Logowanie

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

• dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy21 Czerwca 2005

macierzyńskiego oraz urlopu ojcowskiego dokonano nowelizacji art. 29 ust. 5 ustawy z dnia 25 czerwca 1999 r., zapewniając prawo do zasiłku macierzyńskiego przez okres (...)

• Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia12 Marca 2006

-pracy.net Pomóżcie~! Jak należy sformułować wniosek o urlop zdrowotny do dyrektora szkoły? aga prawo-pracy.net ............................................ ......................, dnia ............. (...)

• zadłużenie PLUS windykacja "Raport"27 Września 2005

wynikających z umowy bez zgody konsumenta. Istotny w tym przedmiocie, rozstrzygający wątpliwości, dotyczące legalności przetwarzania danych w związku z cesją wierzytelności, jest wyrok Naczelnego (...)

• Czy Bielsko-Biała posiada jeszcze resztki sprawiedliwości w Sadzie?18 Lutego 2014

kochnie 2012-12-13 20:13:45 tak:) i cytrynka:) 2012-12-13 20:13:50 ja jestem na nieiwdoku ? Ja 2012-12-13 20:19:52 oki ide na to piwko 2012-12-13 20:20:06 ale mozes zmi cos (...)

• VAT-2529 Marca 2013

Witam, Zakupiłem motocyl w Stanach Zjednoczonych, motocyl przyszedl w kontenerze do Gdyni, nastepnie zostal oclony w Niemczech, gdzie zostało zapłacone 6% cło oraz 19% VAT od wartości motocykla, z Niemiec (...)

• Kiedy przedawni się kredyt?20 Maja 2004

przedawnieniu ulegaja spłaty majątkowe?dzięki tola A kiedy przedawnia sie dlug wobec ZUSU i US ??? mumins Zależy jakie sprawy majatkowe. Emi Wg Ustawy o systemie Ubezpieczeń Społecznych Art. (...)

• nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie16 Września 2004

praw. Czas chyba coś z tym zrobić żeby nie czuli się bezkarni. asmucha Dla wszystkich mających wątpliwości co do przedawnienia usług telekomunikacyjnych. Usługi telekomunikacyjne przedawniaja się (...)

• Palenie śmieci na własnej posesji?29 Lipca 2006

policję i tak szybko gasił ogień i wciągał gorącą beczkę do garażu, żeby zatrzeć ślady przed przyjazdem policji. Jeśli chodzi o przepisy to one istnieją, ale nie wszyscy je znają i przestrzegają: Ustawa (...)

• URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY26 Października 2006

25.04.09 . Nowego wniosku nie chcę jej podpisać z datą 26.04.09. Umowę żona ma na czas nieokreślony .Nieoficjalnie dowiedziałem się że firmę chce ogłosić upadłość od 01.05.09 .Proszę o (...)

• Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków12 Kwietnia 2005

Czy skreślenie z listy członków prowadzi bezpośrednio do eksmisji? Co z moim prawem własnościowym do mieszkania? Jakie są praktyczne skutki skreślenia z listy członków? Mam po prostu (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane