Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy21 Czerwca 2005

  nie wiem jak to wyjdzie w praktyce, bo pracuje w supermarkecie, a kazdy wie jak tam jest. Prosze o porade> Możesz starać się o zasiłek rehabilitacyjny w ZUSie na okres 3 miesięcy (jest przyznawany (...)

 • Alimenty na pełnoletnie dziecko28 Lutego 2002

  kontaktu , ponieważ mnie unika.Dodam , że raz prosiłem poświadczenie nauki od niej ze szkoły i nie otrzymałem.Alimenty płacę nadal i regularnie.na adres matki.Proszę o pomoc-do kiedy (...)

 • Palenie śmieci na własnej posesji?29 Lipca 2006

  zacznie obowiązywać i wtedy pierwszy doniosę na sąsiada który pali wieczorem skoszoną przed południem trawę. W tej dyskusji najgłupszą wypowiedzią popisał się felek. Ludzie jego zdaniem kiedyś (...)

 • Pracodawca przed sądem -praca bez umowy9 Czerwca 2005

  : bezrobotny, który świadczy pracę, a nie poinformował o tym urzędu pracy może być ukarany grzywną 500 PLN, a cudzoziemiec świadczący pracę bez zezwolenia ? 1000 PLN. Za kontrolę legalności zatrudnienia (...)

 • SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście29 Października 2008

  ,trening sportowy Ona wykazala ,ze zarabia 1600zl/w przeliczeniu i zasw ze jest chora /choruje od tyg -specjalnie przyjechala po zasw od lekarza/ Rozne sa tu wypowiedzi i powiem,ze troche sie podlamalem (...)

 • Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...11 Stycznia 2003

  morze zrozumieć po dobroci że przegrała to zrozumie w taki sposób monia Zawisc i zazdrosc nie zna granic. Mam nadzieje ze ja rowniez nie jestem twoja sasiadka, rowniez znajoma. Brzydze sie takimi ludzmi. (...)

 • Kiedy przedawni się kredyt?20 Maja 2004

  zabezpieczone hipoteką lub zastawem, jednakże po upływie terminu przedawnienia należności te mogą być egzekwowane tylko z przedmiotu hipoteki lub zastawu do wysokości zaległych składek i odsetek (...)

 • Społeczny kurator sądowy18 Lipca 2003

  nauk pedagogiczno-psychologicznych, resocjalizacyjnych, socjologicznych, lub prawnych. Zobacz Ustawa o kuratorach z dnia 27 lipca 2001 roku dz.u.98 poz.1071.Pozdrawiam legus szukam materiałow dotyczących (...)

 • Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia12 Marca 2006

  stosownego wniosku. Zgodnie z art. 100 ustawy z dnia 17 grudnia 1998 r. o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych, prawo do świadczeń powstaje w dniu spełnienia (...)

 • Do Kuratorów zawodowych16 Czerwca 2004

  macie racje. Moja interpretacja jest taka. Zacznę od końca jeśli składamy wniosek o zamianę na kratki i jeśli nawet gdy wyrok już się uprawomocnił możemy pomóc skazanemu żeby nie trafił (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane