art.13 1kk w zw.z art.286 1 kk i art.294 1 kk Wyszukiwarka e-prawnik.pl


pobicie z \

pobicie z \"utwardzeniem dłoni\"...

kumulacja art. 159 kk. z art. 158 § 2 ? ponieważ pojawia się już skutek. Wówczas kwalifikacja będzie łączna na podstawie art. 11 § 2 kk. Może być również kumulacja (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

skazanego obowiązków na podstawie art 72 par 1 kk znajdują się w sekretariatach wydziałów, kurator prowadzi tam kontrole okresu próby na zarządzenie sędziego w trybie (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

nieostrożnie i miałem zadłużenia w Erze, Idei, w Reiffaisen Bank, w ING i w kilku mniejszych instyrucjach. W przeciągu kilku lat dostałem około 40 pism od (...)

art. 286 § 1 kk

art. 286 § 1 kk

przestępstwa z art. 286 § 1. PPHUEDMAR Zapraszamy do zapoznania się z poradą prawną: Utracone korzyści w rozumieniu art. 286 kk. e-prawnikpl witam mam pytanie czy art.286 (...)

Proszę o fachową opinię  - interpretacja przepisu 72 § 1 i 2 KK

Proszę o fachową opinię - interpretacja przepisu 72 § 1 i 2 KK

Proszę o fachową opinię - interpretacja przepisu 72 § 1 i 2 KK Bardzo proszę o pomoc w zinterpretowaniu art 72 § 1 i 2 KK, szczegółowo opisanego (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

wspólnego z 212 kk mój sąsiad z zazdrości do mojej działalności wyraził się że nie mam kompetencji do prowadzenia firmy jestem hamówa i oszukuje i kradnę kasę im założyliśmy (...)

wyrok w zawieszeniu

wyrok w zawieszeniu

pazdziernika 2006 roku zostałem skazany za czyn z artykułu 291&1 k,k w zb.z art.293&1 k.k w zb. z art.118 ust. 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku oprawie (...)

przekroczenie uprawnien przez policjanta

przekroczenie uprawnien przez policjanta

. monka 26 z jakiego art?? januaria na początek zawieszenie w czynnościach służbowych. gabiii art.231& 1 kk w zw.z art.157& 2 kk szymciu74 (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

działa w sposób określony w § 1 w celu wymuszenia zwrotu wierzytelności, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Zgodnie z art. 191 par. 1 (...)

Wydanie wyroku zgodnie z art 335 par 1 kpk

Wydanie wyroku zgodnie z art 335 par 1 kpk

uzgodnionej z nim kary za czyn I z art 226 par 1 kk - 2 mies pozbawienia wolnosci, za czyn II z art. 224 par 2 kk w zw. z art 157 par 2 kk - 6 miesiecy, (...)

Art. 224 § 2 kk w zb z art. 226 § 1 kk w zw. z art. 11§ 2 kk

Art. 224 § 2 kk w zb z art. 226 § 1 kk w zw. z art. 11§ 2 kk

Art. 224 § 2 kk w zb z art. 226 § 1 kk w zw. z art. 11§ 2 kk Witam. Mam pytanie odnośnie przestępstwa popełnionego w '' czasie próby ''. (...)

Kradzież, Pobicie

Kradzież, Pobicie

z art. 57 a 1$kk Również jest napisane oskarżony art. 157$2kk w zw z art. 57 a 1$kk Na podstawie wyników prowadzonego dochodzenia, zgodnie z art.331$1,332$1 (...)

Art.244 KK

Art.244 KK

sądu o ogłoszeniu orzeczenia w sposób w nim przewidziany, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Czy ten art.można zastosować w doniesieniu do Prokuratury o popełnieniu przestępstwa (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

chodzi o nagrywanie rozmów to w zasadzie jest to w tym przypadku dopuszczalne na podstawie art 159 ust 2 PT, bo zakaz nagrywania komunikatu przeidziany w tym artykule nie dotyczy nadawcy (...)

Proszę o pomoc- zamieszki na stadionach

Proszę o pomoc- zamieszki na stadionach

adwokata sąd musiał odrzucić wniosek gdyż w przeciwnym wypadku dostał by od razu list z wyrokiem. Za 1 sprawę ma postawione następujące zarzuty: art. 223kk i art. (...)

czy ja idę do więzienia ???

czy ja idę do więzienia ???

, przy czym przyjmuje w ramach zarzucanego mu czynu, iż stanowi on występek z art. 286&1kk w zw. z art.286&3kk i za to na mocy art 286&1kk (...)

Fałszywe zeznania

Fałszywe zeznania

wyjątkami wskazanymi w przepisie art. 267 kpc, sąd odbiera od świadka przyrzeczenie (art. 266 § 3 kpc). Natomiast w myśl przepisów art. 303 i art. 304 kpc (...)

Czy mogę ubiegać się o wcześniejsze zatarcie skazania?

Czy mogę ubiegać się o wcześniejsze zatarcie skazania?

? Bardzo mi na tym zależy, ponieważ chciałbym zacząć pracę w uberze/bolcie. W KRK istnieje dokładnie coś takiego: art. 278 § 3 kk w zw. art. 34 § 1 kk (...)

Jaki to artykul? PILNE

Jaki to artykul? PILNE

Jaki to artykul? PILNE Witam, mam pytanie co oznacza skazany z z art. 205 par.1 kk w zw. z art. 36 par. 2 i 3 kk. Chodzi o mojego znajomego który mi mówi ze odbywal kare (...)

art 284 par.2 kk w zw. z art. 64 par. 1kk.

art 284 par.2 kk w zw. z art. 64 par. 1kk.

wierzyciela. reasumują czy obecny bank w porozumieniu z obecnym wierzycielem pwyczerpali znamiona przestępstwa z art. 284 § 1 lub 2 k.k. i art. 286 § 1 k.k. (...)

Art. 12., art. 91 kk.

Art. 12., art. 91 kk.

mi skonsultować się z moim mecenasem i nadmieniła kk Art. 12., art. 91 kk., czyżby była możliwość aby połączyć te sprawy i uzyskać wyrok łączny ? Czy teraz (...)

Eksmisja rozwiedzionego wraz z dzieckiem na które przyznano mu opiekę

Eksmisja rozwiedzionego wraz z dzieckiem na które przyznano mu opiekę

, balkonu, loggi i "podobnych" (art. 51 pkt 1 i 2 cyt. Ustawy). Opłaty tej nie sposób uniknąć, ale proponuję, żeby w piśmie do komornika (do którego dołączamy wyrok eksmisyjny (...)

art.160 kk

art.160 kk

art.160 kk mam pytanie, czy ma wiekszy sens saskarżanie decyzji prokuratury o odmowie wszczecia postepowania. wniosek o popełnieniu przestępstwa przez mojego sasiada (w rozumieniu art.160) (...)

art. 157kk

art. 157kk

art. 157kk Witam. Zostałem zatrzymany za art. 157 paragraf 1 gdzie poddałem się dobrowolnie karze, gdzie poddałem się dobrowolnie karze 6 miesięcy bezwzględnego wyroku. Tego czynu (...)

Allegro - towar niezgodny z opisem - Art. 286. § 1

Allegro - towar niezgodny z opisem - Art. 286. § 1

, to policja jest zobowiązana przyjąć od Pani zawiadomienie i wszcząć postępowanie. Bowiem zachodzi tutaj uzasadnione przypuszczenie popełnienia przestępstwa określonego w art. 286 (...)

może Wy mi pomożecie

może Wy mi pomożecie

, przy czym przyjmuje w ramach zarzucanego mu czynu, iż stanowi on występek z art. 286&1kk w zw. z art.286&3kk i za to na mocy art 286&1kk (...)

podejrzany z art. 286 §1 kk, czy Policja ma obowiązek pobrać odciski palców?

podejrzany z art. 286 §1 kk, czy Policja ma obowiązek pobrać odciski palców?

zawiadomienie ze jestem oskarzony z art. 286 1kk i 287 1 kk w zw z 11 2 kk sprawa wyglada tak kiedys wystawilem ksiazki przez konto mojego kolegi kiedy dostalem (...)

art. 158&1 kk

art. 158&1 kk

art. 158&1 kk sprawa o pobicie Na w stępie przepraszam że założyłem nowy temat ale nie mogłem znaleźć odpowiedniego. Mam kilka pytań, otóż pobiliśmy wraz z koleszka pewnego (...)

Przestępstwa komputerowe przeciwko ochronie informacji

Przestępstwa komputerowe przeciwko ochronie informacji

tych przestępstw. Czy mógłby mi wytłumaczyć jaki sie ma podzial przedstawiony powyżej do tego podziału. Chodzi mi o to co naprawdę jest czym, czy sabotaż to art. 269a, czy art. 269 § 1 (...)

art. 267 par. 1 KK-pytania, pomocy!!!

art. 267 par. 1 KK-pytania, pomocy!!!

się nie włamywałam!!! czy w związku z tym ten artykuł znajduje tu zastosowanie? jeśli nie to jaki? ewik-78 Witam, Art. 267 kk dotyczy uzyskania informacji bez uprawnienia czyli bez (...)