art.205 kk Wyszukiwarka e-prawnik.pl


pobicie z \

pobicie z \"utwardzeniem dłoni\"...

(udokumentowanym, czy nie to już opisałem powyżej). Często sądy przyjmują że art. 159 kk. pochłania art. 158 § 1 kk. Przyjmuje się, że jeśli ktoś używa broni palnej, noża (...)

Art.244 KK

Art.244 KK

Art.244 KK Art. 244. Kto nie stosuje się do orzeczonego przez sąd zakazu zajmowania stanowiska, wykonywania zawodu, prowadzenia działalności lub prowadzenia pojazdów albo nie wykonuje zarządzenia

groźba

groźba

, chciałem iść na studia Tomaszstw Dzień dobry proszę o opinie,podpowiedź Was mądrych ludzi,jak sie z tego wybronić, z najgłupszej rzeczy w życiu... na postanowieniu o wydanie komputeramam art (...)

art.160 kk

art.160 kk

art.160 kk mam pytanie, czy ma wiekszy sens saskarżanie decyzji prokuratury o odmowie wszczecia postepowania. wniosek o popełnieniu przestępstwa przez mojego sasiada (w rozumieniu art.160) (...)

art. 157kk

art. 157kk

art. 157kk Witam. Zostałem zatrzymany za art. 157 paragraf 1 gdzie poddałem się dobrowolnie karze, gdzie poddałem się dobrowolnie karze 6 miesięcy bezwzględnego wyroku. Tego czynu dopuściłem (...)

 art.42 2kk

art.42 2kk

art.42 2kk Dostałem karę i wyrok zakazu poruszania się rowerami na okres jednego roku. Mam pytanie czy dotyczy to też motoroweru? Motorower to nie rower, nawet policja tak twierdzi, tak wiec jak (...)

JAKI GROZI WYROK ZA CZYN ART.270KK ???

JAKI GROZI WYROK ZA CZYN ART.270KK ???

JAKI GROZI WYROK ZA CZYN ART.270KK ??? JAKI GROZI WYROK ZA CZYN Z ART.270KK&1 JEŻELI TA OSOBA MA JUŻ WYROK ZA CZYN Z ART.286KK(WYROK 29.11.2003 - 1 ROK W ZAWIESZENIU (...)

Pomoc prawna w sprawie o rasizm PILNE!

Pomoc prawna w sprawie o rasizm PILNE!

drugiej stronie napisane jest że ze sprawy o sygnaturze xxx/xxx (czyli sprawa z art 257 kk za w której się przynzałem) zostanie wyłączone materiały w sprawie popełnienia przestępstwa w dniach (...)

AKT OSKARŻENIA-art.278KK & 1KK i art 12KK

AKT OSKARŻENIA-art.278KK & 1KK i art 12KK

AKT OSKARŻENIA-art.278KK & 1KK i art 12KK Witam, Zostałem oskarżony o kradzież z art. 278kk oraz 12kk, dostałem wyrok roku pozbawienia wolności w zawieszeniu (...)

Art 191/2 kk

Art 191/2 kk

Art 191/2 kk Art 191/2 kk Mój brat przebywa w Areszcie Śledczym na 3 miesiace za Art.191/2 kk moje pytasnie co bedzie potem i czy słusznie go przetrzymuja w Areszcie (...)

art 300kk konsekwencje

art 300kk konsekwencje

poprawnym wnioskiem , z tego co czytałem grozi mi odp z art 300kk tylko w jakim zakresie poszkodowanymi w tej sprawie będą firmy ubezpieczeniowe(2 lub 3) sprawa będzie się ciągła około (...)

Świadek art207kk

Świadek art207kk

Świadek art207kk Witam Jakiś czas temu moja ex załozyla mi sprawę z art.207kk(znęcanie się nad naszym dzieckiem) zostali przesluchani świadkowie w tym i ja (w tej sprawie mam (...)

art.270 kk- pomocy !!!

art.270 kk- pomocy !!!

art.270 kk- pomocy !!! Witam Mam problem dotyczący art.270 kk, mianowicie przez jakiś czas byłam po za granicami Polski ( 3 lata ), w trakcie których studiowałam.Niestety studiów (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

12@wp.pl. buahaha Witam natknęłam się na wpisy i czytam o zakładaniu sprawy z Art.212kk czytając wpis o który już został posądzony klient chciałabym stwierdzić iż szkoda kasy i czasu ponieważ (...)

z art.244kk

z art.244kk

z art.244kk Mój konkubent jest zatrzymany w areszcie z tego artykułu ponieważ nie złożył apelacji z braku pisma z sądu nie widział z jakiego art. i jakiej sygnatury.Potrzebuje pomocy (...)

dot,art.207 k.k.

dot,art.207 k.k.

dot,art.207 k.k. Jak znależć wykładnię tego artykułu( o znęcaniu się nad rodziną)

art.190 k.k. - pokrzywdzona

art.190 k.k. - pokrzywdzona

art.190 k.k. - pokrzywdzona Do mojego mieszkania przyszedł mój szwagier niby do brata.Zaczął mu opowiadać ,że groziłam jego żonie nożem.Dwa dni wcześniej dzwonił do męża i groził przez (...)

groźby karalne art190kk

groźby karalne art190kk

groźby karalne art190kk mam pytanie. wczoraj w nocy mialem telefon podczas którego to grozono mi ze jezeli nie zaplace faktury to stanie sie cos zlego z moim zdrowiem. co najwazniejsze mam na

Groźba karalna - Art.190kk

Groźba karalna - Art.190kk

Groźba karalna - Art.190kk Witam!!! Za kilka dni czeka mnie rozprawa w sądzie grodzkim, jestem oskarżona o to, że do sąsiada kierowałam groźby karalne. Jest to nieprawdą, ponieważ to ja go (...)

Art.156 k.k-Pomóżcie.

Art.156 k.k-Pomóżcie.

Art.156 k.k-Pomóżcie. Trwa postępowanie w sprawie ciężkiego uszczebku w wyniku ,którego jest ofiara śmiertelna.Taki zarzut jest wstępny i postawila go policja po przesluchaniu.Prokurator rozpocząl

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

skazany faktycznie ma trudną sytuację mat. kierujemy wniosek o uznanie kary za wykonaną a podstawą jest tu art 64 kkw. Michał ma pewnie na myśli art 83 kk jednak nie tyczy się on sytuacji (...)

Proszę o pomoc- zamieszki na stadionach

Proszę o pomoc- zamieszki na stadionach

drugą sprawę: art. 223 kk i art. 254§1 kk przy zastosowaniu art.11§2kk Brat wcześniej nie był karany, uczy się i aktualnie szuka pracy. Wiem, że sprawa nie (...)

Czy art.270 kk i 286kk są powiązane ze sobą??????????????

Czy art.270 kk i 286kk są powiązane ze sobą??????????????

Czy art.270 kk i 286kk są powiązane ze sobą?????????????? Mam wyrok w zawieszeniu art.286 kk obecnie przedstawiono mi zarzut art.270kk. CZy w tej sytuacji istnieje zagrożenie (...)

art. 286 § 1 kk

art. 286 § 1 kk

art. 286 § 1 kk Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia (...)

Proszę pilną pomoc, art 286kk

Proszę pilną pomoc, art 286kk

Proszę pilną pomoc, art 286kk Witam. Mam zarzut za udział w zorganizowanej grupie przestępczej oraz 5 zarzutów z art 286 i 1 zarzut za posiadanie narkotyków. Byłam w areszście śledczym (...)

Art. 200.  kk

Art. 200. kk

Art. 200. kk Witam Art. 200. § 1. Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim (...)

Mam szanse na rozwód?

Mam szanse na rozwód?

? Poznałem wspaniała kobiete i chcemy zyc razem. Z zoną nie mieszkam juz od dłuzszego czasu. Prosze poradzcie mi co mam zrobic aby dostac rozwod? (M.L.) No prosze, z tego co się orientuje art.207kk.

Art. 12., art. 91 kk.

Art. 12., art. 91 kk.

Art. 12., art. 91 kk. W dwóch prokuraturach toczą są przeciwko mojej osobie postępowania za czyny z tego samego artykułu które popełniłem w krótkich odstępach czasu i nie zapadł dotychczas (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

. na podstawie art. 509-518 k.c. (dz.U. nr 16 z dnia 16 maja poz 93) oraz że codziennie dług przyrasta o kwotę odsetek art. 481 par.1. Czy trzy lata mijają od rozwiązania umowy z Plus czy od kiedy (...)

Przyznanie się do winy art 286 kk

Przyznanie się do winy art 286 kk

, informacje o dochodach, praca. Mimo to nie spłacałem rat i został mi postawiony zarzut art 286 kk. Jutro mam rozprawę w sądzie i chciałbym przyznać się do winy. Chciałbym żeby w moim przypadku (...)

1

2

3

4

5

...

17