art 305 par 3 kpk Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Wydanie wyroku zgodnie z art 335 par 1 kpk

Wydanie wyroku zgodnie z art 335 par 1 kpk

Wydanie wyroku zgodnie z art 335 par 1 kpk Witam, jestem pokrzywdzonym w pewnej sprawie. Niedawno dostałem Zawiadomienie że odbędzie się "posiedzenie w przedmiocie wydania wyroku w art. (...)

Eksmisja rozwiedzionego wraz z dzieckiem na które przyznano mu opiekę

Eksmisja rozwiedzionego wraz z dzieckiem na które przyznano mu opiekę

powództwa o eksmisję sprawcy znęcania się nad rodziną, wywiedzionego na podstawie art. 33 pkt 3 i art. 38 Ustawy o najmie lokali, może być wyrok eksmitujący np. małżonka (bez rozwodu (...)

Za 40 zł wyrok od 2 lat do 8 w zawieszeniu przecież to kpina!!!

Za 40 zł wyrok od 2 lat do 8 w zawieszeniu przecież to kpina!!!

wyrokiem, to i tak obronca nie moglby wniesc kasacji, bo art. 523 par. 2 kpk ogranicza mozliwosc "zwyklej" kasacji na korzysc oskarzonego do przypadkow skazania na kare pozbawienia (...)

Nielegalne oprogramowanie

Nielegalne oprogramowanie

. Następnie otrzymałem akt oskarżenia z prokuratury rejonowej, gdzie na zasadzie art. 335par.1 kpk prokurator wniósł o wydanie wyroku skazującego: 1rok pozbawienia wolności z warunkowym (...)

Odwołanie od odmowy wszczęcia postępowania karnego - groźby karalne.

Odwołanie od odmowy wszczęcia postępowania karnego - groźby karalne.

Odwołanie od odmowy wszczęcia postępowania karnego - groźby karalne. Witam dostałem właśnie odpowiedź od prokuratury. Na podstawie art. 305 paragraf 3 i 325e paragraf 2 kpk zatwierdza (...)

Pismo z SÄ…du Pomocy

Pismo z SÄ…du Pomocy

przedmiocie właściwej miejscowej sądu na podstawie art . 35 par 1 kpk w zw. z art. 1 par 2 kkw i art. 3 par 1 kkw Postanawia stwierdzic swą niewłaściwości (...)

art. 267 par. 1 KK-pytania, pomocy!!!

art. 267 par. 1 KK-pytania, pomocy!!!

zwolniona dyscyplinarnie z pracy - poza tym dowiedziałam się, że szefowa złoży w prokuraturze zgłoszenie popełnienia tego czynu zgodnie z art. 267 par. 1. KK próbowałam się dogadać, pod (...)

odwieszenie wyroku za niesłuszne skazanie Art. 158. § 1.

odwieszenie wyroku za niesłuszne skazanie Art. 158. § 1.

zgodnie z art. 545 par. 2 k.p.k. wniosek taki powinien być sporządzony i podpisany przez adwokata albo radcę prawnego. Matt89 Witam! Oferuję pomoc w uzyskiwaniu jak najwyższych odszkodowań (...)

Kradzież, Pobicie

Kradzież, Pobicie

z art. 57 a 1$kk Również jest napisane oskarżony art. 157$2kk w zw z art. 57 a 1$kk Na podstawie wyników prowadzonego dochodzenia, zgodnie z art.331$1,332$1 i 3 kpk Jest (...)

Wyrok nakazowy-niewszkazanie kierujÄ…cego pojazdem

Wyrok nakazowy-niewszkazanie kierujÄ…cego pojazdem

zgodnie z prawem świadka zawartym w art. 182 Kpk w związku z wymienionym art. 41 par 1 kpswow odmawiam zeznań w tej sprawie, gdyż mogłyby one obciążyć osobę mi najbliższą." (...)

Zostałem fałszywie oskarżony! - grzywna

Zostałem fałszywie oskarżony! - grzywna

mnie, negatywnego czy neutralnego? Co to może oznaczać? ProsiÅ‚bym o odpowiedzi. Zgodnie z art. 182 par. 3 k.p.k. prawo do odmowy skÅ‚adania zeznaÅ„ przysÅ‚uguje Å›wiadkowi, który (...)

pobicie

pobicie

1209 Witam. ZOstałem napadnięty, sprawce znam. zgłosiłem sprawę na policję z art. 157 §1. Pozbierałem dokumentacje od lekarzy. 1) Chce równiez wytoczyć oskarżonemu powództwo cywilne z art. (...)

Podrobiona legitymacja

Podrobiona legitymacja

"kicha". Quentin Nalezy zlozyc w Prokuraturze wniosek o dobrowolne poddanie sie skazaniu bez rozprawy z art 335 par 1 kpk i poprosic sad o wyznaczenie pniezwlocznie terminu posiedzenia w tej (...)

DO MARKA...W SPRAWIE ÅšWIADKA

DO MARKA...W SPRAWIE ÅšWIADKA

, prognozy na przyszłość. Przestępstwo z art.157 par. 3 kk, to przestępstwo nieumyślne. A tylko przestępstwo umyślne i podobne do poprzedniego popełnione w okresie próby, za które (...)

Przyznanie siÄ™ do winy

Przyznanie siÄ™ do winy

ugody i jak mam to zrobić ? Witam, Może Pan złożyć oświadczenie wobec prokuratora, że cofa Pan zgodę przeprowadzenie postępowania bez rozprawy w trybie art. 335 kpk w zw. z art. 339 (...)

wyrok nakazowy

wyrok nakazowy

wyrok nakazowy Witam Dnia 07.01.2004r. zostałem skazany wyrokiem nakazowym na karę grzywny na podstawie art. 118 ust. 1 i 3 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000r. nr 80, (...)

Wyrok skazujÄ…cy

Wyrok skazujÄ…cy

, potrzeba zastosowania tymczasowego aresztowania w celu zabezpieczenia prawidłowego toku postępowania może być uzasadniona grożącą oskarżonemu surową karą (art.258 par. 2 kpk) Darek (...)