art. 289 kk komentarz Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Winny czy nie?

Winny czy nie?

że w sprawie zostałem podejrzany o przestępstwa z art. 178a & 1 kk , art 289 & 2 kk, art 160 & 1 kk.

"włamanie" do otwartego samochodu

czy włamanie? Kluczowy w sprawie będzie art. 289 KK?

Komentarz allegro straszenie sprzedawcy

Komentarz allegro straszenie sprzedawcy

grupach na Facebooku od oszustów, złodziei itp: (mam screeny). Dodatkowo sprzedawca straszy zgłoszeniem mnie z art 212kk art 24 kc oraz art 448kc Czy ta moja opinia zawiera w sobie (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

EX czasem nie obiżył alimentów... bo skoro będzie miał dziecko to ma do tego prawo. żonka Nie wiem co ma znaczyć Twój komentarz. Wypowiadasz się na temat o którym nie masz pojęcia. Jak chcesz

Kwestia groźby karalnej

Kwestia groźby karalnej

konsekwencje prawne jeśli mąż mojej znajomej złoży wniosek ścigania sprawcy za czyn z art. 190 kk. (ssm) Jeżeli odnalazłeś odpowiedni art. to zapewne samkcja przewidziana za ten czyn (...)

Dodałam negatywny komentarz na forum (moją opinię) i mężczyzna grozi mi sądem

Dodałam negatywny komentarz na forum (moją opinię) i mężczyzna grozi mi sądem

dosłownie 20 sekundach został usunięty, ja wyrzucona forum i dostałam maila o treści "Witam Kieruje sprawe do sądu z art 216 kk art. 216 § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności (...)

Za 40 zł wyrok od 2 lat do 8 w zawieszeniu przecież to kpina!!!

Za 40 zł wyrok od 2 lat do 8 w zawieszeniu przecież to kpina!!!

tresci art 521 kpk wynika ze moga oni wniesc kasacje od kazdego prawomocnego orzeczenia sadu konczacego postepowania, w tym od wyroku nakazowego, a po 2 nie dotyczy ich na mocy art. 523 par.4 pkt (...)

Czy moge pracowac i pobierac alimenty?

Czy moge pracowac i pobierac alimenty?

zrzekniesz sie alimentow i nie zglosisz tych dochodow komornikowi do czego jestes zobowiazany, za pare lat bedziesz odpowiadal za oszustwo z KK i bedziesz musial zwrocic ojcu ta kase a poza tym bedziesz (...)