art 335 par 1 kpk Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Wydanie wyroku zgodnie z art 335 par 1 kpk

Wydanie wyroku zgodnie z art 335 par 1 kpk

Wydanie wyroku zgodnie z art 335 par 1 kpk Witam, jestem pokrzywdzonym w pewnej sprawie. Niedawno dostałem Zawiadomienie że odbędzie się "posiedzenie w przedmiocie wydania (...)

Podrobiona legitymacja

Podrobiona legitymacja

"kicha". Quentin Nalezy zlozyc w Prokuraturze wniosek o dobrowolne poddanie sie skazaniu bez rozprawy z art 335 par 1 kpk i poprosic sad o wyznaczenie pniezwlocznie terminu posiedzenia (...)

Gdzie wysłać wniosek o wycofanie się z dobrowolnego poddania się karze

Gdzie wysłać wniosek o wycofanie się z dobrowolnego poddania się karze

wniosek o wycofanie się z dobrowolnego poddania się karze, tylko nie wiem gdzie- i tu mam szybkie pytanie: do prokuratury czy sądu rejonowego do którego prokuratura wysłała wniosek? (art. 335 (...)

Za 40 zł wyrok od 2 lat do 8 w zawieszeniu przecież to kpina!!!

Za 40 zł wyrok od 2 lat do 8 w zawieszeniu przecież to kpina!!!

orzeczonej w zakresie do 2 lat. jednak w trybie art 335 kpk, czyli tzw. dobrowolnego poddania sie karze, jak stanowi art 343 par. 2 pkt 2 mozna zawiesic kare do 5 lat, a okres (...)

art. 267 par. 1 KK-pytania, pomocy!!!

art. 267 par. 1 KK-pytania, pomocy!!!

zwolniona dyscyplinarnie z pracy - poza tym dowiedziałam się, że szefowa złoży w prokuraturze zgłoszenie popełnienia tego czynu zgodnie z art. 267 par. 1. KK próbowałam się dogadać, (...)

Nielegalne oprogramowanie

Nielegalne oprogramowanie

poszczególnych firm. Oczywiście następstwem tego było wezwanie do Sądu Rejonowego w trybie art. 335 par1 kpk o naprawienie szkody w trybie art. 46par 1 kk na (...)

Przyznanie się do winy

Przyznanie się do winy

ugody i jak mam to zrobić ? Witam, Może Pan złożyć oświadczenie wobec prokuratora, że cofa Pan zgodę przeprowadzenie postępowania bez rozprawy w trybie art. 335 kpk w zw. z art. (...)

Sprawiedliwy czy wredny prokurator?

Sprawiedliwy czy wredny prokurator?

kontaktu z organami ścigania ~ale_jaja~ prosta sprawa, na 1 rozprawie zgłosić wniosek Sędziemu w trybie z art. 335 k.p.k i dogadać się z prokuratorem na temat kary, jak to było (...)

Art 288, 335 kpk i obowiazki

Art 288, 335 kpk i obowiazki

Art 288, 335 kpk i obowiazki Witam. Chciałbym zasięgnąć Waszej opinii odnośnie posiedzenia, które ma się odbyć. Prokurator złożył wniosek w trybie 335 kpk. Moje stawiennictwo (...)

Eksmisja rozwiedzionego wraz z dzieckiem na które przyznano mu opiekę

Eksmisja rozwiedzionego wraz z dzieckiem na które przyznano mu opiekę

przypadkach istnieje przesłanka pozwalająca na tymczasowe aresztowanie sprawcy, tj. przesłanka wymieniona w art. 258 par. 2 Kpk: "zagrożenie surową karą". Aresztowanie może zaistnieć (...)

Art. 387 k.p.k. jaki wymiar kary zaproponować przy Art. 286. kk

Art. 387 k.p.k. jaki wymiar kary zaproponować przy Art. 286. kk

. 335 kk to 2/3. Jakie mam szansę próbując we wniosku zgodnie z art. 387 k.p.k na karę 1 rok na 2 lata w zawieszeniu ? (kiedy podam wyczerpujące informacje dotyczące popełnienia (...)

Podrobienie dokumentu Art 270$1

Podrobienie dokumentu Art 270$1

karze w trybie 335 kpk. 2.Może ostanie się grzywna. 3.przy grzywnie-zatarcie skazania z mocy prawa następuje w ciagu 5 lat od zaplacenia(wykonania) kary, można się starać na wniosek po upływie (...)

Art. 12., art. 91 kk.

Art. 12., art. 91 kk.

mi skonsultować się z moim mecenasem i nadmieniła kk Art. 12., art. 91 kk., czyżby była możliwość aby połączyć te sprawy i uzyskać wyrok łączny ? Czy teraz gdy po długim okresie uciążliwego (...)

proszę o poradę

proszę o poradę

(art 17 par 1 pkt 2 w związku z art 414 par 1 KPK) ze wzgledu na wystapienie negatywnej przeslanki procesowej. Co do rozbieżności zeznań świadków, to zgodnie (...)

Pracownik banku wyłudzał kredyt podrabiając podpis - czy ubiegać o odszkodowanie

Pracownik banku wyłudzał kredyt podrabiając podpis - czy ubiegać o odszkodowanie

juz nic nie zrobisz. Hesta art. 62 k.p.k. i art. 448 kc w związku z art. 24 § 1 kc byłby tu moim zdaniem stosowny. Pamiętaj, masz czas do czasu otwarcia przewodu sądowego, (...)

 Wyrok sądu 24h. Czy da się go jakoś zmienić przed oczytaniem?

Wyrok sądu 24h. Czy da się go jakoś zmienić przed oczytaniem?

trybie art. 335 §1 kpk", czyli z tego co rozumiem odczytanie wyroku, na który się wcześniej zgodziłem, bez rozprawy (sądy 24h). Dostanę prawdopodobnie łączną karę w wysokości (...)

odwieszenie wyroku za niesłuszne skazanie Art. 158. § 1.

odwieszenie wyroku za niesłuszne skazanie Art. 158. § 1.

jest wniosek o wznowienie postępowania. Zgodne z art. 540 par. 1 pkt. 2 lit. a) k.p.k. postępowanie sądowe zakończone prawomocnym orzeczeniem wznawia się m.in., jeżeli po wydaniu (...)

Pismo z Sądu Pomocy

Pismo z Sądu Pomocy

przedmiocie właściwej miejscowej sądu na podstawie art . 35 par 1 kpk w zw. z art. 1 par 2 kkw i art. 3 par 1 kkw Postanawia stwierdzic (...)

Kradzież, Pobicie

Kradzież, Pobicie

z art. 57 a 1$kk Również jest napisane oskarżony art. 157$2kk w zw z art. 57 a 1$kk Na podstawie wyników prowadzonego dochodzenia, zgodnie z art.331$1,332$1 (...)

zasadność zatrzymania przez policję

zasadność zatrzymania przez policję

zasadność zatrzymania przez policję Moje sprawa przedstawia się następująco. Zostałem zatrzymany przez Policję ponieważ zgodnie z policjantem złamałem art. 244 par. 1 kpk. (...)

Wyrok nakazowy-niewszkazanie kierującego pojazdem

Wyrok nakazowy-niewszkazanie kierującego pojazdem

zgodnie z prawem świadka zawartym w art. 182 Kpk w związku z wymienionym art. 41 par 1 kpswow odmawiam zeznań w tej sprawie, gdyż mogłyby one obciążyć osobę mi najbliższą." (...)

Zostałem fałszywie oskarżony! - grzywna

Zostałem fałszywie oskarżony! - grzywna

skarbowe, może Pan odmówić udzielenia odpowiedzi na konkretne pytanie, powołując się na art. 183 par. 1 k.p.k. Matt89

wyrok nakazowy

wyrok nakazowy

wyrok nakazowy Witam Dnia 07.01.2004r. zostałem skazany wyrokiem nakazowym na karę grzywny na podstawie art. 118 ust. 1 i 3 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000r. nr 80, (...)

wypadek samoch - pomóżcie

wypadek samoch - pomóżcie

wniosku policji i skierowała do sądu wniosek o warunkowe umorzenie postępowania karnego na podst. art.336par1kpk ja odpowiadam z art. 177 par1kk. 1.Mam pytanie co będzie dalej (...)

Policja a ujawnienie danych

Policja a ujawnienie danych

zawiadomić Prokuraturę (nie Policję - art. 309 pkt 2 kpk)) o popełnieniu przez funkcjonariusza policji przestępstwa z art. 266 par. 2 k.k. Ponadto na podstawie art. 77 ust. (...)

pobicie

pobicie

Witam, Oczywiście, że powinien Pan zgłosić na Policji popełnienie przestępstwa z art. 157 par. 1 kk na Pana osobie. Może Pan również domagać się od sprawcy (z tym, że dopiero po (...)

Posiedzenie odbyło się mimo zwolnienia

Posiedzenie odbyło się mimo zwolnienia

rzeczowych. Na podstawie art. 44 par. 2 k.k. w zw. z art. 420 par. 1 k.p.k. Dostarczyłem dzień wcześniej zwolnienie od lekarza sądowego. Pomimo tego posiedzenie odbyło (...)

PRZEPISY KPK które nie znajdują zastosowania

PRZEPISY KPK które nie znajdują zastosowania

PRZEPISY KPK które nie znajdują zastosowania Witam mam problem z rozwiązaniem pytania: Wskaż trzy przepisy kodeksu postępowania karnego, które w postępowaniu wykonawczym - na podstawie art. (...)

Help! Pierwszy akt oskarżenia !!!

Help! Pierwszy akt oskarżenia !!!

znajduje tutaj bowiem art. 333 par. 1 kpk, którego dyspozycja obejmuje wszystie akty oskarżenia, niezaleznie od zawartych w nich wniosków. Żeby było śmieszniej, praktyka prokuratorska (...)

odwołanie od postanowienia sądu

odwołanie od postanowienia sądu

ujawnienia okoliczności wymienionych w art 439 par 1 kpk ?

1

2