art.185278 1e3 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

. WIOLKA JESLI MOZESZ TO PROSZE PRZESLIJ MI TEN WNIOSEK , OTO MOJ E-MAIL WIOLKA9977@WP.PL . POZDRAWIAM. WIOLKA Proszę o przesłanie mi wniosku Twojego brata. Oto mój adres e-mailowy: jolantani@wp.pl (...)

Zmiana kategorii wojskowej

Zmiana kategorii wojskowej

inny adres e-mail na ten nic nie mozna wysłać art33 Witam. Chciałbym sie dowiedzieć czy istnieje możliwość zmiany kat. z E na D. Stając na komisję wojskową miałem poważną wadę (...)

ZUS i zadłużenie

ZUS i zadłużenie

, skontaktuj się z nami za pośrednictwem wiadomości e-mail, aby umożliwić realizację transakcji, można to zrobić przez e-mail: dantecooperativehelp@hotmail.com Dante Złóż wniosek o pilne (...)

Egzamin notarialny 2012

Egzamin notarialny 2012

niemożliwe było zastosowanie art. 74d § 6 oraz art. 74e § 2. W naszej ocenie naruszenie tych przepisów spowodowało ogromną uznaniowość w ocenie prac. Nie można się zgodzić, na sytuację (...)

Warunki dopuszczenia pojazdu do ruchu

Warunki dopuszczenia pojazdu do ruchu

Warunki dopuszczenia pojazdu do ruchu Nie wiem gdzie mogę komentować niektóre art. na e-prawnik.pl ale co do: W treści "odpowiedzi" art. Warunki dopuszczenia pojazdu do ruchu Data

Sprzedaż mieszkania włsnościowego odziedziczonego w spadku

Sprzedaż mieszkania włsnościowego odziedziczonego w spadku

. Podstawa prawna: Art. 10 ust. 1 pkt 8, art. 21 ust. 1 pkt 126, ust. 21, ust 22 oraz art. 30e ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U. Nr 14, (...)

POLISA POSAGOWA PZU

POLISA POSAGOWA PZU

. Jeśli ktokolwiek ma jakieś pytania odnośnie rozprawy/polisy posagowej PZU mój e-mail: elviss007@gmail.com elvisek Witam, mam podobny problem. Skończyłam 20 lat i chciałam wypłacić pieniądze z (...)

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

, jak mi powiedziano do zrobienia i dziś po prostu dostaję mój kredyt w wysokości 900 000 PLN i jestem bardzo szczęśliwy, a jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pożyczki, skontaktuj się z tym e-mailem (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

, ze iudex wyjasnil dostatecznie) pragne zauwazyc, ze nazwa tego serwisu brzmi: e-prawnik, a nie e-ksiadz, e-moralista, e-cos tam. Dlatego, jezeli ktos potrzebuje pomocy fachowca prawnika, (...)

Czy najemca musi odmalawać każdą ze ścian czy tylko zabrudzoną?

Czy najemca musi odmalawać każdą ze ścian czy tylko zabrudzoną?

odmalowany. W umowie zapisano, że najemcę obciążają drobne nakłady wg art. 681 kc, ale najemca przez rok nie dokonywał żadnych napraw i konserwacji. I czy można powołać się na Art. 6e. (...)

Umowa o dzieło. Czy wysyłając CV mogę zgodzić się już na podpisanie umowy ?

Umowa o dzieło. Czy wysyłając CV mogę zgodzić się już na podpisanie umowy ?

wielki przekret. Bledy ortograficzne, stylistyczne. W mailu opiera sie na art. 636 § 1 KC i art. 734 §1 Kodeks cywilny. Jeden w ogole dotyczy umowy zlecenie. Nigdzie w internecie nie znalalzalm (...)

Zróżnicowanie Podatku Rolnego w zależności od wielkości gospodarstwa

Zróżnicowanie Podatku Rolnego w zależności od wielkości gospodarstwa

Prawie Rolnym ale nie jestem prawnikiem i nie wiem jak zinterpretować druga część artykułu. Proszę o poradę w temacie. Art. 13e Rada gminy, w drodze uchwały, może wprowadzić inne zwolnienia (...)

 Witam. W majum tego roku rodzice przepisali swoj dom na mnie i brata. Byla  to darowizna. Chcialbym

Witam. W majum tego roku rodzice przepisali swoj dom na mnie i brata. Byla to darowizna. Chcialbym

spłata stanowi odpłatne zbycie udziału w nieruchomości i podlega opodatkowaniu 19-proc. stawką na zasadach określonych w art. 30e ustawy o PIT w brzmieniu obowiązującym do końca 2008 r. Dobra (...)

Służebność

Służebność

poprzedniego ? art. 222 § 2 k.c. - roszczenie negatoryjne. Należy pamiętać, że możliwe jest w postępowaniu wytoczonym przez Panią na podstawie art. 151 k.c. (jak również art. 222 (...)

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

zakresie kategorii C+E? bo jest art. 12 ustawy o kierujących pojazdami zgodnie z którym nie można wydać dokumentu prawa jazdy kat C+E, w czasie obowiązywania zakazu co do kat. B holek

Wyłudzenie alimentów

Wyłudzenie alimentów

Wosinska oraz Magdalena Szalanska. Proszę o odpowiedz na mojego e-maila'' W odpowiedzi dostałem e-maila: ''Odpowiedzi na Pana informację z dnia 10.02.2014 r. o dokonywanych wpłatach z tytułu (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

studencka, kredyt konsolidacyjny, pożyczka bez zabezpieczenia, pożyczka z udziałem kapitału podwyższonego ryzyka z oprocentowaniem 2%, zainteresowani wnioskodawcy powinni skontaktować się z nami poprzez (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ustalić czy energetyka miała prawo do postawienia słupów i czy możesz dochodzić wynagrodzenia za bezumowne korzystanie.  Zapraszamy e-prawnikpl polecieć można bardzo prosto....art. (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

całym szacunkiem... fagot25 Witam i proszę o pomoc dostałem od firmy PRESCO takie pismo. Cesja Wierzytelności . PRESCO zajmująca się windykacjom i obrotem wierzytelności informuje, ze na podstawie art

Wymeldowanie pełnoletniego dziecka.

Wymeldowanie pełnoletniego dziecka.

pracuje, rzucił pół roku temu szkołę , całe dnie sobie lezy i zbija baki, do tego w pokoju ma jak na melinie..szyba pobita, piekarnik mi spalił...Jestem załamana, rzuca si e do mojego partnera, smieje (...)

Prawo energetyczne konsultacje społeczne

Prawo energetyczne konsultacje społeczne

Prawo energetyczne konsultacje społeczne art. 5 6e Prawa energetycznego Sprzedawca paliw gazowych lub energii elektrycznej dostarcza odbiorcy tych paliw lub energii w gospodarstwie domowym kopię

Jak wystąpić z kościoła?

Jak wystąpić z kościoła?

odpowiednie papiery, osobiście do swojej parafii.. zresztą odsyłam do art. http://e-prawnik.pl/wiadomosci/informacje/akt-apostazji-jak-wystapic-z-kosciola.html Szczurek12

TESTAMENT USTNY

TESTAMENT USTNY

. prawnych e-prawnika. polaczek3333

1. Zmiana trybu upominawczego na zwykly. 2. Przek. sprawy z SR wybranego przez e-Sad do innego SR (art.35 i 43 § 1 KPC).

1. Zmiana trybu upominawczego na zwykly. 2. Przek. sprawy z SR wybranego przez e-Sad do innego SR (art.35 i 43 § 1 KPC).

wybral SR w K. Od ww. decyzji złożyłem zazalenie do Sadu Okregowego w Lublinie (instancja odwolawcza dla e-Sadu). Moje uzasadnienie: 1. Już składając pozew w e-Sadzie na pytanie systemu o (...)

PRESCO Zaatakowała i mnie co Robić pomocy....

PRESCO Zaatakowała i mnie co Robić pomocy....

ewentualnie wzór jak napisać do nich pismo bo jest chyba przedawnienie sprawy Art. 118 oraz Art. 107. picasso987 Wlasnie wczoraj wygrałam z presco! Nie ma sie co bac jezeli po 4 latach przysylaja (...)

Przekazanie sprawy z SR wybranego przez e-Sad (EPU) do innego SR (art.35 i 43 § 1 KPC)

Przekazanie sprawy z SR wybranego przez e-Sad (EPU) do innego SR (art.35 i 43 § 1 KPC)

złożyłem zazalenie do Sadu Okregowego w Lublinie (instancja odwolawcza dla e-Sadu). Moje uzasadnienie: 1. Już składając pozew w e-Sadzie na pytanie systemu o wskazanie Sadu, do którego przekazac (...)

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

. Przepis art. 132 kro , wyraznie okresla taka sytacje. Wiec twoj bart nie placi alimentow skoro pociagnieci zostali do tego obowiazku Twoi rodzicie. art 132 kro " Art. 132. Obowiązek alimentacyjny

Spółka cywilna

Spółka cywilna

zobowiazaniach nie ma to znaczenia? odpowiedzialnosc jest pol na pol? ania Żródłem solidarności biernej (po stronie służników) może być bądź czynność prawna (np. umowa) bądź też ustawa - norma art. (...)

art. 286 § 1 kk

art. 286 § 1 kk

przestępstwa z art. 286 § 1. PPHUEDMAR Zapraszamy do zapoznania się z poradą prawną: Utracone korzyści w rozumieniu art. 286 kk. e-prawnikpl witam mam pytanie czy art.286 1kk (...)

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

Konstytucyjnego K 42/02 .Państwo Polskie posiada od roku 1997 Konstytucje RP. i w zapisie jasno okresla że art 58 konstytucji 1. Kazdemu zapewnia sie wolność zrzeszania się , oraz art 12 Konstytucji (...)

1

2

3

4

5

...

9