Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego1 Lutego 2004

  dziekuje. Beatkap Jesli udowodnisz, że takie zachowanie Twego męża, o jakim piszesz, miało jakieś podstawy w jego mocno zdefektowanej osobowości, tym bardziej, jeśli znasz przykłady innych jego (...)

 • Rozwód kościelny8 Stycznia 2002

  jak unieważnienie małżeństwa. Jest tylko "orzeczenie o nieważności". tzn. że małżeństwo nie było ważne o samego początku, a nie zostało unieważnione w trakcie. Jeśli ktoś chciałby (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY26 Października 2006

  zysie i nawet zus nie wie jak to jest dokładnie a tam ci powiedza byłam i wiem ze nie mozna 504 zł przekroczyc ale oni to obliczaja z pitu skarbowego za 2007 rok beata prawo-pracy.net witam azja,właśnie (...)

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO23 Sierpnia 2004

  "). Pozdrawiam. 29071977 Jestem z mężczyzną, z którym chcemy wziąć ślub. On jest rozwodnikiem i ma dziecko z poprzedniego małżeństwa. Czy jest jakakolwiek szansa na unieważnienie (...)

 • Ograniczenie władzy rodzicielskiej14 Lipca 2004

  2x2 metry z czego komputer główne zajęcie ojca dziecka zajmował komputer), sprawa wygląda tak iż tata mojego syna od 6 miesięcy jest za granicą, w ogóle nie dzwoni nie pisze nie szuka kontaktu (...)

 • Alimenty na dziecko2 Sierpnia 2007

  a alimenty nadal trzeba płacić ktoś alimenty.pl Witam Wszystkich bardzo serdecznie.Na takim forum jestem pierwszy raz .Chciałabym uzyskać infoo na temat alimentów.Z partnerem(z którym nie mam ślubu) (...)

 • Presco atakuje!!! co robić?19 Lipca 2004

  zagranice. Pamietaj tez o odsetkach - one przedawniaja sie wedle oddzielnych zasadach niezaleznie od podstawy zadluzenia... Pozdr, Dark 23 kwietnia 2004 nsa wydaje wyrok ze odsetki przedawniaja sie wraz (...)

 • Reklamacja butow - odmowa13 Maja 2008

  Witam, Dwa tygodnie temu zareklamowalam buty sportowe Reebok. Powodem Bylo odklejanie sie podeszwy w obu butach i pekniecie na szwach w jednym. Reklamacja oczywiscie zostala przyjeta. Po tygodniu dostalam list polecony (...)

 • Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie4 Grudnia 2005

  wszystki esy od bylego i nawet go pociągnij za jezyk wiesz abys miała tego wiecej jak cos i wystap do sadu o przyznani kuratora w czasie wizyt ojca czyli jak bedzie sie chcial widywac to tylko razem z (...)

 • POLISA POSAGOWA PZU22 Czerwca 2002

  wygasniecia mojej polisy.Pomocy!!!!!!!! co mam napisac do PZU nim oni mnie zawezwa do odbioru jalmuzny.Mój adress e-mail to krecik_dk@op.pl. kret999 kto ma się starać o kapustę rodzic czy dzieciak. płaciłem (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane