art 286 kk w zb. z art.270 kk Wyszukiwarka e-prawnik.pl


art. 286 § 1 kk

art. 286 § 1 kk

przestępstwa z art. 286 § 1. PPHUEDMAR Zapraszamy do zapoznania się z poradą prawną: Utracone korzyści w rozumieniu art. 286 kk. e-prawnikpl witam (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

prowadzonej przez administratora danych działalności gospodarczej, przetwarzanie danych w takim przypadku jest prawnie dopuszczalne. Administratorem danych - w świetle art. 7 pkt 4 w/w (...)

Art. 224 § 2 kk w zb z art. 226 § 1 kk w zw. z art. 11§ 2 kk

Art. 224 § 2 kk w zb z art. 226 § 1 kk w zw. z art. 11§ 2 kk

Art. 224 § 2 kk w zb z art. 226 § 1 kk w zw. z art. 11§ 2 kk Witam. Mam pytanie odnośnie przestępstwa popełnionego w '' czasie (...)

czy ja idę do więzienia ???

czy ja idę do więzienia ???

, przy czym przyjmuje w ramach zarzucanego mu czynu, iż stanowi on występek z art. 286&1kk w zw. z art.286&3kk i za to na mocy art (...)

Allegro - towar niezgodny z opisem - Art. 286. § 1

Allegro - towar niezgodny z opisem - Art. 286. § 1

(choć w moim rozumieniu jest to przestępstwo z Art. 286. § 1)? Zarówno ja, jak i Allegro wysłaliśmy do sprzedającej liczne wiadomości, na które już dawno przestała odpowiadać, (...)

może Wy mi pomożecie

może Wy mi pomożecie

, przy czym przyjmuje w ramach zarzucanego mu czynu, iż stanowi on występek z art. 286&1kk w zw. z art.286&3kk i za to na mocy art (...)

pobicie z \

pobicie z \"utwardzeniem dłoni\"...

kumulacja art. 159 kk. z art. 158 § 2 ? ponieważ pojawia się już skutek. Wówczas kwalifikacja będzie łączna na podstawie art. 11 § 2 kk. Może być również kumulacja (...)

podejrzany z art. 286 §1 kk, czy Policja ma obowiązek pobrać odciski palców?

podejrzany z art. 286 §1 kk, czy Policja ma obowiązek pobrać odciski palców?

podejrzany z art. 286 §1 kk, czy Policja ma obowiązek pobrać odciski palców? Jestem podejrzany o przęstępstwo z art. 286 §1 kk, jestem osobą wcześniej (...)

Wyrok skazujący

Wyrok skazujący

;1kk ,w zb art 270 & 1kk,w zb. 297 kk. Mam problemy z matka i chcialbym zalatwic jej opieke przd odbywaniem kary . Prosze o wypowiedz disiaj. (Janek) Jeżeli (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

skazanego obowiązków na podstawie art 72 par 1 kk znajdują się w sekretariatach wydziałów, kurator prowadzi tam kontrole okresu próby na zarządzenie sędziego w trybie art. (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

zadłużenia odbyła się sprawa w sądzie. Co z przedawnieniem w mojej sytuacji? Jan W 2001 R ZAŁOZYLEM KONTO BANKOWE W PKO S.A. TYM Z BYCZKIEM DOSTAŁEM LIMIT NA KARCIE (...)

Przyznanie się do winy art 286 kk

Przyznanie się do winy art 286 kk

Przyznanie się do winy art 286 kk Witam, w tamtym roku wziąłem pożyczkę w jednej z chwilówek na kwotę 2000zł do spłaty 5000zł. Wszystkie dokumenty które przedstawiłem (...)

Art. 387 k.p.k. jaki wymiar kary zaproponować przy Art. 286. kk

Art. 387 k.p.k. jaki wymiar kary zaproponować przy Art. 286. kk

Art. 387 k.p.k. jaki wymiar kary zaproponować przy Art. 286. kk Witam ! Prokurator proponując dobrowolne poddanie się karze zaproponował mi 2 lata pozbawienia wolności w zawieszeniu (...)

art 284 par.2 kk w zw. z art. 64 par. 1kk.

art 284 par.2 kk w zw. z art. 64 par. 1kk.

wierzyciela. reasumują czy obecny bank w porozumieniu z obecnym wierzycielem pwyczerpali znamiona przestępstwa z art. 284 § 1 lub 2 k.k. i art. 286 § 1 k.k. (...)

art 286 kk

art 286 kk

art 286 kk witam dostałem 1w zawieszeniu na 2 z art 286 kk i usuniecie szkody w ciagu 1 roku. Jestem bezdomny mieszka pokatnie u znajomych dodatkowo (...)

art 286 1kk

art 286 1kk

utrzymuje z ta osoba przyjemnych kontaktow, (wieczne klutnie telefoniczne). To w jaki sposob mozna sie uchronic? Slowo przeciwko slowie? Przyszedl do mnie list w celu zgolszenia sie pod art (...)

Art 18 3 kk

Art 18 3 kk

usłyszałam zarzuty ze działał w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, w zamian za obietnice wynagrodzenia choć nikt mi nic nie obiecywał za ten dzień. Postawiono mi zarzut o czyn z (...)

Proszę o fachową opinię  - interpretacja przepisu 72 § 1 i 2 KK

Proszę o fachową opinię - interpretacja przepisu 72 § 1 i 2 KK

obowiązki wynikające z art. 72§ 1 pkt 3-8 Co zatem począć z sytuacją, gdy sąd w trakcie dalszego postępowania po 4 latach od orzeczonego wyroku zmienia owo pierwotne prawomocne (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

wspólnego z 212 kk mój sąsiad z zazdrości do mojej działalności wyraził się że nie mam kompetencji do prowadzenia firmy jestem hamówa i oszukuje i kradnę kasę im założyliśmy (...)

oskarżony art 286 1kk

oskarżony art 286 1kk

oskarżony art 286 1kk Witam Na początku tego roku sprzedawałem wirtualne pieniądze w grze korzystając z pomocy serwisu allegro.pl. Napisał do mnie pewnego dnia chłopak który (...)

wyrok w zawieszeniu

wyrok w zawieszeniu

pazdziernika 2006 roku zostałem skazany za czyn z artykułu 291&1 k,k w zb.z art.293&1 k.k w zb. z art.118 ust. 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku (...)

Wezwanie jakoś świadek art 286 1kk

Wezwanie jakoś świadek art 286 1kk

Wezwanie jakoś świadek art 286 1kk Witam, 8 maja otrzymałem wezwanie na przesłuchanie jako świadek z art 286 1kk. Sprawa jest dość skomplikowana ponieważ (...)

Świadek - art 286 par 1 KK

Świadek - art 286 par 1 KK

Świadek - art 286 par 1 KK Witam. Otóż dostałem dziś zawiadomienie na komendę w charakterze świadka. Popełnienie przestępstwa art 286 par 1 KK. Przeczytałem, (...)

Art. 286§ 1 - Czy jest szansa na wyrok skazujący?

Art. 286§ 1 - Czy jest szansa na wyrok skazujący?

chodzi mi już nawet o zwrot pieniędzy. Większym wstydem będzie dla niej sam wyrok z Art 286. No i tu właśnie pytanie. Czy jest szansa, aby ta pani została skazana na podstawie Art. (...)

art. 286 $ 1 k.k. - czy jest szansa na zawiasy?

art. 286 $ 1 k.k. - czy jest szansa na zawiasy?

art. 286 $ 1 k.k. - czy jest szansa na zawiasy? Witam, chciałbym zasięgnąć opinii co do art. 286 $ 1 k.k. Nie byłem wcześniej karany a teraz jestem oskarżony z (...)

Przestępstwo z art. 286 1k.k - ściąganie plików

Przestępstwo z art. 286 1k.k - ściąganie plików

Przestępstwo z art. 286 1k.k - ściąganie plików Witam wszystkich Ostatnio w mieszkaniu studenckim dostaliśmy (wszyscy -6 osób) pismo od stawienie się w komendzie (...)

Podrobienie podpisu na umowie kredytowej

Podrobienie podpisu na umowie kredytowej

.......... oskarżonemu o popełnienie przestepstwa z art 286 1 kk i art. 270 1 kk w zw. Z art. 11 2 kk" Ponizej pouczenie. Czyli nic z (...)

Wyrok sądu, brak odzyskania szkody.

Wyrok sądu, brak odzyskania szkody.

przez co doprowadzona do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie 65.000 zł tj. przestępstwo z art. 286 1 kk i art 270 1 kk w zw. z art. (...)

Pomoc prawna w sprawie o rasizm PILNE!

Pomoc prawna w sprawie o rasizm PILNE!

drugiej stronie napisane jest że ze sprawy o sygnaturze xxx/xxx (czyli sprawa z art 257 kk za w której się przynzałem) zostanie wyłączone materiały w sprawie popełnienia (...)

groźba

groźba

, chciałem iść na studia Tomaszstw Dzień dobry proszę o opinie,podpowiedź Was mądrych ludzi,jak sie z tego wybronić, z najgłupszej rzeczy w życiu... na postanowieniu o wydanie komputeramam (...)