art 387 paragraf 1 kpk Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Pracownik banku wyłudzał kredyt podrabiając podpis - czy ubiegać o odszkodowanie

Pracownik banku wyłudzał kredyt podrabiając podpis - czy ubiegać o odszkodowanie

inne. Pouczenie: 1. Pokrzywdzony, aż do czasu rozpoczęcia przewodu sądowego na rozprawie głównej może złożyć oświadczenie, że będzie działał w charakterze oskarżyciela posiłkowego (art. (...)

Art. 387 k.p.k. jaki wymiar kary zaproponować przy Art. 286. kk

Art. 387 k.p.k. jaki wymiar kary zaproponować przy Art. 286. kk

próby. Chciałem uprzejmie zapytać jaką najniższą karę mogę zaproponować dla siebie składając wniosek zgodnie z art. 387 k.p.k ? Art. 286 podlega karze pozbawienia wolności (...)

Kiedy skorzystac z art. 387 Kpk??

Kiedy skorzystac z art. 387 Kpk??

prawa art. 387 kpk czyli prozba o wydanie wyroku skazujacego o najmniejszej karze . I tu jest moje pytanie. Kiedy i w jaki sposob mam powiadomisc sad o tym ze chce skorzystac z tego art. (...)

Art. 12., art. 91 kk.

Art. 12., art. 91 kk.

Art. 387 § 1. Do chwili zakończenia pierwszego przesłuchania wszystkich oskarżonych na rozprawie głównej oskarżony, któremu zarzucono występek, może złożyć wniosek o wydanie wyroku (...)

art. 267 par. 1 KK-pytania, pomocy!!!

art. 267 par. 1 KK-pytania, pomocy!!!

. Oczywiście może Pani zgodzić się w ramach art. 335 kpk w akcie oskarżenia albo w ramach art. 387 kpk do czasu zakończenia I przesłuchania oskarżonej na rozprawie głównej (...)

Odwołanie od odmowy wszczęcia postępowania karnego - groźby karalne.

Odwołanie od odmowy wszczęcia postępowania karnego - groźby karalne.

Odwołanie od odmowy wszczęcia postępowania karnego - groźby karalne. Witam dostałem właśnie odpowiedź od prokuratury. Na podstawie art. 305 paragraf 3 i 325e paragraf 2 kpk zatwierdza (...)

Molestowanie w szkole!!!!!

Molestowanie w szkole!!!!!

dyrekcją. Nie moze Pani wysówać wniosków jedynie z przypuszczeń i domniemywań. Poza tym nie tylko dyrekcja ma obowiązek zawiadomienia o przestępstwie, ale każdy bywatel(art.304KPK). aneta (...)