art 107 paragraw 4ie rozprawy do opini publicznej Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Sąd odmawia mi protokołów z rozprawy jawnej jako informacji publicznej

Sąd odmawia mi protokołów z rozprawy jawnej jako informacji publicznej

dobrego imienia oraz do decydowania o swoim życiu osobistym (art. 47 Konstytucji). Ustawa o dostępie do informacji publicznej ma poddać działanie organów władzy publicznej, (...)

WNIOSEK o leczenie w szpitalu psychiatrycznym

WNIOSEK o leczenie w szpitalu psychiatrycznym

... sokolxxx Zwrocilem sie do Prokuratora Rejonowego z WNIOSKIEM o wlaczenie sie do sprawy.Prokurator Rejonowy zignorowal moj WNIOSEK ,brak jakiejkolwiek reakcji.Napisalem do Prokuratora Apelacyjnego,ten (...)

DZIECKO a widzenia z OJCEM kłamcą......

DZIECKO a widzenia z OJCEM kłamcą......

i posxla. Po 4 godz chcialem do niej zadz tel jej byl wylonczony. Zadz do jej matki nie bylo jej tam . I znow znikla od soboty do niedzieli wieczór. Zero zaintetesoeania sie corcia boli mnie

Ograniczenie praw rodzicielskich

Ograniczenie praw rodzicielskich

. nigdy do niej nie dzwoni, nawet nie pyta o jej zdrowie. W ogóle się nie widują... hanna 31 Ograniczenie praw rodzicielskich uregulowane jest w art. 107 $ 1 Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego. sąd

PRESCO Zaatakowała i mnie co Robić pomocy....

PRESCO Zaatakowała i mnie co Robić pomocy....

ewentualnie wzór jak napisać do nich pismo bo jest chyba przedawnienie sprawy Art. 118 oraz Art. 107. picasso987 Wlasnie wczoraj wygrałam z presco! Nie ma sie co bac jezeli po (...)

Mam zamiar wnieść o obniżenie alimentów .

Mam zamiar wnieść o obniżenie alimentów .

już przez zobowiązanego do alimentacji złożony, to pozwana (a zarazem uprawniona do alimentacji) może wytoczyć przeciw powodowi tzw. powództwo wzajemne (art. 192 i 204 ustawy Kodeks (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

nie pomyslala o rozwodzie męczymy sie juz cwierc wieku. Jedno co zrobiła do udała sie do Urzędu MIasta a Rzecznik Praw Obywatelskich pokierowal ja do specjalnego wydzialu (tu dokladnie (...)

Sprawa o znieslawienie ?

Sprawa o znieslawienie ?

i napisaąłm ze to jest oszustko i ze graja nie fair . Chyba to nie pociąga się do znieslawienia tylko do wyrażania opini publicznej .Proszę o porade asica12222222 Witam, czy (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

zamierzam. Uszy do gory, jestesmy silne i poradzimy sobie. Do Wiki - Ty chyba nie znasz realiow zycia w stolicy? Nika Witaj. Mój przyszły mąż ma problem. Kobieta wrobila go w dziecko, przez (...)

alimenty na ojca

alimenty na ojca

dochód nie wlicza się do dochodu pozwanego dziecka? I ostatnia sprawa, czy jeśli otrzymuje się stypendium z uczelni (które jest nieopodatkowane), to jest ono także wliczane do dochodu podczas (...)

Przekształcenie własności gruntu w prawo własności a działalność gospodarcza

Przekształcenie własności gruntu w prawo własności a działalność gospodarcza

publicznej. Zgodnie z art. 107 ust. 1 ... jakiekolwiek wsparcie finansowe dla podmiotu prowadzącego działalność gospodarczą jest uznawane za pomoc publiczną i podlega przepisom dotyczącym (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

3-5 tys. zł. Klienci stracili czas, nerwy itp. i tak trafili do naszej kancelarii. Więc jeszcze raz proszę Robert, nie pisz takich bzdur, albo informuj do końca klientów. Nie znam żadnej (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

. Najpierw konultantka nie wiedziała o czym móie, poźniej na chwilę przerwała rozmowe a jak wróciła powiedziała, ze list został do mnie wysłany, 350zl miało być wpłacone do 4 sierpnia. (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

ten okres od maja 2005r do wrzesień 2009r kiedy prowadziliśmy wspólne gospodarstwo domowe. Dodam że: mieszkamy nadal razem (żona i jej dzieci oraz nasza córka), córka dopiero w maju kończy 18 lat (...)

Za 40 zł wyrok od 2 lat do 8 w zawieszeniu przecież to kpina!!!

Za 40 zł wyrok od 2 lat do 8 w zawieszeniu przecież to kpina!!!

orzeczonej w zakresie do 2 lat. jednak w trybie art 335 kpk, czyli tzw. dobrowolnego poddania sie karze, jak stanowi art 343 par. 2 pkt 2 mozna zawiesic kare do 5 lat, a okres proby (...)

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

dzieckiem.jestesmy umowieni ze w dni kiedy ja musze isc do szkoly on zabiera ja do siebie do domu rodzinnego gdzie opiekuje sie nia babcia(z pon na wt zostaja na noc-taka umowa zeby poprostu (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

wakacje i ferie i sama placilam za wszystkie loty do Polski i spowrotem, za 2 i pol roku policzylam iz syn byl w Polsce 12 razy. Wiec teraz do mojej odpowiedzi do sadu na zarzuty mojego bylego (...)

zbyt wysokie alimenty

zbyt wysokie alimenty

dzieci. Moze sie zdarzyc ze przez powiazania bylej zony z prokuratorem sprawa trafi do sadu grodzkiego. Najprawdopodobniej sad Cie uniewinni. Zycze powodzenia i glowa do gory! Podobny do Ciebie (...)

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

wiadomo gdzie. sytuacja Do Sytuacja, rozumiem, że skoro mieszkanie jest do wykupu nadal służy Pan w SZ. Proszę rozważyć wariant zdania obecnego mieszkania do AMW. Zostanie anulowana decyzja (...)

Podszywanie się pod czyjeś nazwisko

Podszywanie się pod czyjeś nazwisko

przepis, ale może: Art. 107. Kto w celu dokuczenia innej osobie złośliwie wprowadza ją w błąd lub w inny sposób złośliwie niepokoi, podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do (...)

pod w pływem alkoholu

pod w pływem alkoholu

ruchu lądowym, po drodze publicznej jaką jest ul. Mxxxxxx tj. o czyn z art. 178a§1kk Na podstawie art. 24 i 31kpk i art. 469kpk sprawa niniejsza podlega rozpoznaniu przez Sąd Rejonowy (...)

Groźby karalne - jak reagować???

Groźby karalne - jak reagować???

pozbawienia wolności do lat 2. Art. 160. § 1. Kto naraża człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności (...)

Odszkodowanie

Odszkodowanie

nie może kazać pracownikowi wracać do pracy, jeśli te jest niezdolny do pracy i ma na to zwolnienie lekarskie. Trzeba było nie wracać. mrozowskim Mam takie pytanko dotyczące spraw o odszkodowanie

Brak zapiętych pasów oraz wjazd pod zakaz na terenie prywatnym a MANDAT?

Brak zapiętych pasów oraz wjazd pod zakaz na terenie prywatnym a MANDAT?

nie istnieje).Oczywiście odmówiłem przyjęcia mandatu i dostałem wezwanie na komende, gdzie odmówiłem składania zeznań, aby lepiej przygotować się do rozprawy. I stąd moje pytanie, czy (...)

Bezpodstawne oskarżenie o kradzież i odszkodowanie.

Bezpodstawne oskarżenie o kradzież i odszkodowanie.

swojego dobrego imienia. Może był ktoś jeszcze, kto widział, że naprawdę wnosisz je do drugiej chłodni. Świadek zawsze jest pomocnym uczestnikiem rozprawy. Życzę szybkiego rozwiązania (...)

Odpowiedź na pismo wystosowane do spółdzielni - ile czasu?

Odpowiedź na pismo wystosowane do spółdzielni - ile czasu?

na zapytania obywatela wynika natomiast bezpośrednio z art. 9 K.p.a., który stanowi, że organy administracji publicznej są obowiązane do należytego i wyczerpującego informowania stron (...)