art 286 g1kkci Wyszukiwarka e-prawnik.pl


art. 286 § 1 kk

art. 286 § 1 kk

art. 286 § 1 kk Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą (...)

Allegro - towar niezgodny z opisem - Art. 286. § 1

Allegro - towar niezgodny z opisem - Art. 286. § 1

, uzasadniając swoją decyzję brakiem znamion przestępstwa. W moim mniemaniu naruszony został właśnie art. 556. §1 K.C., nie art. 286. §1 K.K.). Jeżeli sprzedający zobowiązał się, (...)

Art. 387 k.p.k. jaki wymiar kary zaproponować przy Art. 286. kk

Art. 387 k.p.k. jaki wymiar kary zaproponować przy Art. 286. kk

próby. Chciałem uprzejmie zapytać jaką najniższą karę mogę zaproponować dla siebie składając wniosek zgodnie z art. 387 k.p.k ? Art. 286 podlega karze pozbawienia wolności od 6 (...)

czy ja idę do więzienia ???

czy ja idę do więzienia ???

, przy czym przyjmuje w ramach zarzucanego mu czynu, iż stanowi on występek z art. 286&1kk w zw. z art.286&3kk i za to na mocy art 286&1kk w zw. z art. 286&3 (...)

Art. 286§ 1 - Czy jest szansa na wyrok skazujący?

Art. 286§ 1 - Czy jest szansa na wyrok skazujący?

chodzi mi już nawet o zwrot pieniędzy. Większym wstydem będzie dla niej sam wyrok z Art 286. No i tu właśnie pytanie. Czy jest szansa, aby ta pani została skazana na podstawie Art. 286§ (...)

Akt oskrażenia - Art. 286. 1

Akt oskrażenia - Art. 286. 1

. § 4. Jeżeli czyn określony w § 1-3 popełniono na szkodę osoby najbliższej, ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego. Mnie interesuje Art. 286. § 1. , ponieważ taki widniał na piśmie. Stąd (...)

Art. 286

Art. 286

Art. 286 Witam mam nastepujacy problem czy jak jestem scigany za to przestepstwo z urzedu a osoba poszkodowana niezada naprawienia szkoy to musze oddac pieniadze?? czy zostane ukarany wyrokiem sadu

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

. na podstawie art. 509-518 k.c. (dz.U. nr 16 z dnia 16 maja poz 93) oraz że codziennie dług przyrasta o kwotę odsetek art. 481 par.1. Czy trzy lata mijają od rozwiązania umowy z Plus czy od kiedy (...)

może Wy mi pomożecie

może Wy mi pomożecie

, przy czym przyjmuje w ramach zarzucanego mu czynu, iż stanowi on występek z art. 286&1kk w zw. z art.286&3kk i za to na mocy art 286&1kk w zw. z art. 286&3 (...)

podejrzany z art. 286 §1 kk, czy Policja ma obowiązek pobrać odciski palców?

podejrzany z art. 286 §1 kk, czy Policja ma obowiązek pobrać odciski palców?

podejrzany z art. 286 §1 kk, czy Policja ma obowiązek pobrać odciski palców? Jestem podejrzany o przęstępstwo z art. 286 §1 kk, jestem osobą wcześniej nie karaną. Policja upiera (...)

art 286 1kk

art 286 1kk

utrzymuje z ta osoba przyjemnych kontaktow, (wieczne klutnie telefoniczne). To w jaki sposob mozna sie uchronic? Slowo przeciwko slowie? Przyszedl do mnie list w celu zgolszenia sie pod art 286 1kk (...)

art 286 kk

art 286 kk

art 286 kk witam dostałem 1w zawieszeniu na 2 z art 286 kk i usuniecie szkody w ciagu 1 roku. Jestem bezdomny mieszka pokatnie u znajomych dodatkowo płace alimety w wysokosi 1400 zł (...)

Art. 286. § 1

Art. 286. § 1

zakończona bez żadnych zobowiazan karnych? Proszę o pomoc co mam zrobic? :/ Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia (...)

sprawa karna z art 286

sprawa karna z art 286

sprawa karna z art 286 Proszę o poradę. Mam mieć sprawę w Sądzie o oszustwo z art 286 za przemetkowanie w sklepie artykułów.byłem wcześniej skazany na pół roku więzienia za (...)

Artykół 286 k 1 czego on dotyczy prosze o kilka przykładów czy to oszustwo ??

Artykół 286 k 1 czego on dotyczy prosze o kilka przykładów czy to oszustwo ??

Artykół 286 k 1 czego on dotyczy prosze o kilka przykładów czy to oszustwo ?? Zostałem wezwany w charakterze swiadka na komende w sprawie przestepstwa z artykółu 286 k 1 czego ono dotyczy czy (...)

Przyznanie się do winy art 286 kk

Przyznanie się do winy art 286 kk

zastosowany art 37a kk., ponieważ nigdy wcześniej nie byłem karany. Co się stanie jeśli prokurator nie zgodzi się i zażada np. 2msc na 2 lata i ja się na to nie zgodzę? Czy art 37a kk jest (...)

Wezwanie jakoś świadek art 286 1kk

Wezwanie jakoś świadek art 286 1kk

Wezwanie jakoś świadek art 286 1kk Witam, 8 maja otrzymałem wezwanie na przesłuchanie jako świadek z art 286 1kk. Sprawa jest dość skomplikowana ponieważ tą sprawę założyła (...)

Świadek - art 286 par 1 KK

Świadek - art 286 par 1 KK

Świadek - art 286 par 1 KK Witam. Otóż dostałem dziś zawiadomienie na komendę w charakterze świadka. Popełnienie przestępstwa art 286 par 1 KK. Przeczytałem, że tyczy się (...)

Allegro Art. 286 §1 k. k.

Allegro Art. 286 §1 k. k.

rzecz której jak się potem okazało nie miała i zapomniała o tym i wogóle nie odzywała się do osoby kupujacej to... teraz mnie przychodzi jakies powiadomienie że zgodnie z Art. 286 §1 k. (...)

Proszę o pomoc odnośnie Art 286 kk.

Proszę o pomoc odnośnie Art 286 kk.

Proszę o pomoc odnośnie Art 286 kk. Jestem pokrzywdzoną w sprawie karnej z art 286. Oskarżycielem jest prokuratura, ja zaś jestem oskarżycielem posiłkowym. Sprawa dobiegała do (...)

art. 286 $ 1 k.k. - czy jest szansa na zawiasy?

art. 286 $ 1 k.k. - czy jest szansa na zawiasy?

art. 286 $ 1 k.k. - czy jest szansa na zawiasy? Witam, chciałbym zasięgnąć opinii co do art. 286 $ 1 k.k. Nie byłem wcześniej karany a teraz jestem oskarżony z tego art. (...)

bardzo ważne :( stred itp

bardzo ważne :( stred itp

bardzo ważne :( stred itp witam mam problem pierwszy raz jestem karany i nie wiem czego sie spodziewać : Na zasadzie art 21.1 u.p.n i art . 34 .34.1 .u.p. n czyny Karalne : art 280 1,kk art (...)

Przestepstwo art286

Przestepstwo art286

dostalem pismo ze wplynął akt oskarzenia,przekreslony jest wniosek 335&2kpk,pouczenie skazanie bez rozprawy..Przestepstwo art 286&1kk. Proszę o radę i o pomoc w tej sprawie. Pozdrawiam!

Art 297 i Art 286

Art 297 i Art 286

Art 297 i Art 286 Witam chciała bym się dowiedzieć czy jeśli córka moja ( 21lat) została skazana za próbe wyłudzenia kredytu na karę , grzywna 600zł oraz wyrok zawieszenia 6 miesięcy (...)

oskarżony art 286 1kk

oskarżony art 286 1kk

oskarżony art 286 1kk Witam Na początku tego roku sprzedawałem wirtualne pieniądze w grze korzystając z pomocy serwisu allegro.pl. Napisał do mnie pewnego dnia chłopak który stwierdził, że (...)

czy za art.271 par.1 i 286 par.1 moze byc wystawiony europejski nakaz aresztowania

czy za art.271 par.1 i 286 par.1 moze byc wystawiony europejski nakaz aresztowania

czy za art.271 par.1 i 286 par.1 moze byc wystawiony europejski nakaz aresztowania czy za art.271 par.1 i 286 par.1 moze byc wystawiony europejski nakaz aresztowania ENA może mieć (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

sprzedaży. Art 108 prawa telekomunikacyjnego przewidujący 12 miesięczny okres przedawnienia dotyczy tylko i wyłącznie roszczeń z art 105 PT, czyli roszczeń za przerwę w świadczeniu usługi (...)

pytania o przestępstwo

pytania o przestępstwo

przesłuchaniu w kwietniu, a dziś odebrała list, ze prokuratura wniosła akt oskarżenia do sądu- przestępstwo z art. 286 par.1 kk w zw. z art. 286 par 3 kk. Proszę o informację (...)

Legitymacja studenta/ucznia

Legitymacja studenta/ucznia

wypadku osoba ta może opowiadać z Art. 286 § 1 KK? Tu cytując owy paragraf: Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego (...)

Art 18 3 kk

Art 18 3 kk

usłyszałam zarzuty ze działał w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, w zamian za obietnice wynagrodzenia choć nikt mi nic nie obiecywał za ten dzień. Postawiono mi zarzut o czyn z art. 18 3 kk (...)

1

2

3