art.157 ���§ 2 kk w zw. z art.11 ���§ 2 kk Wyszukiwarka e-prawnik.pl


zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

prowadzonej przez administratora danych działalności gospodarczej, przetwarzanie danych w takim przypadku jest prawnie dopuszczalne. Administratorem danych - w świetle art. 7 pkt 4 w/w (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

skazanego obowiązków na podstawie art 72 par 1 kk znajdują się w sekretariatach wydziałów, kurator prowadzi tam kontrole okresu próby na zarządzenie sędziego w trybie art. (...)

pobicie z \

pobicie z \"utwardzeniem dłoni\"...

kumulacja art. 159 kk. z art. 158 § 2 ? ponieważ pojawia się już skutek. Wówczas kwalifikacja będzie łączna na podstawie art. 11 § 2 kk. Może być (...)

Art. 224 § 2 kk w zb z art. 226 § 1 kk w zw. z art. 11§ 2 kk

Art. 224 § 2 kk w zb z art. 226 § 1 kk w zw. z art. 11§ 2 kk

Art. 224 § 2 kk w zb z art. 226 § 1 kk w zw. z art. 11§ 2 kk Witam. Mam pytanie odnośnie przestępstwa popełnionego (...)

Kradzież, Pobicie

Kradzież, Pobicie

istotne jest art. 157 par. 2 kk w zw. z art. 57 par. 1 i 2 kk. Dotyczy to bowiem wymiaru żądanej kary oraz obowiązku zapłaty przez Pana nawiązki. (...)

Jaki to artykul? PILNE

Jaki to artykul? PILNE

Jaki to artykul? PILNE Witam, mam pytanie co oznacza skazany z z art. 205 par.1 kk w zw. z art. 36 par. 2 i 3 kk. Chodzi o mojego znajomego który (...)

Pomoc prawna w sprawie o rasizm PILNE!

Pomoc prawna w sprawie o rasizm PILNE!

art 126a kk i art 257 kk oraz w dniu 10 (tego samego miesiaca)tez z art 126a kk i 257 kk i na koncu jest w zw z art. 11 (...)

Proszę o fachową opinię  - interpretacja przepisu 72 § 1 i 2 KK

Proszę o fachową opinię - interpretacja przepisu 72 § 1 i 2 KK

Proszę o fachową opinię - interpretacja przepisu 72 § 1 i 2 KK Bardzo proszę o pomoc w zinterpretowaniu art 72 § 1 i 2 KK, szczegółowo opisanego na waszej stronie (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

wspólnego z 212 kk mój sąsiad z zazdrości do mojej działalności wyraził się że nie mam kompetencji do prowadzenia firmy jestem hamówa i oszukuje i kradnę kasę im założyliśmy (...)

czy ja idę do więzienia ???

czy ja idę do więzienia ???

, przy czym przyjmuje w ramach zarzucanego mu czynu, iż stanowi on występek z art. 286&1kk w zw. z art.286&3kk i za to na mocy art (...)

art 284 par.2 kk w zw. z art. 64 par. 1kk.

art 284 par.2 kk w zw. z art. 64 par. 1kk.

wierzyciela. reasumują czy obecny bank w porozumieniu z obecnym wierzycielem pwyczerpali znamiona przestępstwa z art. 284 § 1 lub 2 k.k. i art. 286 § 1 k.k. (...)

Wydanie wyroku zgodnie z art 335 par 1 kpk

Wydanie wyroku zgodnie z art 335 par 1 kpk

uzgodnionej z nim kary za czyn I z art 226 par 1 kk - 2 mies pozbawienia wolnosci, za czyn II z art. 224 par 2 kk w zw. z art (...)

Czy mogę ubiegać się o wcześniejsze zatarcie skazania?

Czy mogę ubiegać się o wcześniejsze zatarcie skazania?

? Bardzo mi na tym zależy, ponieważ chciałbym zacząć pracę w uberze/bolcie. W KRK istnieje dokładnie coś takiego: art. 278 § 3 kk w zw. art. 34 § 1 kk (...)

może Wy mi pomożecie

może Wy mi pomożecie

, przy czym przyjmuje w ramach zarzucanego mu czynu, iż stanowi on występek z art. 286&1kk w zw. z art.286&3kk i za to na mocy art (...)

art. 286 § 1 kk

art. 286 § 1 kk

przestępstwa z art. 286 § 1. PPHUEDMAR Zapraszamy do zapoznania się z poradą prawną: Utracone korzyści w rozumieniu art. 286 kk. e-prawnikpl witam mam pytanie czy (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

działa w sposób określony w § 1 w celu wymuszenia zwrotu wierzytelności, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Zgodnie z art. 191 par. 1 kodeksu (...)

podejrzany z art. 286 §1 kk, czy Policja ma obowiązek pobrać odciski palców?

podejrzany z art. 286 §1 kk, czy Policja ma obowiązek pobrać odciski palców?

zawiadomienie ze jestem oskarzony z art. 286 1kk i 287 1 kk w zw z 11 2 kk sprawa wyglada tak kiedys wystawilem ksiazki przez konto mojego kolegi (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

zadłużenia odbyła się sprawa w sądzie. Co z przedawnieniem w mojej sytuacji? Jan W 2001 R ZAŁOZYLEM KONTO BANKOWE W PKO S.A. TYM Z BYCZKIEM DOSTAŁEM LIMIT NA KARCIE (...)

Mam mały problem i nie wiem co mam zrobić???

Mam mały problem i nie wiem co mam zrobić???

Mam mały problem i nie wiem co mam zrobić??? Mam mały problem i nie wiem co zrobić? Chodzi mianowicie o to, że popełniłem przestępstwo z art. 278a § 1kk, 275 § 1kk, 276kk (...)

czy możliwy jest wyrok w zawieszeniu za kradzież rozbójniczą i groźby karalne?

czy możliwy jest wyrok w zawieszeniu za kradzież rozbójniczą i groźby karalne?

czy możliwy jest wyrok w zawieszeniu za kradzież rozbójniczą i groźby karalne? Czy możliwy jest wyrok jeżeli osoba ma następujące zarzuty z art. 280 § 1 kk, 281 § 1 kk (...)

Eksmisja rozwiedzionego wraz z dzieckiem na które przyznano mu opiekę

Eksmisja rozwiedzionego wraz z dzieckiem na które przyznano mu opiekę

80 zł (par. 12 pkt 1, podp. 2 Ustawy o kosztach sądowych w sprawach cywilnych); 2. kosztów komornika - zaliczamy do nich (zgodnie z Ustawą o komornikach sądowych i egzekucji - (...)

Art.244 KK

Art.244 KK

prowadzenia pojazdow pojechalem z nim i zostalem zatrzymany przez patrol policji. [/cytat] kesy [cytat] i jakie konsekwencje miales z tego tytułu ? [/cytat] kesy [cytat] a co dostałes w (...)

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

, co zrobić w mojej sytuacji? znajomi z zagranicy pytali mnie, czy skoro jesteśmy w unii, to mam więcej możliwości-ktoś mi pomoże... z tym, że pojęcia nie mam, gdzie szukać (...)

Podrobienie podpisu na umowie kredytowej

Podrobienie podpisu na umowie kredytowej

.......... oskarżonemu o popełnienie przestepstwa z art 286 1 kk i art. 270 1 kk w zw. Z art. 11 2 kk" Ponizej pouczenie. Czyli nic (...)

Fałszywe dowody w sprawie o podwyższenie alimentów

Fałszywe dowody w sprawie o podwyższenie alimentów

określonego w art. 272 kk w zw. z art. 273KK. Pierwszy z nich penalizuje wyłudzenie poświadczenia nieprawdy (Pani mąż najprawdopodobniej wprowadził (...)

groźba

groźba

powołanie biegłego art 190/1kk i art.216/2kk w zw. z art 11/2kk i inne na podstawie art 193,194,195,202/1i2 kpk Tomaszstw na komendzie, oraz (...)

AKT OSKARŻENIA-art.278KK & 1KK i art 12KK

AKT OSKARŻENIA-art.278KK & 1KK i art 12KK

AKT OSKARŻENIA-art.278KK & 1KK i art 12KK Witam, Zostałem oskarżony o kradzież z art. 278kk oraz 12kk, dostałem wyrok roku pozbawienia wolności (...)

Fałszywe zeznania

Fałszywe zeznania

, o którym mowa w art. 233 § 2 kk. Należy dodać, że w myśl przepisu art. 233 § 3 kk nie podlega karze, kto, nie wiedząc o prawie odmowy zeznania lub odpowiedzi (...)

Art 212 par 2

Art 212 par 2

Art 212 par 2 Witam Od jakiegoś czasu toczy się przeciwko mnie sprawa karna z art 212 par.2 KK W tej sprawie oskarżonych jest jeszcze 5 osób. Oczywiście jestem niewinny (...)

Art.278 §2 KK

Art.278 §2 KK

Art.278 §2 KK Witam! Moja bliska znajoma dostała wezwanie na przesłuchanie na policję. Jest podejrzana z art 278§2 KK. W roku 2007 odwiedziła ją policja. (...)