akta sprawy nr.55946 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Obywatelstwo niemieckie

Obywatelstwo niemieckie

która traktowana jest jak Twój prawnik, któremu należy nadać pełnomocnictwo przesyłając je do urzędu , telefonicznie co z pewnością zapewni szybkie załatwienie sprawy. Wszelkioe informacje zapytania (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

jeszcze jedna korzyść z takiego wniosku – pozbywasz się akt. Oddajesz wtedy akta sprawy z adnotacją, że kara została wykonana i informujesz jednocześnie, że środek karny nie został (...)

Czy Bielsko-Biała posiada jeszcze resztki sprawiedliwości w Sadzie?

Czy Bielsko-Biała posiada jeszcze resztki sprawiedliwości w Sadzie?

sms itd. których powstanie obejmuje cały okres zarzutu. Sędzia wydała wyrok za okres który nawet pokrzywdzona niepotwierdza. Sprawa dowodzi że albo sędzia w ogóle niebadał sprawy i niepatrzył (...)

ALIMENTY - APELACJA

ALIMENTY - APELACJA

Matka dziecka złozyla wniosek o podwyższenie alimentów. Sad odzucił jej pozew, po czym złożyła apelacje od wyroku. Moje pytanie jak napisac odpowiedz na taka apelacje, czy podajac nr sprawy (...)

POMOC W ROZWIĄZANIU KAZUSU

POMOC W ROZWIĄZANIU KAZUSU

akta sprawy karnej przeciwko konkubentowi o czyn z art. 286 1 k.k. Akta te wyniosła z sądu i schowała w domu swojej babci. Proszę ocenić czy i ewentualnie jakiego czynu zabronionego dopuściła (...)

Zachowek dla wnuków

Zachowek dla wnuków

wieczyste, w starostwie tam gdzie znajduje sie nieruchomosc dostaniesz nr ksiegi wieczystej domu podarowanego ciotce i wtedy przegladniesz sobie cale akta w archiwum sadu-tam bedzie umowa darowizny (...)

638 tyś zl odszkodowania

638 tyś zl odszkodowania

" jezeli strona sprawy jest nie zadowolona moze udac się z skarga do Miedzynarodowych Trybunałów Sprawiedliwości" ! Nadto czy można odówic stronie sprawy (powodowi) dokonania kserokopi (...)

Czy rozmowy prowadzone na GADU-GADU mogą być dowodem w sprawie karnej?????

Czy rozmowy prowadzone na GADU-GADU mogą być dowodem w sprawie karnej?????

przyznał do tego być oczywiście dowodem w Sadzie Pracy przeciwko niemu. Tak bym postąpił. Dodatkowo poinformowałbym Urząd Skarbowy przedstawiając akta sprawy jako dowód. I nie czekałbym (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

, szanującej się, która nie pobiera opłat z tytułu prowadzenia sprawy o służebność przesyłu i bezumowne korzystanie z gruntu. Sprawy trwają minimum 1,5 roku i jak uważasz, że prawnicy (...)

Dobry adwokat - warszawa

Dobry adwokat - warszawa

sprawy (sprawa o rozwód). Zawsze jak coś mówiła, to dotrzymywała słowa. Czułem się, że mogę Jej zawierzyć moje sprawy, bez konieczności kontrolowania i sprawdzenia. Szczerze polecam!!! (...)

Wyrok skazujący-Co robić ? Problem z Sądem

Wyrok skazujący-Co robić ? Problem z Sądem

skargę na zarządzone wyroki, prócz tego moją sprawą zajęli się ludzie w Sejmie, gdyż przesłałem im wszystkie akta. Problem polega w tym że moje akta zostały zabrane 27. sierpnia tego (...)

Dobry prawnik prawo rodzinne Poznań

Dobry prawnik prawo rodzinne Poznań

rodzinnych w Poznaniu? Polecam adwokat-sepiolo.pl - Kancelaria adwokacka Prof. UAM dr hab. Iwony Sepioło-Jankowskiej. Pani Adwokat skutecznie prowadze sprawy o rozwód, separację, sprawy alimentacyjne, (...)

Rozwod apelacja

Rozwod apelacja

znalazła dowodów na istnienie waszego związku. Ponadto strona uznana za winną ponosi koszty sprawy, które w tym przypadku moga byc niemałe. A swoją drogą - jak ty bys sie czuła będąc na jej miejscu? (...)

dlug komorniczy

dlug komorniczy

sprawy ?Proszę o pomoc. Roszczenie operatora dawno się przedawniło, ale uzyskał on nakaz zapłaty przez podanie nieaktualnego adresu zamieszkania. Obecnie takie działanie zostało zablokowane, ale do

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

widział ewidentną winę wierzycielki to stwierdził, że nie dotyczy ona tej sprawy i zamknął posiedzenie. Kolejne 100 zł w błoto. Adwokat który teraz prowadzi moje sprawy też nie za bardzo (...)

adwokat z Łodzi do trudnego rozwodu

adwokat z Łodzi do trudnego rozwodu

wygranie. ella Czytając posty dowiedziałem się, że niektórzy adwokaci prowadzą sprawy rozwodowe ;) w Łodzi sprawy rozwodowe prowadzą, mają ich dużo i są w tym dobrzy następujący adwokaci: - (...)

Zmiana statusu z świadka na stronę w takiej sprawie jak tutaj:

Zmiana statusu z świadka na stronę w takiej sprawie jak tutaj:

znałem wcześniej, z którą nic wspólnego mieć nie chciałem. Poprosiłem o wgląd w akta sprawy, jednak dostałem odpowiedz odmowną ? jako że nie jestem stroną w sprawie a Ds był prowadzony (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

maila z opisem sprawy i najlepiej podaniem numeru sprawy, który znajduje się na każdym piśmie od nas. Serdecznie pozdrawiam Tomasz Piotrowski, P.R.E.S.C.O. Group sp. z o.o. e-mail do mnie: t.piotrowski

szukam adwokata z Krakowa z zacięciem do rozwodów

szukam adwokata z Krakowa z zacięciem do rozwodów

sprawy. Rzeczowo pokazuje różne możliwości, ma tzw.ludzkie oblicze, zawsze jest świetnie przygotowany. Nie ma dla niego sprawy przegranej. Doskonale potrafi uwypulić kłamstwa i manipulacje (...)

Akta sprawy a adwokat

Akta sprawy a adwokat

Akta sprawy a adwokat Jak długo prokurator może nie dopuszczać adwokata do akt sprawy? Czy w momencie kiedy wyznaczę adwokata, to musi to zrobić od razu? Bardzo proszę o odpowiedź

Szukam dobrego prawnika!!!! Pomocy!!!

Szukam dobrego prawnika!!!! Pomocy!!!

sam to prowadził. Moi znajomi też uważają że dobrze zrobiłem zlecając jemu prowadzenie sprawy. Sobala a do jakiej sprawy szukasz ? nie mam doświadczenia zbyt dużego ale jeżeli chodzi o rozwód (...)

Zwrot akt sprawy

Zwrot akt sprawy

Zwrot akt sprawy Ile dni ma wojewódzki sąd administracyjny na zwrot akt sprawy organowi II instancji? Mam sytuację, że od uprawomocnienia się wyroku minął już miesiąc, a akta w dalszym (...)

najlepszy adwokat Warszawa-opinia

najlepszy adwokat Warszawa-opinia

. To ogromna zaleta, klient czuje się wyjątkowo zaopiekowany. W sprawy, które prowadzi, wkłada całe swoje serce. Polecam serdecznie. kalinka2 Ja także mogę polecić adwokat Magdalenę Chróścielewską (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

skończyła i dwa miesiące później odezwała się ww firma apropos płatności do TP. Pan od samego początku niemiły, wręcz wulgarny. Dzwonili do mnie na nr tel. komórkowego (na kartę) skąd mieli (...)

Ustalenie kontaktów z córkami

Ustalenie kontaktów z córkami

Zbierzchowska-Ochałek to oszustka. materialistka, która obiecuje na początku gruszki na wierzbie a potem nie robi nic. Nie chodzi na sprawy, nie zna przebiegu sprawy, wysyła swoich aplikantów. (...)

co oznacza nr sprawy674/12

co oznacza nr sprawy674/12

co oznacza nr sprawy674/12 co oznacza nr sprawy674/12 dostalam wezwanie do sadu nie zostalo odebrane poniewaz mieszkam za granica.czy prawnik jako moj pelnomocnik moze czegos na ten temat (...)

Dobry adwokat - Warszawa- Polecam Panią Magdalenę Antoszewską

Dobry adwokat - Warszawa- Polecam Panią Magdalenę Antoszewską

podejscie do sprawy. 697032984 Appa Ja pisałem skargę do Trybunału w Strasburgu i finał sprawy był pozytywny. Przyznano mi rację, że proces nie był sprawiedliwie przeprowadzony. Przygotowaniem (...)

Fałszywe zeznania

Fałszywe zeznania

wniosek aby sąd dołączył jej akta do akt sprawy rozwodowej(podałam sygnaturę ).Sąd przyjął mój wniosek i sprowadził akta z wydziału karnego. basia Nie musisz być chora - wystarczy, (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

firmy KRUK :( Niestety nieswiadoma przedawnienia sprawy wplacilam im w tym roku nieznaczne kwoty pod wplywem presji ze strony windykatorow zatem rozumiem ze moge spodziewac sie sprawy sadowej? Czy (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

sadowa jesli jest wlascicielem dlugu owszem, jesli chodzi o upoblicznanie danych przed firmy windykacyjne owszem moga w celu sprzedazy długu bez podania konkretnego adresu czyli wistarcza ze nie wpisza nr

1

2

3

4

5

...

16