art 141kw Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Art. 107 k.w.

Art. 107 k.w.

Art. 107 k.w. Witam, Zostałem oskarżony o złośliwe niepokojenie koleżanki (Art. 107 k.w.) Oboje pracowaliśmy w jedenj firmie jako handlowcy i poprzez komunikator GG napisałem (...)

Art. 77 Kw

Art. 77 Kw

gdyż art.1 Ustawy o ochronie zwierząt:Art. 1. 1. Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą. Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę. 4.Mandat (...)

Wykroczenie - art 107 kw

Wykroczenie - art 107 kw

pana pilnującego wjazdu na teren parkingu. Zostałem oskarżony o czyn z art 107 kw. Kochami moi, teraz zadam wam pytanie, czy to w ogóle podpada pod ten paragraf. Mam iść do adwokata czy poradzę (...)

Art 86&1kw

Art 86&1kw

sprawy.wniosek poszedł z Art 86&1kw. Nadmienię jeszcze że na notce z policji którą została przesłana do firmy ubezpieczeniowe pisze że ja jak i tamten drugi kierowca byliśmy trzeswi lukaniu500

czy są punkty karne za art. 98kw?

czy są punkty karne za art. 98kw?

czy są punkty karne za art. 98kw? czy są punkty karne za art. 98kw?

Wymiana zdjęć

Wymiana zdjęć

,nie pamietam dokładnie, chyba art.141 k.w. Daleka droga do art.202 ale jest możliwość podciągnięcia pod ten przepis.Nikt nie twierdzi,że to się musi zdarzyć.Ale gdyby doszło do dalszych (...)

art 147 kw

art 147 kw

art 147 kw został mi postawiony zarzut z art 147Art. 147. § 1. Kto nie dopełnia ciążącego na nim obowiązku meldunkowego, podlega karze ograniczenia wolności, grzywny albo karze (...)

czy z art 66kw mozna nalozyc mandat karny?

czy z art 66kw mozna nalozyc mandat karny?

czy z art 66kw mozna nalozyc mandat karny? czy z art 66kw mozna nalozyc mandat karny?

WITAM: czy Sąd ma prawo ukarać mnie art87 kw

WITAM: czy Sąd ma prawo ukarać mnie art87 kw

WITAM: czy Sąd ma prawo ukarać mnie art87 kw WITAM: czy Sąd ma prawo ukarać mnie art87 kw zostałem zatrzymany do rutynowej kontroli - alkosensor 0,12mg/l nie spożywałem wogóle (...)

Warunki dopuszczenia pojazdu do ruchu

Warunki dopuszczenia pojazdu do ruchu

jest art. 97 k.w., który reguluje inne niż 84-96a k.w. Wielokrotnie w orzecznictwie pojawia się dylemat w tym zakresie lub jest pomijany w kontekście rozpatrywanych przestępstw (nie licząc (...)

Witam, dostałem do zapłaty grzywne w wysokości 400zl za wykroczenie z art 85 kw oraz 124 kw. Grzywna

Witam, dostałem do zapłaty grzywne w wysokości 400zl za wykroczenie z art 85 kw oraz 124 kw. Grzywna

Witam, dostałem do zapłaty grzywne w wysokości 400zl za wykroczenie z art 85 kw oraz 124 kw. Grzywna Witam, dostałem do zapłaty grzywne w wysokości 400zl za wykroczenie z art 85 (...)

za odmowę przyjecia MKK

za odmowę przyjecia MKK

.1KW w zw.z par.86 ust.4 Rozporządzenia Ministrów Infrastruktury oraz Spraw Wew. i Adm. w sprawie znaków i sygnałów drogowych (Dz.U.Nr 170,poz1393)i art.97KW w zw.z art.24 ust.7 (...)

KW art. 107 oraz 51 - szukam pomocy u dobrego adwokata

KW art. 107 oraz 51 - szukam pomocy u dobrego adwokata

KW art. 107 oraz 51 - szukam pomocy u dobrego adwokata Witam Na oczach policji, zarządcy budynku i sąsiadów pewien lokator wraz z przebywającymi u niego ludźmi zatruwa mi życie. Zakupiłem

Parkowanie w lesie na drodze publicznej.

Parkowanie w lesie na drodze publicznej.

nazwą ulicy w mieście, choć wyglądającej jak droga leśna obowiązują znaki drogowe - a tu nie było zakazu ruchu ani zakazu zatrzymywania. Czy Straż Miejska miała rację z art 161 KW ? pozdrawiam

Odwołanie się od wyroku sądu o ukaranie za czyn z Art. 97 kw w zw. z Art. 19 ust.1 ustawy z dnia 20 czerwca 1997- prawo o ruchu drogowym

Odwołanie się od wyroku sądu o ukaranie za czyn z Art. 97 kw w zw. z Art. 19 ust.1 ustawy z dnia 20 czerwca 1997- prawo o ruchu drogowym

do panujących warunków drogowych w wyniku czego stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem zjechał z korony drogi do przydroznego rowu uszkadzajac samochód tj. O czym z Art. 97 kw w zw. Z Art (...)

Nieuwidocznienie ceny

Nieuwidocznienie ceny

- prowadzi Pan handel detaliczny, Pana działalność nastawiona jest na zysk, co powoduje, iż zalicza się Pan do kategorii określonej przez art. 137 § 1 kw. Na marginesie narowadzam, iż ustawa (...)

psychiczne nękanie przez sąsiada

psychiczne nękanie przez sąsiada

wspólnie zdecydowało się wystąpić przeciwko temu jednemu. Wówczas można by założyć sprawę z art. 107 kw tj. złośliwe niepokojenie. W innym wypadku pozostaje tylko art. 51 kw (...)

Nie ma winego???

Nie ma winego???

zarzucanego czynu uznaje obwinionego za winnego popelnienia wykroczenia z art. 92a kw ( czyli przekroczenia dopuszczalnej predkosci) i wymierzyl kare grzywny. Czy w takim razie maz jest niewinny w (...)

Zły Policjant

Zły Policjant

skarbowe. Osoby z wykroczeniami dostają możliwość pracy w tym zawodzie. Należy nad tym ubolewać. sertop To lista wykroczeń pomimo których można teraz być policjantem;] : -art. 134. § 1 k.w -art. (...)

mandat za wjechanie na zakaz 15 ton a nie dało się inaczej dojechać

mandat za wjechanie na zakaz 15 ton a nie dało się inaczej dojechać

to Rolnicza spółdzielnia produkcujna na wiosce. Czy to zgodne z prawem? Oczywiście nie było tabliczki zadnej pod znakiem. I na mandacie napisali kierowcy art.90 KW i 97 KW, czytam oba te (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

jest cena za 1 m. kw. gruntu?. Jeśli przynajmniej 30 zł.za 1 m. kw. to sprawę opłaca się prowadzić. Jeśli mniej to należy przeliczyć. Polecamy się oczywiście.Nie będę już pisał dlaczego (...)

Art. 97 kodeksu wykroczeń

Art. 97 kodeksu wykroczeń

Art. 97 kodeksu wykroczeń heja ludziska dostałem dziś mandat z art. 97 kw - parkowanie w obrębie skrzyżownia 300 zl jeden punkt. zostałem poinformowany, że to jest sztywna stawka i (...)

Złośliwy współwłaściciel

Złośliwy współwłaściciel

.77 kw , dostałam naganę i grzywnę /miał fałszywych świadków, wyrok zapadł pod moją nieobecność/skręciłam nogę, upłynął mi termin na odwołanie się/ Miałam dowody na celowe drażnienie (...)

grozby przez sms!

grozby przez sms!

wniosek o ukaranie do sądu grodzkiego art.107 kw/nękanie/

psychiczne nękanie przez sąsiadkę

psychiczne nękanie przez sąsiadkę

sprawe z Art.107 KW wrynio mam ten sam problem tez mam jamnika i uciazliwych sasiadow.kiedy wychodze na dluzej zakaldam mu kaganiec wtedy jest cicho ale sasiadka ma dalej problem.tez nasyla na mnie

Mandat za zakłócanie ciszy nocnej?

Mandat za zakłócanie ciszy nocnej?

sporadyczne w innym wypadku to sąd grodzki i większe konsekwencje. Mikeee [cytat] faktycznie mandat za zakłócanie ciszy nocnej może wynieść do 5 000 zł - wynika to z art. 18 kw w zw. z art. (...)

Paragraf 86&1kw

Paragraf 86&1kw

sprawy.wniosek poszedł z Art 86&1kw.

wezwanie na straż miejską

wezwanie na straż miejską

strasznie późno.. Wezwanie z art 518/1 kw i 141 kw - co oznaczją te artykuły, czego moge się spodziewać? prosze o pomoc.

popelnienie wykroczenia - prosze o porade

popelnienie wykroczenia - prosze o porade

powstanie pozaru umyslnie dokonal uszkodzenia bluzy wartosci 40zl. tj za popelnienie wykroczenia okreslonego w art82paragraf1kw i 124paragraf1kw ogolnie to wygladalo to tak ze przypalilem (...)