aplikacja adwokacka 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Aplikacja radcowska -wszelkie informacje

Aplikacja radcowska -wszelkie informacje

karne / postępowanie karne (128) ? pytania z 2005r. (79) testy z prawa: 6 testów po 30-50 pytań + pełne odpowiedzi 2. Testy: aplikacja adwokacka 1999 (komplet) aplikacja adwokacka (...)

Godziny spoleczne a studiia prawnicze i w przyszlosci praca w zawodzie

Godziny spoleczne a studiia prawnicze i w przyszlosci praca w zawodzie

gryzie mnie kwestionariusz , ktory wypelnia sie przed aplikacja. Jestem tam punkt z zapytaniem czy bylem kiedys karany i zgodnie z ustawa o zatarciu szczerze z czystym sumieniem moge wpisac nie , ale

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

efektem uzyskanej porady prawnej. Mój obowiązek alimentacyjny trwał 10 lat: 2001 - 2011 i żaden sąd tego obowiązku nie uchyli. Natomiast w roku 2017 tym, czyli w siedem lat od usamodzielnienia się (...)

grzywna zamieniona na areszt

grzywna zamieniona na areszt

uzasadnić. W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt tel. Kancelaria Adwokacka adw. Piotr Meller 502-199-050, 504-260-672 Prawnik1209

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

2011, klauzula wykonalności 2012, a w 2013 dokumenty przekazane do urzędu skarbowego przez komornika. Do odzyskania należność główna 40, odsetki pow. 20 + koszty. Oczekuję na propozycje: 603670171 (...)

List gonczy

List gonczy

kara została już zamieniona na karę pozb. wolności, złożyć wniosek o zmianę kary. W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt tel. Kancelaria Adwokacka adw. Piotr Meller 502-199-050, 504-260-672 (...)