art 178 a Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Art 178, 244

Art 178, 244

Art 178, 244 Witam! Mój znajomy został skazany z tych dwóch artykułów. Kazał mnie zapytać jaka jest możliwość jego wyjścia wcześniejszego dla kar 12, 8 i 4 miesięcznych. Z góry dziękuje (...)

Błagam o odpowiedź

Błagam o odpowiedź

uprawnień. Proszę uświadomcie mnie, co mi za to grozi.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (głupia baba) głupia - to mało powiedziane, z mocy Art. 178 KK możesz pójść do więzienia do 2 lat, jesli to był (...)

wazne pytanie..

wazne pytanie..

, który popełnił przestępstwo określone w Art. 173, 174 lub 177 znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego lub zbiegł z miejsca zdarzenia, sąd orzeka karę pozbawienia (...)

Kiedy kończy mi się zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych?

Kiedy kończy mi się zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych?

Kiedy kończy mi się zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych? I. Oskarżonego (...) uznaje za winnego dokonania zarzucanego mu czynu i za to na podstawie art. 178 a § 1 k. k .wymierza (...)

złącz wyroków

złącz wyroków

złącz wyroków witam. potrzebuję pomocy.. chciałabym się dowiedzieć czy art. 178 kk tj. jazda bez uprawnień pod wpływem alkoholu, wyrok 2 lata i drugi 6 miesięcy i art. 242 kk tj. (...)

Zakaz prowadzenia pojazdow mechanicznych, a skrocenie okresu kary

Zakaz prowadzenia pojazdow mechanicznych, a skrocenie okresu kary

alkoholu w organizmie wykazala 2 promile. W dniu 9 kwietnia 2015 roku zostalem skazany z art 178 na grzywne w wysokosci 1000 zl i zakaz prowadzenia pojazdow mechanicznych przez okres 2 lat. Od wyroku

Jazda w stanie nie trzezwym..

Jazda w stanie nie trzezwym..

prowadzi do stężenia przekraczającego ta wartosc, takze z jesli twierdzisz ze miales tylko 0,27 promila nie wypelniasz znamion art. 178 a kk. Ale wykroczenie predkosci stanowi wykroczenie wiec (...)

Pytanie o rachunek

Pytanie o rachunek

dwie sprzeczne informacje, które cytuję poniżej. W prawie jest napisane Art. 87. § 1. (178) Jeżeli odrębne przepisy nie stanowią inaczej, podatnicy prowadzący działalność gospodarczą obowiązani (...)