Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Uległem wypadkowi w pracy5 Listopada 2009

  Witam,mam ttaki problem,mianowicie uległem wypadkowi w pracy,mam noge w gipsie i rozkawałkowany palec,w firmie pracuje 13 dni,czy przysługuje mi chorobowe płatne na czas rekonwalescencji,i (...)

 • Społeczny kurator sądowy18 Lipca 2003

  Jakie są obowiązki społecznego kuratora sądowego, na jakich warunkach ( umowa, płaca) pracuje? (Ola) jak sama nazwa wskazuje jest to praca spoleczna, obowiazki wynikaja z ustawy o kuratorach sądowych, (...)

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego1 Lutego 2004

  faktach winna ten tytuł uzasadnić. Asiorek Przed zawarciem zwiazku małżeńskiego zaszlam w ciaze.Rodzice nakazali nam sie pobrac.Krotko przed zawazrciem stracilam ciaze-bardzo pragnelam tego dziecka-lecz (...)

 • Praktyczna nauka zawodu24 Grudnia 2006

  zmienic praktyki..bo mam blizej domu to co powinnam zrobic ? Isc do tego zakladu z ktorym mam umowę i co ? Wziąsc wszystkie swoje rzeczy ? i poprosic o ocene ? Tym bardziej ze jeszcze jest msc.do (...)

 • Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...11 Stycznia 2003

  . Wyprowadziliśmy się z tego mieszkania w grudniu - nie informując o tym wcześniej właścicielki, ale zostawiliśmy jej za to kaucję. Kiedy się wyprowadzaliśmy wspominała ona jeszcze coś (...)

 • nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie16 Września 2004

  . nie ma się za bardzo co przejmować, szczególnie jeżeli działają bezprawnie. abi Kruk nagrywa ale chyba tylko w celu kontrolowania co ego pracownicy piernicza przez tel. a adają takie głupoty (...)

 • Do Kuratorów zawodowych16 Czerwca 2004

  kontroluje"Wasz system kierowania do pracy jest niewątpliwie bardziej prosty ale czy tak do końca zgodny z tymi właśnie paragrafami??No nie wiem...ale też w tej chwili się nie upieram.Pomyślę (...)

 • Zwrot podatku19 Marca 2004

  rozliczali się Panstwo w innej firie, zwrot podatku wpłynął na konto euro-tax.pl ? to jakby kwestia, w której zawiniła ta druga firma obsługująca procederue zwrotu podatku za pracę (...)

 • POLISA POSAGOWA PZU22 Czerwca 2002

  wygasniecia mojej polisy.Pomocy!!!!!!!! co mam napisac do PZU nim oni mnie zawezwa do odbioru jalmuzny.Mój adress e-mail to krecik_dk@op.pl. kret999 kto ma się starać o kapustę rodzic czy (...)

 • intrum justitia - pilne5 Sierpnia 2004

  Intrum chyba ze dogadasz sie z nimi i podpiszesz aneks do umowy. A tak w woli ścisłości jakby firma była nie legalna to nie działała by na rynkach Europy przez tyle lat. Wiec zanim (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.