotowywania sprawy karnej z art.207 kk

W pełni udokumentowany przypadek przygotowywania sprawy karnej z art.207 kk

W pełni udokumentowany przypadek przygotowywania sprawy karnej z art.207 kk Panowie! Mam w pełni udokumentowane przygotowanie sprawy przeciwko mnie z art. 207kk czyli znęcanie psychiczne (...)

czy będąc skazanym między innymi z art.65kk a kara nie przekroczyła 1 roku pozbawienia wolności

czy będąc skazanym między innymi z art.65kk a kara nie przekroczyła 1 roku pozbawienia wolności

czy będąc skazanym między innymi z art.65kk a kara nie przekroczyła 1 roku pozbawienia wolności czy będąc skazanym między innymi z art.65kk a kara nie przekroczyła 1 roku pozbawienia (...)

czy będąc skazanym między innymi z art.65kk a kara nie przekroczyła 1 roku pozbawienia wolności

czy będąc skazanym między innymi z art.65kk a kara nie przekroczyła 1 roku pozbawienia wolności

czy będąc skazanym między innymi z art.65kk a kara nie przekroczyła 1 roku pozbawienia wolności czy będąc skazanym między innymi z art.65kk a kara nie przekroczyła 1 roku pozbawienia (...)

Zostałem wezwany do prokuratury, gdzie przedstawiono mi zarzut z art.228 KK o przyjęcie korzysci majątkowej

Zostałem wezwany do prokuratury, gdzie przedstawiono mi zarzut z art.228 KK o przyjęcie korzysci majątkowej

Zostałem wezwany do prokuratury, gdzie przedstawiono mi zarzut z art.228 KK o przyjęcie korzysci majątkowej Zostałem wezwany do prokuratury, gdzie przedstawiono mi zarzut z art.228 KK (...)