art.191 par12 kk Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Wymiana zdjęć

Wymiana zdjęć

mimo wszystko wejdzie na takową stronę, to jednocześnie wyraża zgodę na oglądanie takich treści i nie można wtedy mówić o przestępstwie z art.202 par. 1 k.k. Taką opinie w radiu (...)

art 284 par.2 kk w zw. z art. 64 par. 1kk.

art 284 par.2 kk w zw. z art. 64 par. 1kk.

wierzyciela. reasumują czy obecny bank w porozumieniu z obecnym wierzycielem pwyczerpali znamiona przestępstwa z art. 284 § 1 lub 2 k.k. i art. 286 § 1 k.k. w zw. z art. 11 (...)

Jaki to artykul? PILNE

Jaki to artykul? PILNE

to znajdziesz co on oznaczal wtedy. Dziekuje. aneta134 Witam. Paragraf o ktory pytasz (art. 205 par.1 kk w zw. z art. 36 par. 2 i 3 kk. ) nie zmienil sie i nie ulegl zmianie (...)

Witam, zostałem skazany z art.18 par 1 kk w zw. z art. 270 par 1 kk. Czy mogę być kierowcą zawodowym?

Witam, zostałem skazany z art.18 par 1 kk w zw. z art. 270 par 1 kk. Czy mogę być kierowcą zawodowym?

Witam, zostałem skazany z art.18 par 1 kk w zw. z art. 270 par 1 kk. Czy mogę być kierowcą zawodowym? Witam, zostałem skazany z art.18 par 1 kk (...)

POŚWIADCZENIE NIEPRAWDY PRZEZ URZĘDNIKA...

POŚWIADCZENIE NIEPRAWDY PRZEZ URZĘDNIKA...

uczyniłam w listopadzie ub.r. Kilka tygodni później otrzymałam zawiadomienie z Prokuratury o odmowie wszczęcia dochodzenia z art.271 par.1 kk ? ?wobec braku znamion czynu zabronionego?. (...)

UBLIŻANIE

UBLIŻANIE

karnego.Począwszy od zniewagi określonej w art.216 par.1 k.k.,ściganie odbywa się tu z oskarżenia prywatnego,poprzez pomówienie z art.212 par.1 /ściganie z oskarżenia (...)

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

dostał pieniądze, do tej pory mąż miał przez 2,5roku regularnie ściągane alimenty. Wczoraj dostał wezwanie na policję w sprawie przesłuchania o PRZESTĘPSTWO z art.209par1 k.k o niealimentację, (...)

Wniosek o niekaralności do wyjaśnienia

Wniosek o niekaralności do wyjaśnienia

.1 i 2 kk warunkowo umarza postępowanie karne o czyn z art.116 ust 1 i 4 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. 2.na mocy art.67 par.1 kk ustala okres próby na jeden (...)

Wniosek o niekaralności do wyjaśnienia

Wniosek o niekaralności do wyjaśnienia

.1 i 2 kk warunkowo umarza postępowanie karne o czyn z art.116 ust 1 i 4 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. 2.na mocy art.67 par.1 kk ustala okres próby na jeden (...)

Art 212 par 2

Art 212 par 2

Art 212 par 2 Witam Od jakiegoś czasu toczy się przeciwko mnie sprawa karna z art 212 par.2 KK W tej sprawie oskarżonych jest jeszcze 5 osób. Oczywiście jestem niewinny i (...)

CZY ZA NIE ZAPŁACENIE GRZYWNY I KOSZTOW MOGE ISC SIEDZIEC?

CZY ZA NIE ZAPŁACENIE GRZYWNY I KOSZTOW MOGE ISC SIEDZIEC?

SADZIE JESLI MAM W ZAWIASACH TRZY LATA I DOZÓR KURATORA? (MAGU) Możesz - art.75 par.2 kk i masz obowiązek zawiadomić kuratora - art.169 par.3 kkw. marek

Sfałszowane pieczątki na legitymacji

Sfałszowane pieczątki na legitymacji

sprawy do sądu, a do prokuratury, która później skierować powinna akt oskarżenia z art.270 par.1 kk do sądu. Jeśli nie dostaniesz z sądu wyroku nakazowego (którym można orzec tylko (...)

UCHYLANIE SIĘ OD PŁACENIA !!

UCHYLANIE SIĘ OD PŁACENIA !!

Prokuratora, czy Policję art.209 par.1 kk. I może tam powinnaś skierować swoje kroki, jeśli chcesz coś mu zrobić. marek Marku, przepraszam, że tu porusze swoją sprawę ale ona dotyczy (...)

Pobicie przez znane osoby

Pobicie przez znane osoby

obdukcji lekarskiej biegli orzekli art. 157par.1KK jeżeli jeszcze nie masz takiej obdukcji udaj się do Zakładu Medycyny Sądowej, jeżeli masz świadków to podaj ich w zawiadomieniu a jeżeli (...)

zniewaga 216kk?

zniewaga 216kk?

urzędu. Istnieje także możliwość sporządzenia prywtanego aktu osokarżenia o dokonanie występku z art. 216 par. 1 kk ( to już jest sprawa karna ). Tymi sprawami zajmuje się Sąd Rejonowy (...)

Allegro - towar niezgodny z opisem - Art. 286. § 1

Allegro - towar niezgodny z opisem - Art. 286. § 1

Ochrony Kupujących z Allegro 29.09 udaję się na policję, by złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa z KK Art. 286. § 1. "Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza (...)

wypadek samoch - pomóżcie

wypadek samoch - pomóżcie

wniosku policji i skierowała do sądu wniosek o warunkowe umorzenie postępowania karnego na podst. art.336par1kpk ja odpowiadam z art. 177 par1kk. 1.Mam pytanie co będzie dalej (...)

Nielegalne oprogramowanie

Nielegalne oprogramowanie

poszczególnych firm. Oczywiście następstwem tego było wezwanie do Sądu Rejonowego w trybie art. 335 par1 kpk o naprawienie szkody w trybie art. 46par 1 kk na rzecz poszczególnych (...)

pytania o przestępstwo

pytania o przestępstwo

przesłuchaniu w kwietniu, a dziś odebrała list, ze prokuratura wniosła akt oskarżenia do sądu- przestępstwo z art. 286 par.1 kk w zw. z art. 286 par 3 kk. Proszę (...)

DO MARKA...W SPRAWIE ŚWIADKA

DO MARKA...W SPRAWIE ŚWIADKA

, prognozy na przyszłość. Przestępstwo z art.157 par. 3 kk, to przestępstwo nieumyślne. A tylko przestępstwo umyślne i podobne do poprzedniego popełnione w okresie próby, za które (...)

A jakby tak dołożyć firmie Kruk

A jakby tak dołożyć firmie Kruk

windyki (ustawa z 06 czerwca 2011 Bardzo domagają się by płacić odszkodowania za art karne i cywilne O tak!!!!!!!! w pełni pracują na art 190akk,- stalking, art115par12, art191kk.. (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

skazanego obowiązków na podstawie art 72 par 1 kk znajdują się w sekretariatach wydziałów, kurator prowadzi tam kontrole okresu próby na zarządzenie sędziego w trybie art. 14 (...)

Błąd w postanowieniu wyjaśniającym

Błąd w postanowieniu wyjaśniającym

Błąd w postanowieniu wyjaśniającym Witam, Sprawę mam 20 maja w sprawie ustalenia czy nieletni popełnił czyn karalny z art. 286 par.1 kk przez to, że w dniu 09 i 12 lipca 2012 roku w (...)

Pokrzywdzony chce złagodzenia kary dla oskarżonego

Pokrzywdzony chce złagodzenia kary dla oskarżonego

. 220 par.1 KK), posiedzenie pod koniec maja. Pokrzywdzony chciałby złagodzenia, uważa, że sama grzywna wystarczy, czy może wystąpić do sądu z takim wnioskiem?

Zatarcie skazania.

Zatarcie skazania.

Zatarcie skazania. Chcialbym ubiegac sie o zatarcie skazania. W 2003 roku zapadl wyrok w mojej sprawie na podstawie art.286 par. 3 kk i wymierzono mi kare grzywny. Dowiedzialem sie ze o zatarcie

Fałszerstwo dokumentu

Fałszerstwo dokumentu

. 270 par.1 kk (zagrozenie do 5 lat), a w przypadku niskiej szkodliwosci czynu, moze byc jedynie dochodzone powodztwem cywilnym odszkodowanie za w/w czyn. Jednak z tresci wypowiedzi widac ze czyn ma

Wydanie wyroku zgodnie z art 335 par 1 kpk

Wydanie wyroku zgodnie z art 335 par 1 kpk

uzgodnionej z nim kary za czyn I z art 226 par 1 kk - 2 mies pozbawienia wolnosci, za czyn II z art. 224 par 2 kk w zw. z art 157 par 2 kk - 6 miesiecy, (...)

art. 286 § 1 kk

art. 286 § 1 kk

art. 286 § 1 kk Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

. na podstawie art. 509-518 k.c. (dz.U. nr 16 z dnia 16 maja poz 93) oraz że codziennie dług przyrasta o kwotę odsetek art. 481 par.1. Czy trzy lata mijają od rozwiązania umowy z Plus czy (...)

Eksmisja rozwiedzionego wraz z dzieckiem na które przyznano mu opiekę

Eksmisja rozwiedzionego wraz z dzieckiem na które przyznano mu opiekę

zarzucono kwalifikowane znęcanie, tj. znęcanie połączone ze stosowaniem szczególnego okrucieństwa lub skutkujące targnięciem się pokrzywdzonego na własne życie (art. 207 par. 2 lub 3 Kk). (...)

1

2

3

4

5

...

26