art. 299 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Prawo gospodarcze

Prawo gospodarcze

handlowego z podaniem adresów zamieszkania członków zarządu Spólki i taki otrzymałem. W czerwcu br. wysłałem do członków zarządu na ich adresy domowe wezwanie przedsądowe, w którym powołałem się (...)

Prowizja banku za zajęcie egzekucyjne

Prowizja banku za zajęcie egzekucyjne

skarbowe; 2) prokuratora w sprawach dotyczących wykorzystywania działalności banków do celów mających związek z przestępstwem, o którym mowa w art. 299 Kodeksu karnego; 3) osób upoważnionych (...)

Kiedy odpowiada zarząd?

Kiedy odpowiada zarząd?

odpowiedzialności za zobowiązania firmy jest wcześniejsze bezskuteczne prowadzenie egzekucji z mienia spółki. dacjusz3 o sytuacji mówi art. 299 § 1 kodeksu spółek (...)

pomoc w rozwiązaniu kazusa

pomoc w rozwiązaniu kazusa

. W związku z tym Piotr M. dnia 17 września 2006 r. sporządził pozew z tytułu odpowiedzialności na mocy art. 299 k.s.h. przeciwko Marianowi P., emerytowi zamieszkałemu w Zamościu, który w (...)

windykacja spółki z O.O.

windykacja spółki z O.O.

kondycji finansowej i egzekucja z majątku spółki była bezskuteczna i postępowanie komornicze zostało umorzone. Fundusz skierował egzekucję do majątku osobistego członków zarządu w trybie art. (...)

Czy ta umowa jest skuteczna?

Czy ta umowa jest skuteczna?

możliwości wymuszenia na spólce dokonania wpisu będzie ją nękał grzywnami.) Zrobiłabym to jednak by przyszli wierzyciele pewnego dnia nie zapukali do Ciebie (powództwo z art. 299 ksh) bo (...)

Odebranie praw

Odebranie praw

za odpowiedz. Ja mam zasadzone na dziecko 400 zl w tym miesiacu dostalam 299 jak wspominalam syn idzie do przedszkola i chce wniesc wniosek o podwyzszenie tych alimento bo nie bede wstanie sama