Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Umowa o pracę -miejsce pracy27 Listopada 2013

  Witam Jestem przedstawicielem handlowym zatrudnionym na umowę o pracę na czas nie określony od 5 lat. Mam do obsługi teren 3 województw więc często mój czas pracy przekracza 8 h dziennie. Na początku (...)

 • Opłata za studia2 Października 2013

  Witam, mam taki problem otórz zgłosiła się do mnie dzisiaj firma windykacyjna (pełnomocnik szkoły) z informacją o zaległych opłatach za czesne za listopad 2007 roku. Wcześniej szkoła nie wysyłała do (...)

 • Prawa zabudowy Pilne!20 Sierpnia 2013

  Witam wszystkich forumowiczów mam pytanie na które mam nadzieje uzyskam tutaj odpowiedź mianowicie Dostałem warunki zabudowy na obszar działki o numerze 51 (60 arów) gdzie działka stanowiła moją współwłasność. (...)

 • Umowa o dzieło. Czy wysyłając CV mogę zgodzić się już na podpisanie umowy ?23 Lipca 2013

  maja w pobliżu: Jelenia Góra, Dolnoslaskie PERFUMY !!! 1. ARMANI AQUA DI GIO men 2. ARMANI AQUA DI GIO women 3. ARMANI BLACK CODE men 4. ARMANI CODE women 5. BOSS HUGO ENERGIE FOR men 6. BOSS SZARY (...)

 • VAT-2529 Marca 2013

  Witam, Zakupiłem motocyl w Stanach Zjednoczonych, motocyl przyszedl w kontenerze do Gdyni, nastepnie zostal oclony w Niemczech, gdzie zostało zapłacone 6% cło oraz 19% VAT od wartości motocykla, z Niemiec (...)

 • Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja12 Grudnia 2012

  Mam problem z pośrednikiem (SendIt) firmy kurierskiej UPS. Wysyłałam za pośrednictwem tej firmy przesyłki, ok 450 od marca 2012 roku do końca września 2012. W sierpniu i wrześniu dostałam dziwne "protokoły (...)

 • umowa o zakazie konkurencji - pytania12 Grudnia 2012

  Jestem pracownicą w firmie X będącą właścicielem sieci aptek działających na terenie Polski. Personel jest zatrudniony w aptekach na podstawie umów o pracę. Dodatkowo za pracę w godzinach nadliczbowych (...)

 • Umorzenie sprawy o pobicie mimo przyznania się do winy podejrzanego21 Września 2012

  Witam, mam taki problem. Jakiś czas temu zostałem zaatakowany (jestem pełnoletni) przez przypadkowego mężczyzne (zupełnie mi obcego, również pełnoletniego), który wybił mi zęba, 2 inne zwichnął i (...)

 • Wyrok za niewskazanie kierującego pojazdem27 Maja 2012

  Witam, otrzymałem 3 dni temu wyrok sądowy ws. nie wskazania kierującego pojazdem. We wrześniu przekroczyłem prędkość i fotoradar zrobił mi zdjęcie. Po ok tygodniu na mój adres zameldowania przyszło (...)

 • opłata skarbowa od umowy kupno-sprzedaż i ewentualna kara 14 Maja 2012

  Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie opłaty skarbowej od umowy kupna sprzedaży. Kupiłem w marcu motocykl do remontu za sumę 450 zł i z różnego typu zaniedbań tak wyszło że nie pojawiłem się w skarbówce. (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane