art. 286 § 1 kk w zb. z art. 270 § 1 kk. Wyszukiwarka e-prawnik.pl


art. 286 § 1 kk

art. 286 § 1 kk

przestępstwa z art. 286 § 1. PPHUEDMAR Zapraszamy do zapoznania się z poradą prawną: Utracone korzyści w rozumieniu art. 286 kk. e-prawnikpl (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

działanie może być kwalifikowane jako przestępstwo z art. 286 § 1 k.k., polegające na próbie doprowadzenia do niekorzystnego rozporządzenia mieniem za pomocą wprowadzenia (...)

Art. 224 § 2 kk w zb z art. 226 § 1 kk w zw. z art. 11§ 2 kk

Art. 224 § 2 kk w zb z art. 226 § 1 kk w zw. z art. 11§ 2 kk

Art. 224 § 2 kk w zb z art. 226 § 1 kk w zw. z art. 11§ 2 kk Witam. Mam pytanie odnośnie przestępstwa popełnionego w (...)

Allegro - towar niezgodny z opisem - Art. 286. § 1

Allegro - towar niezgodny z opisem - Art. 286. § 1

traktujemy jako właściwość?) i nie została mi wydana w stanie niezupełnym (rękojmia za wady fizyczne). Z kolei w art. 286. § 1. czytamy "Kto, w celu osiągnięcia (...)

czy ja idę do więzienia ???

czy ja idę do więzienia ???

to zinterpretować ??? W liście było napisane tak: (...) , przy czym czyn stanowi wypadek mniejszej wagi, tj. o czyn z art.286&3kk. ORZEKA 1. oskarżonego uznaje się za (...)

pobicie z \

pobicie z \"utwardzeniem dłoni\"...

kumulacja art. 159 kk. z art. 158 § 2 ? ponieważ pojawia się już skutek. Wówczas kwalifikacja będzie łączna na podstawie art. 11 § 2 kk. Może być również kumulacja (...)

Podrobienie podpisu na umowie kredytowej

Podrobienie podpisu na umowie kredytowej

.......... oskarżonemu o popełnienie przestepstwa z art 286 1 kk i art. 270 1 kk w zw. Z art. 11 2 kk" Ponizej pouczenie. (...)

Wyrok sądu, brak odzyskania szkody.

Wyrok sądu, brak odzyskania szkody.

przez co doprowadzona do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie 65.000 zł tj. przestępstwo z art. 286 1 kk i art 270 1 kk w (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

skazanego obowiązków na podstawie art 72 par 1 kk znajdują się w sekretariatach wydziałów, kurator prowadzi tam kontrole okresu próby na zarządzenie sędziego w trybie (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

zadłużenia odbyła się sprawa w sądzie. Co z przedawnieniem w mojej sytuacji? Jan W 2001 R ZAŁOZYLEM KONTO BANKOWE W PKO S.A. TYM Z BYCZKIEM DOSTAŁEM LIMIT NA KARCIE (...)

podejrzany z art. 286 §1 kk, czy Policja ma obowiązek pobrać odciski palców?

podejrzany z art. 286 §1 kk, czy Policja ma obowiązek pobrać odciski palców?

zawiadomienie ze jestem oskarzony z art. 286 1kk i 287 1 kk w zw z 11 2 kk sprawa wyglada tak kiedys wystawilem ksiazki przez konto mojego kolegi (...)

może Wy mi pomożecie

może Wy mi pomożecie

to zinterpretować ??? W liście było napisane tak: (...) , przy czym czyn stanowi wypadek mniejszej wagi, tj. o czyn z art.286&3kk. ORZEKA 1. oskarżonego uznaje się za (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

wprowadzono zmiany w wymiarze urlopu macierzyńskiego. Zgodnie z nowym brzmieniem art. 180 § 1 Kodeksu pracy pracownicy przysługuje urlop macierzyński w wymiarze: 1) (...)

Wyrok skazujący

Wyrok skazujący

;1kk ,w zb art 270 & 1kk,w zb. 297 kk. Mam problemy z matka i chcialbym zalatwic jej opieke przd odbywaniem kary . Prosze o wypowiedz disiaj. (Janek) Jeżeli (...)

 Oszukany przez prokuraturę?

Oszukany przez prokuraturę?

Oszukany przez prokuraturę? Witam. W roku 2007 brat wziął telefon na abonament w Play i sprzedał ten telefon. W roku 2019 prokuratura oskarżyła go o czyn z art. 286 (...)

Witam, zostałem skazany z art.18 par 1 kk w zw. z art. 270 par 1 kk. Czy mogę być kierowcą zawodowym?

Witam, zostałem skazany z art.18 par 1 kk w zw. z art. 270 par 1 kk. Czy mogę być kierowcą zawodowym?

Witam, zostałem skazany z art.18 par 1 kk w zw. z art. 270 par 1 kk. Czy mogę być kierowcą zawodowym? Witam, zostałem skazany z art.18 (...)

art 284 par.2 kk w zw. z art. 64 par. 1kk.

art 284 par.2 kk w zw. z art. 64 par. 1kk.

wierzyciela. reasumują czy obecny bank w porozumieniu z obecnym wierzycielem pwyczerpali znamiona przestępstwa z art. 284 § 1 lub 2 k.k. i art. 286 § (...)

Problem z umorzeniem egzekucji komorniczej

Problem z umorzeniem egzekucji komorniczej

przeze mnie i sprawę przekazała Prokuraturze Rejonowej, gdzie wezwano podejrzanego. Ten przyznał się do popełnienia przestępstwa z art. 286 § 1kk i art. 270 § 1 (...)

Art. 387 k.p.k. jaki wymiar kary zaproponować przy Art. 286. kk

Art. 387 k.p.k. jaki wymiar kary zaproponować przy Art. 286. kk

Art. 387 k.p.k. jaki wymiar kary zaproponować przy Art. 286. kk Witam ! Prokurator proponując dobrowolne poddanie się karze zaproponował mi 2 lata pozbawienia wolności w zawieszeniu (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

promocja była. Wzięli odsetki, trochę opłaty w sądzie mnie kosztowały ale i tak się opłacało... kamil72 A ja mam problem z głównym wykonawcą. Jak z nimi walczyć? PiotrMich Piotr (...)

Proszę o fachową opinię  - interpretacja przepisu 72 § 1 i 2 KK

Proszę o fachową opinię - interpretacja przepisu 72 § 1 i 2 KK

Proszę o fachową opinię - interpretacja przepisu 72 § 1 i 2 KK Bardzo proszę o pomoc w zinterpretowaniu art 72 § 1 i 2 KK, szczegółowo opisanego na waszej stronie (...)

Świadek - art 286 par 1 KK

Świadek - art 286 par 1 KK

Świadek - art 286 par 1 KK Witam. Otóż dostałem dziś zawiadomienie na komendę w charakterze świadka. Popełnienie przestępstwa art 286 par 1 KK. (...)

wyrok w zawieszeniu

wyrok w zawieszeniu

pazdziernika 2006 roku zostałem skazany za czyn z artykułu 291&1 k,k w zb.z art.293&1 k.k w zb. z art.118 ust. 1 ustawy z dnia (...)

Fałszerstwo dokumentów

Fałszerstwo dokumentów

art. nie odnajduję. suavec To zobacz art. 270 par. 1 i par. 3. pozdrawiam! watson Suavec, przeczytaj art 270, par 1 i 3. Miłej lektury! watson Masz rację - zgadza (...)

Art 270 kk

Art 270 kk

weryfikacji danych ja przyznalem,że dane te sa nieprawdziwe a ja nie chce pozyczki. Bank sprawe oddał do prokuratora i jestem oskarzony z art 270 par 1. Przedmiotowy dokument (plik (...)

Art. 286§ 1 - Czy jest szansa na wyrok skazujący?

Art. 286§ 1 - Czy jest szansa na wyrok skazujący?

chodzi mi już nawet o zwrot pieniędzy. Większym wstydem będzie dla niej sam wyrok z Art 286. No i tu właśnie pytanie. Czy jest szansa, aby ta pani została skazana na podstawie Art. (...)

art 286 kk

art 286 kk

art 286 kk witam dostałem 1w zawieszeniu na 2 z art 286 kk i usuniecie szkody w ciagu 1 roku. Jestem bezdomny mieszka pokatnie u znajomych dodatkowo (...)

Art 18 3 kk

Art 18 3 kk

usłyszałam zarzuty ze działał w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, w zamian za obietnice wynagrodzenia choć nikt mi nic nie obiecywał za ten dzień. Postawiono mi zarzut o czyn z (...)

286 paragraf 1 k.k

286 paragraf 1 k.k

286 paragraf 1 k.k Witam, Chciałbym się dowiedzieć czy popełniając czyn karalny z art. 286 paragraf 1 k.k na cudza niekorzysc na kwotę 875zł, (kwota (...)

art. 286 $ 1 k.k. - czy jest szansa na zawiasy?

art. 286 $ 1 k.k. - czy jest szansa na zawiasy?

art. 286 $ 1 k.k. - czy jest szansa na zawiasy? Witam, chciałbym zasięgnąć opinii co do art. 286 $ 1 k.k. Nie byłem wcześniej karany a teraz jestem oskarżony (...)