art 169 kpcraca za granica w 2011re w przypadku rozwodu Wyszukiwarka e-prawnik.pl


ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

przynajmniej macie za co zyc, ja niestety zostalam bez niczego, maz gdy dowiedzial sie ze jestem w ciazy razem z tesciami wywalili mnie z domu, mieszkaja za granica, do dzis dnia, a (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

. Oprócz tego spłaca wspólny kredyt zaciągnięty w trakcie trwania małżeństwa 300zł i w całości płaci za mieszkanie 450zł miesięcznie, w którym mieszka jego była żona. (...)

alimenty

alimenty

stosowne powództwo. W innym przypadku teoretycznie uprawnione dzieci nadal będą mogły domagać się od Pana alimentów w oparciu o prawomocne orzeczenie sądu. supergwiazda (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

niczego tylko rozwodu. Na sprawie zmienila zdanie placi 940 zl alimentow. Mało tego pracuje za granica i musi miesiac byc przez caly rok w Polsce . Ja tez pracuje za granica. (...)

Alimenty z zagranicy

Alimenty z zagranicy

. Sąd wyznaczył zabezpieczenie alimentacyjnę na córkę w lutym 2014r. w wysokości 500zł do chwili obecnej "tatuś" zapłacił za jeden miesiąc. Wchwili obecnej przebywa w Niemczech, (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

alimentow.co powinnam zrobic w takiej sytuacji?jesli okaze sie ze to biologiczny ojciec dziexka czy moge go zaskarrzyc o znieslawienie?prosze o pomoc. MARZENA alimenty.pl mam 16 lat rodzice sa w separaci (...)

Alimenty bez rozwodu

Alimenty bez rozwodu

pod pretekstem ze chce pomoc mamie. Moj maz lubi wypic w zasadzie malo co go intresuje w anglii zajmowalam sie domem i kilkumiesiecznym dzieckiem. Jak bylam w ciazy rodzilam w polsce,maz (...)

Rozwód kościelny

Rozwód kościelny

jest niemozliwe. To najczęstszy powód orzekania niewazności małżeństwa (nie rozwodu!) w sądach kościelnych. Bonifacy Przeżyliśmy 20 i żona poszła w długą. Chcę unieważnić (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

kartami credytowymi,debetowymi!Ze place wynajem za dom w UK podatki za dom samochud,rachunki,kredyt,i pozostale rachunki....I na dzien dzisiejszy zycie mi ratuja nadgodziny w pracy.Nie (...)

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie

:30 na budowę i tak w każdy dzień tygodnia nawet w soboty i w niedziele. Żona w tym czasie urodziła drugie dziecko. Po 3 latach takiej harówki wprowadziliśmy się. Przez półtora (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

pomocnych wyjaśnień. adrimb Bardzo dziękuję za dotychczasowe informacje. Ale oczywiście mam kolejne pytania: 1. Czy w każdym przypadku kobiecie będącej w ciąży przysługują (...)

Odwołanie od zasądzonych alimentów

Odwołanie od zasądzonych alimentów

trwalo 24 godziny doszlo do niego gdy bylem w wojsku .Moja ex malzonka powiadomila mnie o ciazy wiec jako chlopak z ikra szybko starale sie zawzec zwiazek malzenski,niewiedzac ze moja ex malzonka ma

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

, decyduje za nich sąd. W tych wielu przypadkach, jest to raz, bądź dwa razy w miesiącu. W tej sytuacji to nowy mąż kobiety spędza z dzieckiem więcej czasu.. on je wychowuje, (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

apelacja (w terminie 14 dni od otrzymania uzasadnienia, o które musisz wystąpic w terminie 7 dni od ogłoszenia wyroku). W apelacji mozesz powołac się na Art 135 Kodeksu Rodzinnego (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

to zalatwic bezposrednio w Anglii Pozdrawiam komandor witaj widze ze wiesz cos na temat alimentow w uk mam pytanie do ciebie i oczywiscie innych osob jestem w uk ponad rok jestem po rozwodzie (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

", przecież ja nic nie pisałem o wycenach. Po pierwsze 11 tys zł. za poprowadzenie sprawy to jest baaaaaardzo duża kwota, po drugie co to za koszty sądowe w takiej wysokości (chyba że (...)

Malzenstwo z cudzoziemcem

Malzenstwo z cudzoziemcem

zwiazku malzenskiego w Polsce, czy we Wloszech? W przypadku ewentualnego rozwodu, gdzie nalezy wniesc pozew rozwodowy: w kraju zamieszkania malzonkow, w kraju zamieszkania (...)

Rozwód, rozdzielność, podział majątku

Rozwód, rozdzielność, podział majątku

Rozwód, rozdzielność, podział majątku Czy w przypadku ustanowienia przez małżonków roździelności majątkowej, w przypadku następującego później rozwodu i wystpienia (...)

ludzki

ludzki

od Dobra Dziecka i ze sa Mezczyzni nie penisy negujac Penelope nurzasz w blocie Wiernosc miast spogladac w gwiazdy ku idealom taplasz sie w blocie pospolitej wiekszosci gdzie bonum gdzie art czego

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

zobowiazanych do swiadczen w dalszej kolejnosci pisząc w uzasadnieniu że 1/nie ma osoby zobowiazanej do alimentacji w pierwszej kolejnosci,2/osoba ta nie jest w stanie uczynic zadosc (...)

Prawo rodzicielskie

Prawo rodzicielskie

ja juz musze sie zajac innymi rzeczami" po czym zamykal sie w swoim pokoju i tyle. Swoje wielodniowe nieobecnosci w domu tlumaczyl zapracowaniem i koniecznoscia spedzania nocy w biurze - a (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty na siebie???? bardzo prosze o pomoc kinamina Jesli w marcu koncze 25 lat i chce dalej studiowac dziennie, czy w takim przypadku jestem w stanie wygrac sprawe o alimenty w (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

ubezpieczyciela B (po prostu nie wypowiadałeś umowy). Miałeś w takim przypadku dwie polisy bo A przedłużało umowę o kolejne 12 miesięcy za które de facto musiałeś zapłacić i polisę (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

wiadomości: NIE. Jestem osobą niezależną finansowo. Tatuś dostał prezent w postaci 50 zł. alimentów w zamian miał się interesować dzieckiem, odwiedzać, dzwonić itd. Nie zapłacił ani (...)

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

alimenty.pl tylko ze teraz sytuacja za granica sie zmienia na gorsze za to w pl na lepsze- z tego co slysze i ogladam w tv. tez mam przyznane alimenty 600zl ,nie wiem czy to jest (...)

Badania w RODK

Badania w RODK

, udawanie - to jest to co triumfuje w obecnych czasach. Męzulek zrobil z siebie biednego złaknionego kontaktów z dzieckiem tatusia. Ja mu ich bronie, a on podobno walczy o to w sądzie. Ciekawe (...)

separacja

separacja

to zrobić i gdzie taki wniosek mam złożyć?Z góry dziękuję za odpowiedzi justa3 Zgodnie z art. 612 par 1 KRO jeżeli jeden z małżonków żąda orzeczenia separacji, a drugi orzeczenia (...)

Jak długo należy płacić alimenty

Jak długo należy płacić alimenty

miał racje ,skoro ty naewt nie wiesz co sie w takich wypadkach powinno należec dziecku ,chyba jeszcze żyjesz w XVIIII wieku ,w dzisiajszych czasach nawet blondynki to wiedza ,nie ośmieszaj (...)

Czy moge pracowac i pobierac alimenty?

Czy moge pracowac i pobierac alimenty?

pracę i pomoc w opłacaniu szkoły lecz poza przymusem. No i Jesteś ugotowana. Dodatkowo gdyby przegrał, a może się tak zdarzyć w pierwszej instancji, w drugiej powoła się na postanowienie (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

sądy na Florydzie w przypadku separacji czy rozwodu gdy oboje rodzice chcą wychowywać dziecko muszą się zgłosić do sądu ze wspólnym planem wychowawczym, w przypadku jego (...)

1

2

3

4

5

...

6