aktywna deklaracja vat 7 na 2011 darmowa Wyszukiwarka e-prawnik.pl


brak splaty pozyczki i nie otrzymanie umowy spolki

brak splaty pozyczki i nie otrzymanie umowy spolki

nigdy nie dostal zadnej umowy, konczylo sie na obiecankach. Czy powinien on rozliczac sie w jakis sposob z urzedem skarbowym, jesli tak to na jakiej podstawie i jak ? na kilku fakturach widnieje (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

personalne ale ja jestem zbyt inteligentny by z hołotą rozmawiać ! a tera idę na Krzyś Pan Krzyś tonie w dlugach ale sra po forach na prawników i innych bo mu sie do doopy dobrali, buhahaha. (...)

Nowe druki vat 7 2011

Nowe druki vat 7 2011

Nowe druki vat 7 2011 Od kiedy należy korzystać z nowych druków VAT 7? Czy jest to obowiązek od 1 stycznia czy może jednak w grę wchodzi okres rozliczeniowy?? Minister Finansów (...)

Jak z tym VAT -em, będzie drożej?

Jak z tym VAT -em, będzie drożej?

Jak z tym VAT -em, będzie drożej? Wchodzą w życie nowe stawki vat, co zdrożeje bardzo, a co tylko trochę? Bo wiadomo , że wszytko pójdzie w górę. Jak to będzie wyglądać? Na co 5 (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

przekazaniem pieniędzy Mojej Byłej. Była złożyła wniosek o kredyt na moje nazwisko na poczet alimentów bez mojej wiedzy.Czy to jest możliwe?czy prawo na to pozwala?Dzieci odwiedzam,zabieram (...)

Zakup auta z tzw

Zakup auta z tzw "kratką" - Ostatnie chwile na odlicznenie VAT

Zakup auta z tzw "kratką" - Ostatnie chwile na odlicznenie VAT W obecnym roku istniała możliwość odliczenia 100% podatku VAT przy zakupie samochodu z "kratką" (czyli z homologacją ciężarową). (...)

Stawka VAT - zmiany od 2011 - sprawdź to !

Stawka VAT - zmiany od 2011 - sprawdź to !

Stawka VAT - zmiany od 2011 - sprawdź to ! Nowy projekt nowelizacji ustawy o VAT już od 1 stycznia 2011 r. zmienia stawki VAT. Oto informacje na ten temat: 22% stawka (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

przekazuję przez Internet od razu do windykacji na koszy dłużnika na eNakazpl maciej99 szukam kogoś kto korzysta lub korzystał kiedyś z firmy windykacyjnej-Alibi Bartłomiej Kucharski z Warszawy (...)

Zmiana VAT

Zmiana VAT

Zmiana VAT Od 2011 roku zmienią się stawki VAT. Podstawowy podatek od towarów i usług wzrośnie z 22 do 23 proc. Stawka 7 proc. zostanie podniesiona do 8 proc. , a stawka 3 proc. (...)

odliczenie faktury męża

odliczenie faktury męża

odliczenie faktury męża Witam, czy jest taka możliwośc abym odliczyła w swoim zeznaniu podatkowym ulgę na internet jeżeli faktóra jest wystawiona na męża? Mieszkamy razem i internet mamy (...)