art. 218 par. 1a k.k. Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

skazanego obowiązków na podstawie art 72 par 1 kk znajdują się w sekretariatach wydziałów, kurator prowadzi tam kontrole okresu próby na zarządzenie sędziego w trybie art. 14 (...)

Wydanie wyroku zgodnie z art 335 par 1 kpk

Wydanie wyroku zgodnie z art 335 par 1 kpk

uzgodnionej z nim kary za czyn I z art 226 par 1 kk - 2 mies pozbawienia wolnosci, za czyn II z art. 224 par 2 kk w zw. z art 157 par 2 kk - 6 miesiecy, (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

, to zorganizowana grupa przestępcza - uważajcie!!! ZZZ I tak was wszystkich wyruchają we wszystkie dziury, buhahaha dekinik NĘKANIE - naruszono art. 190a KK. W przypadku dalszego nękania (...)

kiedy się wzywa jako świadka art 190a par 2 kk?

kiedy się wzywa jako świadka art 190a par 2 kk?

kiedy się wzywa jako świadka art 190a par 2 kk? kiedy się wzywa jako świadka art 190a par 2 kk?

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca

razu do komornika. Jeżeli chodzi o zapewnienie sobie i dziecku bezpieczeństwa może Pani złożyć doniesienie na Policję o groźbach karalnych art. 190 par. 1 kk, lub nawet stalking art. (...)

Rozprawa w sądzie - stalking

Rozprawa w sądzie - stalking

z artykułu art. 190a par. 2 kodeksu karnego (zdjecie zamiesciłem z sympatii, i zadnych tekstow oprocz zdjecia nie bylo na blogu ) i pytanie jak się zachowac w sadzie, pojde na rozprawe (...)

Spadek a utudnione wejście do mieszkania

Spadek a utudnione wejście do mieszkania

udziału! Nie polecam rozwiązań sugerowanych przez @aneri i @mrozowskim - czemu? - poczytajcie o art.279kk, i art.193kk a jeśli będziecie nękać to dojdzie jeszcze art 190a (...)

INTRUM JUSTTITIA

INTRUM JUSTTITIA

k.k. art. 190a odpowiedzialności karnej będzie podlegał każdy, kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia (...)

Pytanie odnosnie jazdy w stanie po spozyciu alkoholu!

Pytanie odnosnie jazdy w stanie po spozyciu alkoholu!

pomoc, ale musze znac wiecej szczegolow. Pozdrawiam Kaja kajka10@wp.pl Sprawy o kierowanie w stanie nietrzeźwości tj. o przest. z art. 178a par1 i 2 kk z reguły zawsze znajduja swój (...)

Podszywanie się pod osobę

Podszywanie się pod osobę

zamiaru. Dziewczyna dowiedziała się o profilu i zgłosiła sprawę na policję, policja doszła do mnie. Czy realnie coś mi grozi? Zapoznałem się z art.190a par 2 k.k. i cześciowo (...)

Uporczywe nękanie

Uporczywe nękanie

wszczęciu dochodzenia z art. 191a par. 1 kk. Mam pytanie: co dalej? Jak wyglądają dalsze działania w takiej sytuacji? No i ile czasu to może trwać? Niestety ten człowiek nadal (...)