aneks do umowy o pracę w celu przygotowania zawodowego wzór Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Uległem wypadkowi w pracy

Uległem wypadkowi w pracy

zlecenia - w stosunku do wykonujących te umowy. 7. Osoba wykonująca pracę na podstawie umowy agencyjnej, umowy zlecenia lub umowy o świadczenie usług, (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

Kandydaci na aplikację nie składaja zapytań o karalność. Anca droga anco,badz anca nie moge sie z toba zgodzic, bo jestes w bledzie a co gorsza innych wprowadzasz w blad. Wystarczy zerknac (...)

Praktyczna nauka zawodu

Praktyczna nauka zawodu

Krzysiek prawo-pracy.net Witam! Uczę się w ZSZ w III kl. w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych. Pracodawca w mojej umowie (zawartej o naukę zawodu na czs nieokreślony) (...)

Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

obowiązków małżeńskich". Nie chodzi w niej o chorobę psychiczną, ale o poważny defekt osobowościowy, który sprawia, że dana osoba nie nadaje się do życia w małżeństwie. (...)

Przyuczanie do Zawodu.

Przyuczanie do Zawodu.

120zł z groszami, ale w poniedziałek jade do Cechu, zrobić aneks do umowy, i moje pytanie jest takie, czy moja stawka, czyli wynagrodzenie ulega zmianie czy nie? Zależnie (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

. Wyobraźmu sobie, że właściciele są osobami niepracującymi (np. emeryt, rencista) lub pracują na podstawie umowy o pracę. W takim wypadku oświadczenie o dochodzie za (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

droższe niż w Zakopanym, ale do takich paradoksów już się przyzwyczaiłem. Do pracy wracam chętnie, bo ją lubię. Myślę jeszcze w sierpniu wyjechać na kilka dni do Kazimierza (...)

Przyuczenie młodocianego do zawodu.

Przyuczenie młodocianego do zawodu.

, natomiast o wiele niższą niż określona w umowie. Jak wygląda zerwanie takiej umowy? Czy pracodawca zatrudniający osobę nieletnią w celu dokształcenia zawodowego (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

należności w ciągu trzech dni! W piśmie do prezesa zadeklarowałam, że spłacę pozostałą kwotę w nieco późniejszym terminie, najpóżniej w sierpniu. Zyskałam tyle, (...)

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

50 tys.zł., mam 3 dni na zapłacenie zaległości w wysokości 6 tys. zł., Dostałam już wypowiedzenie z terminem 30.09, proszę o podpowiedź jak napisać do banku o ugodę czy coś (...)

Wypowiedzenie umowy o pracę na czas nieokreślony - powód i odprawa ??

Wypowiedzenie umowy o pracę na czas nieokreślony - powód i odprawa ??

młodocianych ?? Bowiem mój pracodawca zatrudnia 16 pracowników na umowę o pracę oraz 8 pracowników młodocianych również na umowę o pracę (w celu przygotowania (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

wniosek do sądu o obniżenie alimentów na kwotę 200 zł. Syn jest już pełnoletni, do tego nie chce się uczyć, skończył podstawówkę,poszedł do liceum, nie chodził do (...)

Wypowiedzenie umowy o pracę

Wypowiedzenie umowy o pracę

prawem, aby miesiąc po przedłużeniu umowy pracodawca mnie zwolnił mam dwu tygodniowy okres wypowiedzenia i tyle co mam ronić?Z góry dziękuję za odpowiedzi radek42 Czy wypowiedzenie umowy (...)

intrum justitia - pilne

intrum justitia - pilne

bedzie kazał ci dzwonić do Intrum chyba ze dogadasz sie z nimi i podpiszesz aneks do umowy. A tak w woli ścisłości jakby firma była nie legalna to nie działała by na rynkach (...)

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

obydwoje nagle obłożnie chorzy... sąd przekazał prośbę o przesłuchanie ich-mieszkamy w innych miastach. do tej pory nie mam odpowiedzi z sądu... w ubiegłym roku prokuratura (...)

Co powinna zawierać służbowa opinia o pracowniku ?

Co powinna zawierać służbowa opinia o pracowniku ?

przez bezrobotnego, kwalifikacjach lub umiejętnościach zawodowych pozyskanych w trakcie przygotowania zawodowego. Jola Pracownica prosiła mnie o wystawienie opinii do ośrodka (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

powyższego postu otrzymuję regularnie prośby o pomoc w w/w temacie. Proszę wszystkich piszących do mnie o szczegółowy opis sytuacji z podaniem wszystkich okoliczności (...)

Ratunku Kruk ściga PILNE

Ratunku Kruk ściga PILNE

forum kilkanaście) podkreślam, ze przedawnienie nie następuje z urzędu i trzeba o nie wnieść do sądu. Za każdym razem, w każdej mojej wypowiedzi podkreślam, że przedawnienie podnosi (...)

Urlop? - Pracownik młodociany

Urlop? - Pracownik młodociany

o pracę w celu przyuczenia do wykonywania określonej pracy. Umowy są zawarte na okres 6 m-cy od 01.10.2008 do 31.03.2009 r. Zgodnie z przepisami młodociani nabywają (...)

POLISA POSAGOWA PZU

POLISA POSAGOWA PZU

w 1989 na kwote 400.000 i druga w 1990 roku 1.000.000. Pzy zaproponowało jej z jednej 1600najpierw było 794 ale napisałam do nich aby polubownie to zwiekszyli do 1600 a z drugiej (...)

Staz absolwencki a Unia???

Staz absolwencki a Unia???

zatrudnienia i instytucjach rynku pracy. W obu przypadkach zwroty mogą być dokonywane przez okres 12 miesięcy. Mogą się o nie starać (w przypadku zwrotów za przejazd) osoby, (...)

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

od urodzenia i do końca to mieszkanie jest jego jedynym centrum życiowym. Ja codziennie przyjeżdżałam do mojej mamy i opiekowałam się nią wraz ze starszym synem. Kiedy byłam w pracy (...)

ciąża a wygaśnięcie umowy

ciąża a wygaśnięcie umowy

do pracy? Wg art.177 kp pracodawca nie może wypowiedzieć umowy o pracę w okresie ciąży. Powinna więc Pani wnieść do sądu pozew przeciwko pracodawcy o uznanie (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

, pójdzie na studia prywatne, zdaje się w systemie zaocznym. W ramach pomocy dziecku zobowiazałem się do tego, że ja przeniosę się do mieszaknaia matki, a na moje wejdzie dziecko, (...)

Pozew do Sądu Pracy

Pozew do Sądu Pracy

wynagrodzenie . wiktoria@slusarczyk.pl Dziekuje bardzo wiki prawo-pracy.net witam proszę o wzór pozwu do sądu pracy o wypłatę zaległych poborów po rozwiazaniu umowy o (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

dłużników do słowa podczas rozmowy, - stosowanie gróźb (np. nie ma Pan/i z nami szans, wykończymy Pana/ią) - wprowadzanie w błąd co do wysokości zadłużenia, - wprowadzanie w (...)

Aneks do umowy

Aneks do umowy

Aneks do umowy Witam, czy aneks do umowy o usługi telekomunikacyjne jest ważny jeżeli nie został podpisany? Konsultant lini twierdzi że wystarczy telefoniczne (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

macierzyńskiego, w razie przyjęcia na wychowanie dziecka w wieku do ukończenia 7 lat albo odpowiednio 10 lat, ulega wydłużeniu do 9 tygodni. II. Zmiany w Ustawie z dnia (...)

Aplikacja kuratorska

Aplikacja kuratorska

kuratora??? Jezeli tak to co mam w zwiazku z tym zrobic??? Interesuje mnie aplikacja kuratorska w Koszalinie ewentualnie w Słupsku. Slyszalam o pisaniu podanian itp. prosze o (...)

Czy istnieje taka możliwość?

Czy istnieje taka możliwość?

Czy istnieje taka możliwość? Witam Państwa. Mam pytanie odnośnie umowy o pracę (przygotowania zawodowego) dla osoby niepełnoletniej. Czy mogę pracować, w formie (...)

1

2

3

4

5

...

7