art.207 par.1kk Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Wymiana zdjęć

Wymiana zdjęć

mariusz2678 czy w takim wypadku spełnione są warunki art.202 par.1 k.k., bo może źle rozumuje, ale gdyby nie było ostrzeżenia przed takimi treściami przed wejściem na tą część (...)

art 284 par.2 kk w zw. z art. 64 par. 1kk.

art 284 par.2 kk w zw. z art. 64 par. 1kk.

art 284 par.2 kk w zw. z art. 64 par. 1kk. Witam, Mam pytanie jeśli ktoś udzieli mi rzetelnej odpowiedzi, będę bardzo wdzięczny. Jakiś czas temu zgłosiłem na prokuraturę (...)

Jaki to artykul? PILNE

Jaki to artykul? PILNE

to znajdziesz co on oznaczal wtedy. Dziekuje. aneta134 Witam. Paragraf o ktory pytasz (art. 205 par.1 kk w zw. z art. 36 par. 2 i 3 kk. ) nie zmienil sie i nie ulegl zmianie od wielu (...)

POŚWIADCZENIE NIEPRAWDY PRZEZ URZĘDNIKA...

POŚWIADCZENIE NIEPRAWDY PRZEZ URZĘDNIKA...

uczyniłam w listopadzie ub.r. Kilka tygodni później otrzymałam zawiadomienie z Prokuratury o odmowie wszczęcia dochodzenia z art.271 par.1 kk ? ?wobec braku znamion czynu zabronionego?. (...)

UBLIŻANIE

UBLIŻANIE

karnego.Począwszy od zniewagi określonej w art.216 par.1 k.k.,ściganie odbywa się tu z oskarżenia prywatnego,poprzez pomówienie z art.212 par.1 /ściganie z oskarżenia prywatnego/,uporczywe (...)

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

dostał pieniądze, do tej pory mąż miał przez 2,5roku regularnie ściągane alimenty. Wczoraj dostał wezwanie na policję w sprawie przesłuchania o PRZESTĘPSTWO z art.209par1 k.k o niealimentację, (...)

Wniosek o niekaralności do wyjaśnienia

Wniosek o niekaralności do wyjaśnienia

.1 i 2 kk warunkowo umarza postępowanie karne o czyn z art.116 ust 1 i 4 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. 2.na mocy art.67 par.1 kk ustala okres próby na jeden rok. 3.zobowiązuje

Wniosek o niekaralności do wyjaśnienia

Wniosek o niekaralności do wyjaśnienia

.1 i 2 kk warunkowo umarza postępowanie karne o czyn z art.116 ust 1 i 4 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. 2.na mocy art.67 par.1 kk ustala okres próby na jeden rok. 3.zobowiązuje

CZY ZA NIE ZAPŁACENIE GRZYWNY I KOSZTOW MOGE ISC SIEDZIEC?

CZY ZA NIE ZAPŁACENIE GRZYWNY I KOSZTOW MOGE ISC SIEDZIEC?

SADZIE JESLI MAM W ZAWIASACH TRZY LATA I DOZÓR KURATORA? (MAGU) Możesz - art.75 par.2 kk i masz obowiązek zawiadomić kuratora - art.169 par.3 kkw. marek

UCHYLANIE SIĘ OD PŁACENIA !!

UCHYLANIE SIĘ OD PŁACENIA !!

Prokuratora, czy Policję art.209 par.1 kk. I może tam powinnaś skierować swoje kroki, jeśli chcesz coś mu zrobić. marek Marku, przepraszam, że tu porusze swoją sprawę ale ona dotyczy (...)

Sfałszowane pieczątki na legitymacji

Sfałszowane pieczątki na legitymacji

sprawy do sądu, a do prokuratury, która później skierować powinna akt oskarżenia z art.270 par.1 kk do sądu. Jeśli nie dostaniesz z sądu wyroku nakazowego (którym można orzec tylko (...)

Pobicie przez znane osoby

Pobicie przez znane osoby

obdukcji lekarskiej biegli orzekli art. 157par.1KK jeżeli jeszcze nie masz takiej obdukcji udaj się do Zakładu Medycyny Sądowej, jeżeli masz świadków to podaj ich w zawiadomieniu a jeżeli (...)

Art 212 par 2

Art 212 par 2

Art 212 par 2 Witam Od jakiegoś czasu toczy się przeciwko mnie sprawa karna z art 212 par.2 KK W tej sprawie oskarżonych jest jeszcze 5 osób. Oczywiście jestem niewinny i sąd zapewne (...)

Allegro - towar niezgodny z opisem - Art. 286. § 1

Allegro - towar niezgodny z opisem - Art. 286. § 1

, to policja jest zobowiązana przyjąć od Pani zawiadomienie i wszcząć postępowanie. Bowiem zachodzi tutaj uzasadnione przypuszczenie popełnienia przestępstwa określonego w art. 286 par.1 kk. (...)

zniewaga 216kk?

zniewaga 216kk?

o art 216 par.1 kk lub jakis inny??? schodzilismy wczesniej juz pare takich bloków ,zachowujac sie kulturalnie jak ludzie na poziomie, i nikt nie miał do nas zadnych uwag.Prosze o porade.Czy (...)

wypadek samoch - pomóżcie

wypadek samoch - pomóżcie

wniosku policji i skierowała do sądu wniosek o warunkowe umorzenie postępowania karnego na podst. art.336par1kpk ja odpowiadam z art. 177 par1kk. 1.Mam pytanie co będzie dalej czy (...)

pytania o przestępstwo

pytania o przestępstwo

przesłuchaniu w kwietniu, a dziś odebrała list, ze prokuratura wniosła akt oskarżenia do sądu- przestępstwo z art. 286 par.1 kk w zw. z art. 286 par 3 kk. Proszę o informację (...)

Błąd w postanowieniu wyjaśniającym

Błąd w postanowieniu wyjaśniającym

Błąd w postanowieniu wyjaśniającym Witam, Sprawę mam 20 maja w sprawie ustalenia czy nieletni popełnił czyn karalny z art. 286 par.1 kk przez to, że w dniu 09 i 12 lipca 2012 roku w (...)

Pokrzywdzony chce złagodzenia kary dla oskarżonego

Pokrzywdzony chce złagodzenia kary dla oskarżonego

. 220 par.1 KK), posiedzenie pod koniec maja. Pokrzywdzony chciałby złagodzenia, uważa, że sama grzywna wystarczy, czy może wystąpić do sądu z takim wnioskiem?

Fałszerstwo dokumentu

Fałszerstwo dokumentu

. 270 par.1 kk (zagrozenie do 5 lat), a w przypadku niskiej szkodliwosci czynu, moze byc jedynie dochodzone powodztwem cywilnym odszkodowanie za w/w czyn. Jednak z tresci wypowiedzi widac ze czyn ma

art. 286 § 1 kk

art. 286 § 1 kk

przestępstwa z art. 286 § 1. PPHUEDMAR Zapraszamy do zapoznania się z poradą prawną: Utracone korzyści w rozumieniu art. 286 kk. e-prawnikpl witam mam pytanie czy art.286 1kk jest zwiazany (...)

Groźba bezprawna

Groźba bezprawna

przestępstwo z art. 191 par.1 lub par.2 KK? Dodam jeszcze, że roszczenie to zostało uznane za nieuprawnione przez Rzecznika Praw Konsumenta, dlatego w 2020r. odesłaliśmy tą fakturę do (...)