Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Obywatelstwo niemieckie24 Czerwca 2002

  pomylili. Jagbyś coś wiedział to napisz mi na poczte robertslawa1@wp.pl . Pozdrawiam Robert Bardzo proszę o pomoc w następującej sprawie, bo nie wiem czy jest sens, żeby się starać. Chcę wyjechać (...)

 • OBYWATELSTWO NIEMIECKIE.26 Lipca 2005

  Witam! Jestem polakiem i mieszkam na stałę w Polsce. Chciałbym sobie załatwić również obywatelstwo niemieckie (mogę załetwiać ze strony matki i ojca, bo obie rodziny mają pochodzenie (...)

 • Malzenstwo z cudzoziemcem27 Maja 2001

  1. Chce zawarzec zwiazek malzenski z cudzoziemcem (Wlochem), jakie prawo bedzie w tym przypadku obowiazujace, polskie czy wloskie? 2. Czy zalezy to od miejsca zawarcia zwiazku malzenskiego, lub od (...)

 • Obywatelstwo niemieckie - konkretny przyklad - wiele pytan6 Listopada 2006

  Witam - zwracam się do Was z uprzejmą prośbą o pomoc. Chciałbym dowiedzieć się, czy na podstawie przedstawionych poniżej informacji mogę ubiegać się o obywatelstwo niemieckie. Mam pytania odnosnie (...)

 • Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!22 Lipca 2005

  alimenty.pl O 60% jego zarobków bo o tyle mozna sie ubiegac sonia alimenty.pl Już jest tak że o 70 Olga alimenty.pl Mieszkam w Anglii już 2 lata , mój były od trzech. Mamy dwoje dzieci, które mieszkają (...)

 • Chcę rozwodu - SZUKAM b. dobrego ADWOKATA13 Września 2002

  jestem wdzieczna. Pozdrawiam Anka78 prawo-cywilne.net [url=http://www.e-radca.com]www.e-radca.com[/url] jest ich tam ponad 20.000 wyszukiwanie po specjalizacji i na mapie zapewne znajdzie się odpowiedni (...)

 • kindergeld dla dziecka mieszkajacego w pl27 Marca 2008

  witam, czy komsu z Was udalo sie zalatwic kindergeld? prosze o pomoc. Zasilek na dziecko zosteje przyznany, gdy przynajmniej jeden z rodzicow podlega prawu podatkowemu w niemczech i nie podlega w polsce (...)

 • Alimenty z zagranicy29 Kwietnia 2008

  Czy ktoś miał doświadczenie z odzyskaniem należnych alimentów od ojca dziecka, który jest obcokrajowcem i mieszka za granicą? Ojciec mojego dziecka nie płacił alimentów od samego początku, kilka lat temu (...)

 • Drugi paszport - jest szansa?15 Sierpnia 2005

  Witam, Czy mam szanse na Niemiecki paszport jeśli mój ojciec mieszka i pracuje w Niemczech i ma niemieckie obywatelstwo, jednak moi rodzice nie byli małżeństwem i nosze nazwisko matki. Mam skończone (...)

 • Slub z cudzoziemcem nie majacym pobytu w Polsce2 Sierpnia 2004

  Wtam wszystkich! W internecie znalazlam, ze od cudzoziemca chcacego ozenic sie z Polka wymagane jest m. in. zaswiadczenie o zameldowaniu z miejsca stalego pobytu. Czy ten pobyt musi byc w Polsce? (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane