art.178a par.1 kk Wyszukiwarka e-prawnik.pl


kiedy się wzywa jako świadka art 190a par 2 kk?

kiedy się wzywa jako świadka art 190a par 2 kk?

kiedy się wzywa jako świadka art 190a par 2 kk? kiedy się wzywa jako świadka art 190a par 2 kk?

Podszywanie się pod osobę

Podszywanie się pod osobę

zamiaru. Dziewczyna dowiedziała się o profilu i zgłosiła sprawę na policję, policja doszła do mnie. Czy realnie coś mi grozi? Zapoznałem się z art.190a par 2 k.k. i cześciowo (...)

Uporczywe nękanie

Uporczywe nękanie

wszczęciu dochodzenia z art. 191a par. 1 kk. Mam pytanie: co dalej? Jak wyglądają dalsze działania w takiej sytuacji? No i ile czasu to może trwać? Niestety ten człowiek nadal (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

wszytkim mówimy (wiadomo art. 178a kk) traktować można jako obowiazki. U mnie interpretacja jest oczywista środki to środki a obowiązki to obowiązki. Jeśli ustawodwaca chciałby odnosić (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

, to zorganizowana grupa przestępcza - uważajcie!!! ZZZ I tak was wszystkich wyruchają we wszystkie dziury, buhahaha dekinik NĘKANIE - naruszono art. 190a KK. W przypadku dalszego nękania (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca

razu do komornika. Jeżeli chodzi o zapewnienie sobie i dziecku bezpieczeństwa może Pani złożyć doniesienie na Policję o groźbach karalnych art. 190 par. 1 kk, lub nawet stalking art. (...)

Rozprawa w sądzie - stalking

Rozprawa w sądzie - stalking

z artykułu art. 190a par. 2 kodeksu karnego (zdjecie zamiesciłem z sympatii, i zadnych tekstow oprocz zdjecia nie bylo na blogu ) i pytanie jak się zachowac w sadzie, pojde na rozprawe (...)

Spadek a utudnione wejście do mieszkania

Spadek a utudnione wejście do mieszkania

udziału! Nie polecam rozwiązań sugerowanych przez @aneri i @mrozowskim - czemu? - poczytajcie o art.279kk, i art.193kk a jeśli będziecie nękać to dojdzie jeszcze art 190a par.1 (...)

INTRUM JUSTTITIA

INTRUM JUSTTITIA

k.k. art. 190a odpowiedzialności karnej będzie podlegał każdy, kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia (...)

Pytanie odnosnie jazdy w stanie po spozyciu alkoholu!

Pytanie odnosnie jazdy w stanie po spozyciu alkoholu!

pomoc, ale musze znac wiecej szczegolow. Pozdrawiam Kaja kajka10@wp.pl Sprawy o kierowanie w stanie nietrzeźwości tj. o przest. z art. 178a par1 i 2 kk z reguły zawsze znajduja swój (...)

Pomoc prawna w sprawie o rasizm PILNE!

Pomoc prawna w sprawie o rasizm PILNE!

art 126a kk i art 257 kk oraz w dniu 10 (tego samego miesiaca)tez z art 126a kk i 257 kk i na koncu jest w zw z art. 11 paragraf 2 kk. Widocznie prokuratura (...)

Przestępstwa komputerowe przeciwko ochronie informacji

Przestępstwa komputerowe przeciwko ochronie informacji

tych przestępstw. Czy mógłby mi wytłumaczyć jaki sie ma podzial przedstawiony powyżej do tego podziału. Chodzi mi o to co naprawdę jest czym, czy sabotaż to art. 269a, czy art. 269 § 1 i (...)

Art. 180a k.k zamiana kary pozbawienia wolności

Art. 180a k.k zamiana kary pozbawienia wolności

Art. 180a k.k zamiana kary pozbawienia wolności Witam mój narzeczony dostał w poniedziałek wyrok za Art. 180a k.k na rok pozbawienia wolności, czy istnieje szansa (...)

 błąd sądu - pokrzywdzona

błąd sądu - pokrzywdzona

2014roku, http://forumprawne.org/attachments/prawo-karne/5060d1395133943-pokrzywdzona-z-art-190a-2kk-1.jpg Więc dnia 6 marca 2014 roku pojechałam na daną godzinę do Sądu, po czym okazało (...)

Przyznanie się do winy art 286 kk

Przyznanie się do winy art 286 kk

zastosowany art 37a kk., ponieważ nigdy wcześniej nie byłem karany. Co się stanie jeśli prokurator nie zgodzi się i zażada np. 2msc na 2 lata i ja się na to nie zgodzę? Czy art (...)

Horrendalny wyrok dla 19 latka za 0.29mg/l

Horrendalny wyrok dla 19 latka za 0.29mg/l

pojazdow na 3 lata III. na mocy art. 43a 2k.k orzeka srodek karny w wysokosci 5000 zl na rzecz Fundacji Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. IV. na mocy art. 43b k.k (...)

Wydanie wyroku zgodnie z art 335 par 1 kpk

Wydanie wyroku zgodnie z art 335 par 1 kpk

uzgodnionej z nim kary za czyn I z art 226 par 1 kk - 2 mies pozbawienia wolnosci, za czyn II z art. 224 par 2 kk w zw. z art 157 par 2 kk - 6 miesiecy, za czyn III z art (...)

handel ludźmi

handel ludźmi

handel ludźmi Witam, Powiedzcie mi proszę dlaczego w kk z 1997 przestępstwo handlu ludźmi jest w art 189a, w kk z komentarzem z 2008 w art 253 a z kolei w kk z 2011 znów w (...)

Proszę o pomoc- zamieszki na stadionach

Proszę o pomoc- zamieszki na stadionach

adwokata sąd musiał odrzucić wniosek gdyż w przeciwnym wypadku dostał by od razu list z wyrokiem. Za 1 sprawę ma postawione następujące zarzuty: art. 223kk i art. 158§1 kk w związku z (...)

Poszukuje adwokata ds wykroczeń drogowych (art 178a $ 1k.k.) (Sląsk)

Poszukuje adwokata ds wykroczeń drogowych (art 178a $ 1k.k.) (Sląsk)

Poszukuje adwokata ds wykroczeń drogowych (art 178a $ 1k.k.) (Sląsk) Witam poszukuje adwokata na terenie śląska ( Chorzów,katowice,gliwice,zabrze i okolice) W skrócie, zostałem zatrzymany (...)

art. 286 § 1 kk

art. 286 § 1 kk

przestępstwa z art. 286 § 1. PPHUEDMAR Zapraszamy do zapoznania się z poradą prawną: Utracone korzyści w rozumieniu art. 286 kk. e-prawnikpl witam mam pytanie czy art.286 1kk jest zwiazany (...)

jak złożyć wyjaśnienie za wykroczenie skarbowe na podstawie art. 80a par.2 kks?

jak złożyć wyjaśnienie za wykroczenie skarbowe na podstawie art. 80a par.2 kks?

jak złożyć wyjaśnienie za wykroczenie skarbowe na podstawie art. 80a par.2 kks? jak złożyć wyjaśnienie za wykroczenie skarbowe na podstawie art. 80a par.2 kks?

Wyrok za jazdę ?na podwójnym gazie?

Wyrok za jazdę ?na podwójnym gazie?

stało. Sąd wydał następujący wyrok: - na podstawie art. 178a 1 k.k wymierzył karę 10 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata. - na podstawie art. 71 1 k.k wymierzył (...)

Mam mały problem i nie wiem co mam zrobić???

Mam mały problem i nie wiem co mam zrobić???

Mam mały problem i nie wiem co mam zrobić??? Mam mały problem i nie wiem co zrobić? Chodzi mianowicie o to, że popełniłem przestępstwo z art. 278a § 1kk, 275 § 1kk, 276kk (...)

Winny czy nie?

Winny czy nie?

że w sprawie zostałem podejrzany o przestępstwa z art. 178a & 1 kk , art 289 & 2 kk, art 160 & 1 kk.

Witam, zostałem skazany z art.18 par 1 kk w zw. z art. 270 par 1 kk. Czy mogę być kierowcą zawodowym?

Witam, zostałem skazany z art.18 par 1 kk w zw. z art. 270 par 1 kk. Czy mogę być kierowcą zawodowym?

Witam, zostałem skazany z art.18 par 1 kk w zw. z art. 270 par 1 kk. Czy mogę być kierowcą zawodowym? Witam, zostałem skazany z art.18 par 1 kk w zw. z art. 270 par (...)

Jaki to artykul? PILNE

Jaki to artykul? PILNE

to znajdziesz co on oznaczal wtedy. Dziekuje. aneta134 Witam. Paragraf o ktory pytasz (art. 205 par.1 kk w zw. z art. 36 par. 2 i 3 kk. ) nie zmienil sie i nie ulegl zmianie od wielu (...)

Kradzież, Pobicie

Kradzież, Pobicie

istotne jest art. 157 par. 2 kk w zw. z art. 57 par. 1 i 2 kk. Dotyczy to bowiem wymiaru żądanej kary oraz obowiązku zapłaty przez Pana nawiązki. To zostanie określone przez Sąd (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

KK jest bardzo śliskie i moim zdaniem niewłaściwe. Obowiązek udowodnienia. ------------------------------------------------------------------- Detektywi- jeżeli działają zgodnie z wymogami ustawowymi

art 284 par.2 kk w zw. z art. 64 par. 1kk.

art 284 par.2 kk w zw. z art. 64 par. 1kk.

art 284 par.2 kk w zw. z art. 64 par. 1kk. Witam, Mam pytanie jeśli ktoś udzieli mi rzetelnej odpowiedzi, będę bardzo wdzięczny. Jakiś czas temu zgłosiłem na prokuraturę oszustwo (...)