art 211 kcrodk Wyszukiwarka e-prawnik.pl


CZY JEST TO MOŻLIWE....

CZY JEST TO MOŻLIWE....

bardziej szczegółowo objaśniają, jak dzieli się majątek wspólny małżonków. Ważne są w szczególności art. 622 i następne. Art. 618. 1. W postępowaniu o zniesienie współwłasności (...)

SN  postanowienie

SN postanowienie

postępowaniem o zniesienie współwłasności rozliczeń z tego tytułu. Zarzut naruszenia art. 619 § 1 KPC stanowi w istocie polemikę z ustaleniami sądu, dokonanymi w oparciu o opinie biegłego. Dokonując (...)

Komu z tgrzech spadkobierców przypadnie własnościowy lokal mieszkaniowy ??

Komu z tgrzech spadkobierców przypadnie własnościowy lokal mieszkaniowy ??

współwłasności w częściach ułamkowych. Kierujemy się tu przepisami artykułów 211 i 212 K.C.: Art. 211. Każdy ze współwłaścicieli może żądać, ażeby zniesienie współwłasności (...)

Użycie wyrazów w nazwie firmy

Użycie wyrazów w nazwie firmy

przedsiębiorstwa stanowi zgodnie z art. 3 ust. 2 i ust. 1 ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. 1993 r. Nr 47 poz. 211; dalej jako - u.z.n.k.) czyn nieuczciwej (...)

sprawa rozwodowa bez obecności jednej ze stron

sprawa rozwodowa bez obecności jednej ze stron

sąd zastosuje art. 211 KPC, a wydany wyrok nie będzie wyrokiem zaocznym. Pozdrawiam, MT mateusz.tunski

zgoda na paszport a emigracja

zgoda na paszport a emigracja

pozbawienia wolności do lat 3 (art. 211 kk), a nie zapominajmy o tym że najpierw musi i tak uzyskać Twoją zgodę (lub ew. sądu) na wydanie paszportu dla córki. Yngwie yngwie Dzieki za odpowiedz. Corka (...)

 W tym państwie nie ma prawa!

W tym państwie nie ma prawa!

, niskiego zaszeregowania), ja nie wiem gdzie jest dziecko i kto z nim przebywa. Złożyłem wszystkie mozliwe skargi na zatrzymanie mnie (protokół zatrzymania mówił o art. 211 KK, (...)