Logowanie

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

• Zaległe alimenty. Pilnie szukam pomocy .19 Stycznia 2011

Witam Jestem płatnikiem alimentów.Moje zadłużenie z tego tytułu wynosiło ok 1500zł do końca 2010r. a od stycznia 2011r już prawie 20000zł. Czy działania żony i komornika są zgodne z prawem? (...)

• PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika31 Marca 2008

Może zacznę od tego że mój mąż ma zasądzone alimenty w kwocie 320 zł. na swoje 6-cio letnie dziecko.W 2006 r. sprawa trafiła do komornika z powodu niedopłaty alimentów w kwocie 100 zł. (...)

• rozwód bez orzekania!29 Lipca 2007

Mam 23 lata i jestem prawie 9 miesięcy po slubie cywilnym. Niestety juz jestem zdecydowana na rozwód bez orzekania bo nie mam swiadkow ani dowodow na to co robil :( a bil mnie, czesto mialam siniaki, (...)

• DO MIKAWI-PYTANIE!!!!27 Czerwca 2003

Jeśli mógłbyś odpowiedzieć to mam jeszcze jedno pytanie odnośnie rozdzielczości majątkowej po rozwodzie( z datą wsteczną). Otóż przeglądałm w internecie odpowiedzi na tego typu forum dotyczące (...)

• Konto abonamentu RTV na 2011 r.13 Stycznia 2011

Witam, gdzie można znaleźć nr konta bankowego do wpłat za abonament rtv 2011? Numer konta bankowego jest ustalany indywidualnie dla każdego abonenta po jego nr identyfikacyjnym: http://www.poczta-polska.pl/Uslugi/?U=RTV&R=FunkcjeDodatkowe&F=NrRachunkuAbonentaN (...)

• na jakie konto wpłacic abonament RTV w 2011r18 Stycznia 2011

Witam Gdzie mogę sie dowiedzieć na jakie konto wpłaca sie kwote za abonament RTV w 2011 roku?Z góry dziękuję za wszelkie iformacje Należy udać sie na pocztę w swoim miejscu zamieszkania. (...)

• Dziwna sprawa z bankiem BPH?22 Stycznia 2007

Moja mama ma poważny problem z tym bankiem. Otóż wzięła u nich kredyt gotówkowy jakieś 8 lat temu do 2001 r. spaciła go całego i był spokój. Jednak 2 lata temu otrzymała od nich pismo że nie (...)

• opłata rtv dla emerytów zwolnienia w 2011 r9 Lutego 2011

Witam Mam pytanie kto może zostac zwolniony z opłaty za abonamnet RTV w roku 2011?I ile taka ulga wynosi?Z góry dziekuje za wszelkie informacje na ten temat

• podwyżka abonamentu RTV2 Czerwca 2011

Witam, wyczytałam gdzieś że w przyszłym roku mają nastąpić podwyżki w abonamentach RTV, wiadomo już o jakie kwoty chodzi i czy to pewne? Może bardziej będzie opłacało się przejść na (...)

• Roczny abonament rtv 2011 kto zwolniony z opłat21 Stycznia 2011

Czy w tym roku zmieniło się coś w związku ze zwolnieniem z opłat na rzecz abonamentu rtv? Osoby, które w 2010 r. albo wcześniej uzyskały prawo do zwolnienia i złożyły stosowne oświadczenie, (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane