art 270 kk przedawnienie Wyszukiwarka e-prawnik.pl


zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

pytanie czy w moim przypadku takie przedawnienie obowiazuje i czy po 2 latach czy po 3 latach i czym sie rozni ten okres 2 czy 3 lat bede wdzieczna za odpowiedz bo termin zaplaty dala tylko 4dni:( natala (...)

Podrobiona legitymacja

Podrobiona legitymacja

falszerstwo wg. art. 270 KK grozi grzywna, kara ograniczenia wolnosci albo pozbawienia wolnosci od 3 m-cy do lat 5-ciu. mrshan Najlepiej staw sie na policji jezeli jeszcze tego nie zrobiles. (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

czyli zapisywac o czym sie rozmawiało ale nie nagrywać. pytałes o przedawnienie Art. 118kc po 2 latach juz nastepuje przedawnienie roszczen dotyczacych konkretnie tej sprawy pracownik firmy (...)

Przedawnienie wyroku

Przedawnienie wyroku

Przedawnienie wyroku Jak dlugo trzeba czekac na przedawnienie wyroku, albo czy mozna ten wyrok zawiesic?? (karolllll) To reguluje k.k. Art. 103. par 1. Nie można wykonać kary, jeżeli (...)

Witam, zostałem skazany z art.18 par 1 kk w zw. z art. 270 par 1 kk. Czy mogę być kierowcą zawodowym?

Witam, zostałem skazany z art.18 par 1 kk w zw. z art. 270 par 1 kk. Czy mogę być kierowcą zawodowym?

Witam, zostałem skazany z art.18 par 1 kk w zw. z art. 270 par 1 kk. Czy mogę być kierowcą zawodowym? Witam, zostałem skazany z art.18 par 1 kk w zw. z art. (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

, to zorganizowana grupa przestępcza - uważajcie!!! ZZZ I tak was wszystkich wyruchają we wszystkie dziury, buhahaha dekinik NĘKANIE - naruszono art. 190a KK. W przypadku dalszego nękania powiadomić (...)

Fałszerstwo dokumentów

Fałszerstwo dokumentów

art. nie odnajduję. suavec To zobacz art. 270 par. 1 i par. 3. pozdrawiam! watson Suavec, przeczytaj art 270, par 1 i 3. Miłej lektury! watson Masz rację - zgadza się. Zwracam (...)

Art 270 kk

Art 270 kk

Art 270 kk podrobienie dokumentu We wrześniu 2006 zwrocilem sie do firmy posredniczacej w uzyskaniu kredytu o pomoc. Właściciel kazał mi m.n. dostarczyc zaświadczenie o wysokości zarobków. (...)

INTERPRETACJAA WYROKU

INTERPRETACJAA WYROKU

INTERPRETACJAA WYROKU Dzis dostalem wyrok w sprawie zfalszowania biletu parkingowego ale zbytnio go nie rozumiem wiec prosze o pomoc :) I... co stanowi wystepek 270 1kk i za to na podstawie art (...)

INTERPRETACJA WYROKU

INTERPRETACJA WYROKU

INTERPRETACJA WYROKU Dzis dostalem wyrok w sprawie zfalszowania biletu parkingowego ale zbytnio go nie rozumiem wiec prosze o pomoc :) I... co stanowi wystepek 270 1kk i za to na podstawie art (...)

art. 286 § 1 kk

art. 286 § 1 kk

art. 286 § 1 kk Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia (...)

Podejrzany z art. 270 kk

Podejrzany z art. 270 kk

Podejrzany z art. 270 kk Witam Proszę o poradę dla osoby podejrzanej o przestępstwo z art.270 KK (zarzut:posługiwanie się i przerobienie-zmiana daty biletu autobusowego (...)

art 270 Kk w donosie

art 270 Kk w donosie

art 270 Kk w donosie Witam , mam dosyć duży problem który sam sobie stworzyłem. Pisałem donosy do różnych instytucji na rodzinę która mnie okradła. w donosach podpisywałem się nieswoim (...)

Podrobienie dowodu wpłaty

Podrobienie dowodu wpłaty

takiego dokumentu jako autentycznego. Zgodnie z treścią art. 270 kk odpowiedzialność karna kształtuje się w wymiarze od kary grzywny poprzez karę ograniczenia wolności do kary pozbawienia (...)

Wyrok sądu, brak odzyskania szkody.

Wyrok sądu, brak odzyskania szkody.

przez co doprowadzona do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie 65.000 zł tj. przestępstwo z art. 286 1 kk i art 270 1 kk w zw. z art. 11 2kk (edit. obydwaj (...)

Podrobienie podpisu na umowie kredytowej

Podrobienie podpisu na umowie kredytowej

.......... oskarżonemu o popełnienie przestepstwa z art 286 1 kk i art. 270 1 kk w zw. Z art. 11 2 kk" Ponizej pouczenie. Czyli nic z tego co zaproponował prokurator? (...)

"Lewa" legitymcja

kk). Karalność takiego przestępstwa przedawnia się po upływie 10 lat (art. 101 § 1 pkt 3 kk). Jednakże w Pani sprawie zostało jednak wszczte postępowanie, przwdopodobnie przeciw Pani. (...)

Wyrok skazujący

Wyrok skazujący

;1kk ,w zb art 270 & 1kk,w zb. 297 kk. Mam problemy z matka i chcialbym zalatwic jej opieke przd odbywaniem kary . Prosze o wypowiedz disiaj. (Janek) Jeżeli oskarżonemu zarzuca (...)

zaświadczenie o niekaralności

zaświadczenie o niekaralności

czynu z Art. 270&1 k.k.i Art. 12 k.k. Otrzymałam wezwanie do zapłaty grzywny oraz kosztów sądowych. Więc chyba nie otrzymam zaświadczenia o niekaralności, ale bym chciała się (...)

 Oszukany przez prokuraturę?

Oszukany przez prokuraturę?

Oszukany przez prokuraturę? Witam. W roku 2007 brat wziął telefon na abonament w Play i sprzedał ten telefon. W roku 2019 prokuratura oskarżyła go o czyn z art. 286 paragraf 1 k. k. i 270 paragraf (...)

Problem z umorzeniem egzekucji komorniczej

Problem z umorzeniem egzekucji komorniczej

przeze mnie i sprawę przekazała Prokuraturze Rejonowej, gdzie wezwano podejrzanego. Ten przyznał się do popełnienia przestępstwa z art. 286 § 1kk i art. 270 § 1 kk. Minęły (...)

 ART 103 kk Przedawnienie przepadku korzyści majątkowej

ART 103 kk Przedawnienie przepadku korzyści majątkowej

ART 103 kk Przedawnienie przepadku korzyści majątkowej Witam Mam pytanie odnośnie środka karnego - przepadku korzyści majątkowej. Czy przepadek korzyści zgodnie z art 22 §2 (...)

przywłaszczenie rzeczy znalezionej???

przywłaszczenie rzeczy znalezionej???

znalezioną należy oddać w miejscowym urzędzie administracji lub w policji. W przeciwnym przypadku jest to przestępstwo przywłaszczenia ( Art. 284. § 1 k.k.). Użytkowanie przez pewien czas (...)

Mam wyrok w zawieszeniu

Mam wyrok w zawieszeniu

czasie? (sara) Czy jest ktoś kto może mi pomóc????????????? sara jeśli nie udowodniono Ci winy, to nie masz czym się martwić, ten art. 270 to z jakiego Kodeksu on pochodzi bo napewno nie z (...)

Kodeks karny

Kodeks karny

omówieniu art.68 kk a dokładnie jego §2, chodzi o "w szczególności gdy popełnił inne niż określone w § 1 przestępstwo" - różne poglądy dot. tych "innych przestępstw" janina72

co grozi za sfałszowanie legitymacja szkolna ?

co grozi za sfałszowanie legitymacja szkolna ?

to grozi? art. 270 par 1 kk Cezary12654 kara pozbawienia wolności na 3 miesiące w zawieszeniu na 3 lata. utysk

czy można legalnie podrabiać dokumenty?

czy można legalnie podrabiać dokumenty?

krajów, prawa jazdy i tego typu rzeczy, ale tylko żeby postawić to na półce, tzn. nie wypuszczam ich w obieg. Ale czy to legalne? Art. 270. § 1 k.k. Kto, w celu użycia za autentyczny, (...)

niekaralność do licencji pilota

niekaralność do licencji pilota

niekaralność do licencji pilota Witam w 2003 zostalem skazany na 0,5 roku w zawieszeniu na 3 lata oraz dozór kuratora z art 270 chyba czyli falszerstwo (legitymacje podbilem sobie zeby znizki miec

Fałszerstwo dokumentu

Fałszerstwo dokumentu

. 270 par.1 kk (zagrozenie do 5 lat), a w przypadku niskiej szkodliwosci czynu, moze byc jedynie dochodzone powodztwem cywilnym odszkodowanie za w/w czyn. Jednak z tresci wypowiedzi widac ze czyn ma

przedawnienie prawo karne.

przedawnienie prawo karne.

przedawnienie prawo karne. Ponieważ ostatnio miałam do czynienia z tym tematem dlatego może moja szybka informacja pomoże komus z was. Przedawnienie zostało uregulowane w przepisach kodeksu karnego

1

2