art 286 kk przedawnienie przestępstwa Wyszukiwarka e-prawnik.pl


zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

złożenia wniosku o popełnieniu przestępstwa tez sama nie może podjąć czynności :) pozdrawiam Koszalin :))) i całą Polskę lordraport Witam Chciałabym wiedzieć, czy komornik ma prawo egzekwować (...)

art. 286 § 1 kk

art. 286 § 1 kk

przestępstwa z art. 286 § 1. PPHUEDMAR Zapraszamy do zapoznania się z poradą prawną: Utracone korzyści w rozumieniu art. 286 kk. e-prawnikpl witam mam pytanie czy (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

czyli zapisywac o czym sie rozmawiało ale nie nagrywać. pytałes o przedawnienie Art. 118kc po 2 latach juz nastepuje przedawnienie roszczen dotyczacych konkretnie tej sprawy pracownik firmy (...)

Allegro - towar niezgodny z opisem - Art. 286. § 1

Allegro - towar niezgodny z opisem - Art. 286. § 1

, to policja jest zobowiązana przyjąć od Pani zawiadomienie i wszcząć postępowanie. Bowiem zachodzi tutaj uzasadnione przypuszczenie popełnienia przestępstwa określonego w art. 286 (...)

czy ja idę do więzienia ???

czy ja idę do więzienia ???

z przestępstawa to Sąd może orzec przepadek. pozdr- a.s. a.s. Na początku - nie idziesz do więzienia. Sąd uznał cię winnym popełnienia przestępstwa z art. 2861 w zwiazku z art. 286&3 (...)

art 284 par.2 kk w zw. z art. 64 par. 1kk.

art 284 par.2 kk w zw. z art. 64 par. 1kk.

wierzyciela. reasumują czy obecny bank w porozumieniu z obecnym wierzycielem pwyczerpali znamiona przestępstwa z art. 284 § 1 lub 2 k.k. i art. 286 § 1 k.k. w zw. z (...)

Świadek - art 286 par 1 KK

Świadek - art 286 par 1 KK

Świadek - art 286 par 1 KK Witam. Otóż dostałem dziś zawiadomienie na komendę w charakterze świadka. Popełnienie przestępstwa art 286 par 1 KK. Przeczytałem, (...)

Nieuczciwy pracodawca - prawnik

Nieuczciwy pracodawca - prawnik

złożyć zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przez właściciela kancelarii przestępstwa z art. 219 kk (nieubezpieczenie) i 286 kk (oszustwo). Mozna jeszcze rozważyć (...)

Przestępstwo z art. 286 1k.k - ściąganie plików

Przestępstwo z art. 286 1k.k - ściąganie plików

Przestępstwo z art. 286 1k.k - ściąganie plików Witam wszystkich Ostatnio w mieszkaniu studenckim dostaliśmy (wszyscy -6 osób) pismo od stawienie się w komendzie jako świadkowie w przestępstwie (...)

Oszust mnie oskarża, co mogę zrobić

Oszust mnie oskarża, co mogę zrobić

imieniu skoro miesiąc czekam na towar? Złożyłem również doniesienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa z art. 286kk gdyż towaru nie otrzymałem, pieniędzy też. Powiedzcie (...)

Problem z umorzeniem egzekucji komorniczej

Problem z umorzeniem egzekucji komorniczej

przeze mnie i sprawę przekazała Prokuraturze Rejonowej, gdzie wezwano podejrzanego. Ten przyznał się do popełnienia przestępstwa z art. 286 § 1kk i art. 270 § 1 kk. (...)

Oszustwo internetowe Allegro

Oszustwo internetowe Allegro

doświadczony w spychologii Pan, który od razu powiedział wprost, że mają ważniejsze sprawy do załatwiania i jedyne co mogę zrobić to napisać zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa z art. (...)

Witam Mam Problem z Firma Kruk

Witam Mam Problem z Firma Kruk

telefon tylko po to, aby go sprzedać i olałeś płacenie za faktury, to dopuściłeś się oszustwa, a to już jest przestępstwo określone w art. 286 k.k. Nie ma więc przeszkód żeby (...)

Łączenie wyroków

Łączenie wyroków

jeden nie w zawieszeniu art 286 pkt 1kk. obecnie odwieszono mu 1,5 m roku. wszystkie popełnione w jednym czasie przed wydaniem pierwszego, jedno przestępstwo kilka firm w różnych miastach, (...)